Қызылқоға аудандық мәслихатының ХХІV сессиясының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХІV-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 ақпандағы № XXV-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 ақпанда N 4-5-143 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ХХV сессиясында ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХIV-сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-140 тіркелген, 2011 жылы 3 ақпанда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 6 (511) жарияланған)шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 423 265" деген сандар "2 660 518" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының бос қалдықтары – 11 599 мың теңге."
2) 5-тармақта:
"2 152" деген сандар "2 174" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 6-тармақта:
"36 400" деген сандар "13 645" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"коммуналдық шаруашылығын дамытуға облыстық бюджеттен – 19 788 мың теңге;"
"білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға облыстық бюджеттен – 2000 мың теңге."
4) 8-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 2 599 мың теңге;"
"Тайсойған-Қоныстану-Қосқұлақ" су құбыры желісіне күрделі жөндеу жүргізуге – 224 000 мың теңге."
5) 9-тармақта:
"13 353" деген сандар "13 336" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение ХХІV сессии районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХIV-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XXV-1 от 07 февраля 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 февраля 2011 года № 4-5-143. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат на XХV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-140, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 3 февраля 2011 года № 6 (511), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "2 423 265" заменить цифрами "2 660 518";
дополнить строками следующего содержания:
"свободные остатки бюджетных средств – 11 599 тысяч тенге."
2) в пункте 5:
цифры "2 152" заменить цифрами "2 174".
3) в пункте 6:
цифры "36 400" заменить цифрами "13 645";
дополнить строками следующего содержания:
"на развития коммунального хозяйства из областного бюджета – 19 788 тысяч тенге;"
"на строительство и реконструкцию объектов образования из областного бюджета – 2 000 тысяч тенге;"
4) в пункте 8:
дополнить строками следующего содержания:
"на развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 2 599 тысяч тенге;"
"на капитальный ремонт водопроводной линий "Тайсойган-Коныстану-Коскулак" – 224 000 тысяч тенге."
5) в пункте 9:
цифры "13 353" заменить цифрами "13 336".