Исатай ауданында халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы N 24 қаулысы. Атырау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 наурызда N 4-4-178 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы N 93 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 21.05.2012 N 93 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Норомативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын мекемелердің тізбесі бекітілсін.
2. Аталмыш қаулының 3-тармағына сәйкес аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (Н. Құрманғалиева) селолық округ әкімдері мен ұйым жетекшілері (келісім бойынша) ұйымдастырылатын жұмыс орындарын, қаражатпен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Әлеуметтік жұмыс орнына жұмысқа орналастырылатын тұлғаларға аударылатын орташа айлық мөлшері 20 000 (жиырма мың) теңгеге тең.
4. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 27 "Ауданда халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысының күші жойылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Утегалиевке жүктелсін.
6. Қаулы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Қарабаев
Келісілді:
"Арайстройсервис" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры А. Аманбаев
20.02.2011 ж.
"Исатайгазстройсервис" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры А. Аманбаева
20.02.2011 ж.
"Исатай тазалық" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры Г. Халидуллина
20.02.2011 ж.
"Курасов Р.З. шаруа
қожалығы директоры Е.Р. Курасов
20.02.2011 ж.
"Кусайынов К. шаруа
қожалығы басшысы К. Кусайынов
20.02.2011 ж.
"Кабдолкызы З." шаруа
қожалығы басшысы Т. Ахтаев
20.02.2011 ж.

Об организации и финансировании социальных рабочих мест для целевых групп населения в Исатайском районе
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 21 февраля 2011 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 марта 2011 года № 4-4-178. Утратило силу постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 21 мая 2012 года № 93
Сноска. Утратило силу постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 21.05.2012 № 93.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, статьей 5 Закона Республики Казахстан от 23 января № 149 "О занятости населения", статьей 40 Закона Республики Казахстан от 23 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить список организации, организующих социальные рабочие места.
2. Районному отделу занятости и социальных программ (Н. Курмангалиева), акимам сельских округов и руководителям организаций (по согласованию) в которых создаются социальные рабочие места обеспечить финансовым средством в соответствии с пунктом 3 данного постановления.
3. Размер среднемесячных отчислений на лицо, трудоустроенное на социальные рабочее место равен 20 000 (двадцать тысяч) тенге.
4. Постановление районного акимата от 22 февраля 2010 года № 27 "Об организации и финансировании социальных рабочих мест для целевых групп населения" считать утратившим силу.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на М. Утегалиева - заместителя акима района.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Аким района Б. Карабаев
Согласовано:
Директор Товарищество с
ограниченной ответственностью
"Арайстройсервис"А. Аманбаев
20.02.2011 г.
Директор Товарищество с
ограниченной ответственностью
"Исатайгазстройсервис" А. Аманбаева
20.02.2011 г.
Директор Товарищество с
ограниченной ответственностью
"Исатай тазалық" Г. Халидуллина
20.02.2011 г.
Руководитель крестьянского
хозяйства "Курасов Р.З." Е.Р. Курасов
20.02.2011 г.
Руководитель крестьянского
хозяйства "Кусайынов К."К. Кусайынов
20.02.2011 г.
Руководитель крестьянского
хозяйства "Кабдолкызы З." Т. Ахтаев
20.02.2011 г.

Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы N 24 қаулысымен бекітілген қосымша
Исатай аудан бойынша әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын мекемелер тізбесі
Мекемелер атауы
Өлшем бірлігі (адам)
1
"Арайстройсервис" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
4
"Исатайгазстройсервис" жауапкершілігі серіктестігі (келісім бойынша)
5
"Исатай тазалық" жауапкершілігі серіктестігі (келісім бойынша)
8
"Курасов Р.З. шаруа қожалығы(келісім бойынша)
2
"Кусайынов К. шаруа қожалығы (келісім бойынша)
6
""Қабдолқызы З." шаруа қожалығы (келісім бойынша)
5
Барлығы
30

Приложение утвержденный постановлением акимата района № 24 от 21 февраля 2011 года
Перечень организаций по Исатайскому району, организующих социальные рабочие места
Наименование организаций
Численность (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Арайстройсервис" (по согласованию)
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Исатайгазстройсервис" (по согласованию)
5
Товарищество с ограниченной ответственностью "Исатай тазалық" (по согласованию)
8
Крестьянское хозяйство "Курасов Р.З. (по согласованию)
2
Крестьянское хозяйство "Кусайынов К. (по согласованию)
6
Крестьянское хозяйство "Қабдолқызы З." (по согласованию)
5
Барлығы
30