Қазақстан Республикасы Президенттігіне және № 3 және № 10 сайлау округтері бойынша Махамбет аудандық Мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін Махамбет ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы N 66 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда N 4-3-154 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 674 қаулысымен

Об определении мест расположения агитационных печатных материалов по Махамбетскому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан и в депутаты Махамбетского районного Маслихата по избирательным округам № 3 и № 10
Постановление Махамбетского районного акимата Атырауской области № 66 от 01 марта 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 02 марта 2011 года N 4-3-154. Утратило силу постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 19 декабря 2014 года № 674

Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 19.12.2014 № 674 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137-баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы негізінде, аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 19.12.2014 № 674
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Махамбет ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен № 3 және № 10 сайлау округтері бойынша Махамбет аудандық Мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.

1. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по Махамбетскому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, согласно приложению 1.
2. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Махамбетского районного Маслихата по избирательным округам № 3 и № 10, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының 3-қосымшасында көрсетілген мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында көзделген талаптар мен тәртіпке сәйкес келісім-шарт негізінде Қазақстан Республикасы Президенттігіне және № 3, № 10 сайлау округтері бойынша Махамбет аудандық Мәслихат депутаттығына кандидаттарды сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлармен қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және міндетті ресми жариялануға жатады.

3. Государственным органам, указанным в приложении 3 к настоящему постановлению, на договорной основе, в порядке и на условиях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан и в депутаты Махамбетского районного Маслихата по избирательным округам № 3 и № 10 помещения для встреч с избирателями.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит обязательному официальному опубликованию.

5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы С. Арыстанға жүктелсін.
Аудан әкімі                               Ө. Зинуллин
Аудандық әкiмдіктің
2011 жылғы 1 наурыздағы № 66
қаулысына 1 қосымша
Махамбет ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ
Орналасқан жері
1
Махамбет селосы, Селолық округ әкімі аппараты ғимаратының алдындағы және Орталық алаңдағы ақпараттық-жарнамалық стенд
2
Сарытоғай селосы, И. Тайманов және Қ. Қалыбеков көшелерінің қиылысындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
3
Жалғансай селосы, "Рашид" дүкенінің жанындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
4
Ортақшыл селосы, Мәдениет үйінің алдығы және "Батима" дүкенінің жанында ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
5
Есбол селосы, "Абылайхан" дүкенінің алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
6
Еңбекшіл селосы, "Альвира-Эльвира" дүкенінің алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
7
Алға селосы, Орталық көшедегі ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
8
Ақжайық селосы, Мәдениет үйі алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
9
Алмалы селосы, Бейбітшілік көшесі бойындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
10
Береке селосы, Түсіпқалиев көшесі бойындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
11
Бейбарыс селосы, Әйтеке би және Ә. Қалымов көшелерінің қиылысындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
12
Талдыкөл селосы, Ж. Жабаев көшесінің бойындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
13
Сарайшық селосы, А. Иманов және С. Сейфуллин көшелерінің қиылысындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
14
Ескі Сарайшық ауылы, Сарайшық интернат үйінің шарбағына орнатылған ақпараттық-жарнамалық стенд
15
Таңдай селосы, Мәдениет үйінің оң жағындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
16
Көздіқара елді-мекені, "Сары арқа" көшесі, № 29 үйдің жанындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
17
Ақтоғай селосы, Мәдениет үйінің алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
Аудандық әкiмдіктің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 66 қаулысына 2 қосымша
Махамбет ауданының № 3 және № 10 сайлау округтері бойынша
Махамбет аудандық Мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының
ТІЗБЕСІ
Орналасқан жері
Ескертпе
1
Махамбет селосы, Аудандық орталық аурухана алдындағы ақпараттық-жарнамалық стенд
№ 3 сайлау округі бойынша үміткер кандидаттар үшін
2
Алға селосы, мәдениет үйінің алдындағы ақпараттық-жарнамалық тұғырлық
№ 10 сайлау округі бойынша үміткер кандидаттар үшін
Аудандық әкiмдіктің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 66 қаулысына 3 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне және № 3, № 10 сайлау округтері бойынша Махамбет аудандық Мәслихат депутаттығына кандидаттарды сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлармен қамтамасыз етуге жауапты мемлекеттік органдар
Мемлекеттік орган атауы
Басшысының аты жөні
Телефон, факс
Мекен-жайы
1
"Махамбет аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құлмағамбетов Ерсайын Нұрымұлы

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района С. Арыстана.
Аким района                        У. Зинуллин
Приложение 1
постановлению акимата района
от марта 2011года № 66
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов по
Махамбетскому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Место расположения
1
Информационно-рекламный стенд перед зданием акимата сельского округа и центральной площадью, село Махамбет
2
Информационно-рекламная тумба на пересечении улиц И. Тайманова и К. Калыбекова, село Сарытугай
3
Информационно-рекламная тумба рядом с магазином "Рашид", село Жалгансай
4
Информационно-рекламная тумба перед зданием дома культуры и рядом с магазином "Батима", село Ортакшыл
5
Информационно-рекламная тумба рядом с магазином "Абылайхан" село Есбол
6
Информационно-рекламная тумба рядом с магазином "Альвира-Эльвира", аул Енбекшил
7
Информационно-рекламная тумба на центральной улице, село Алга
8
Информационно-рекламная тумба перед зданием дома культуры село Акжайык
9
Информационно-рекламная тумба по улице Бейбитшилик, село Алмалы
10
Информационно-рекламная тумба по улице Тусипкалиева, село Береке
11
Информационно-рекламная тумба на пересечении улиц Айтеке би и А. Калимова, село Бейбарыс
12
Информационно-рекламная тумба по улице Ж. Жабаева, село Талдыкол
13
Информационно-рекламная тумба на пересечении улиц А.Иманова и С. Сейфуллина, село Сарайчик
14
Информационно-рекламный стенд установленный перед Сарайчиковским домом интернатом, аул Старый Сарайчик
15
Информационно-рекламная тумба рядом с домом культуры, село Тандай
16
Информационно-рекламная тумба рядом с домом № 29 по улице "Сары Арка", населенный пункт Коздикара
17
Информационно-рекламная тумба рядом с домом культуры, село Актугай
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011года № 66
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов по
Махамбетскому району для кандидатов в депутаты Махамбетского
районного Маслихата по избирательным округам № 3 и № 10
Место расположения
Примечание
1
Информационно-рекламный стенд перед центральной районной больницей, село Махамбет
Для кандидатов по № 3 избирательному округу
2
Информационно-рекламнная тумба перед домом культуры, село Алга
Для кандидатов по № 10 избирательному округу
Приложение 3
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 года № 66
Государственные органы, ответственные за предоставление
кандидатам в Президенты Республики Казахстан и в депутаты
Махамбетского районного Маслихата по избирательным округам № 3
и № 10 помещений для встреч с избирателями
Наименование государственного органа
Руководитель
Телефон, факс
Адрес
1
Государственное учреждение
"Махамбетский районный отдел финансов"
Кулмагамбетов Ерсайын Нурымович

8 /71236/ 2-14-52
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы, Абай көшесі, 13

8/71236/ 2-14-52
Атырауская область, Махамбетский район, село Махамбет,
улица Абая,13