Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 66 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 3 тамыздағы № 266 қаулысы. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 24 тамызда № 4-3-159 тіркелді. Күші жойылды – Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 06 ақпандағы № 78 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 06.02.2013 № 78 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабын және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабын басшылыққа алып, аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 66 жылдығына орай жергілікті бюджеттен 100 000 (жүз мың) теңгеден біржолғы материалдық көмек төленсін.
2. "Махамбет ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі материалдық көмекті тағайындау және төлеу бойынша уәкілетті органы болып белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Арстановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 мамырынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі
Ө. Зинуллин

О выплате единовременной материальной помощи к 66-летию Победы в Великой Отечественной войне участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области № 266 от 3 августа 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 августа 2011 года № 4-3-159. Утратило силу постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 06 февраля 2013 года № 78
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 06.02.2013 № 78.
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выплатить единовременную материальную помощь к 66-летию Победы в Великой Отечественной войне участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним в размере 100 000 (сто тысяч) тенге из местного бюджета.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи, государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Махамбетского района".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С. Арстанова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 мая 2011 года.
Аким района                                У. Зинуллин