Қызылқоға аудандық мәслихаттың ХХІV сессиясының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХІV-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № XXXIIІ-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 қарашада № 4-5-153 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ХХХІІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХIV-сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-140 тіркелген, 2011 жылы 3 ақпанда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 6 (511) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 987 187" деген сандар "2 957 842" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 338 480" деген сандар "2 309 135" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 5-тармақта:
"11 536" деген сандар "33 364" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 243" деген сандар "7 199" деген сандармен ауыстырылсын;
"32 545" деген сандар "32 536" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 6-тармақта:
"226 705" деген сандар "217 645" деген сандармен ауыстырылсын; "32 388" деген сандар "19 788" деген сандармен ауыстырылсын.
4) 7-тармақта:
"16 388" деген сандар "16 384" деген сандармен ауыстырылсын.
5) 8-тармақта:
"224 000" деген сандар "172 544" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"9) қысқы мерзімге дайындыққа – 19 000 мың теңге;"
6) 9-тармақта:
"11 340" деген сандар "18 144" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение ХХІV сессии Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХIV-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XXХIІІ-1 от 10 ноября 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 ноября 2011 года № 4-5-153. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат на XХХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года №ХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-140, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 3 февраля 2011 года № 6 (511), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "2 987 187" заменить цифрами "2 957 842";
цифры "2 338 480" заменить цифрами "2 309 135";
2) в пункте 5:
цифры "11 536" заменить цифрами "33 364";
цифры "4 243" заменить цифрами "7 199";
цифры "32 545" заменить цифрами "32 536".
3) в пункте 6:
цифры "226 705" заменить цифрами "217 645";
цифры "32 388" заменить цифрами "19 788".
4) в пункте 7:
цифры "16 388" заменить цифрами "16 384".
5) в пункте 8:
цифры "224 000" заменить цифрами "172 544";
дополнить строкой следующего содержания:
"9) на подготовку к зимнему периоду– 19 000 тысяч тенге;"
6) в пункте 9:
цифры "11 340" заменить цифрами "18 144".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.