Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 219-IV Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы № 287-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қарашада № 4-4-188 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 13-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.01.2012 № 13-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2 тармағының 4) тармақшасына109-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, аудан әкімдігінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 186 "Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 205 "Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 219-ІV санды "Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқық акт мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-172 санымен 17 қаңтардың 2011 жылы тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 404 935" деген сандар "2 416 907" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 646 055" деген сандар "1 658 027" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 426 719" деген сандар "2 438 691" деген сандармен ауыстырылсын;
"24 948" деген сандар "29 484" деген сандармен ауыстырылсын;
"-46 732" деген сандар "-50 675" деген сандармен ауыстырылсын;
"46 732" деген сандар "50 675" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақта:
"3 669" деген сандар "3 911" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 632" деген сандар "14 376" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 291" деген сандар "12 288" деген сандармен ауыстырылсын;
"20 513" деген сандар "20 502" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 13-тармақта:
келесідей мазмұндағы жолымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 11 ноября 2011 года N 287-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 ноября 2011 года N 4-4-188. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 января 2012 года № 13-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.01.2012 № 13-V.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 10 ноября 2011 года № 186 "О внесении изменений и дополнения в постановление районного акимата от 13 декабря 2010 года № 205 "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-172 от 17 января 2011 года, опубликованное за № 5 от 27 января 2011 года в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "2 404 935" заменить цифрами "2 305 407";
цифры "1 646 055" заменить цифрами "1 546 527";
цифры "2 426 719" заменить цифрами "2 327 191";
цифры "24948" заменить цифрами "29 484";
цифры "-46 732" заменить цифрами "-50 675";
цифры "46 732" заменить цифрами "50 675".
2) в пункте 4:
цифры "3 669" заменить цифрами "3 911";
цифры "10 632" заменить цифрами "14 376";
цифры "12 291" заменить цифрами "12 288";
цифры "20 513" заменить цифрами "20 502".
3) в пункте 13:
дополнить строкой следующего содержания:

"5) Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 8 000 мың теңге."
2. Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХVIII сессиясының төрағасы:                Ә. Тулебаев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 287-IV шешіміне 1 қосымша
Исатай ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

"5) 8 000 тысяч тенге на организацию водоснабжения населенных пунктов."
2. Приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХVIII внеочередной
сессии районного маслихата: А. Тулебаев
Секретарь районного маслихата: Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 11 ноября 2011 года № 287-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы