Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 66 жылдығына орай соғыс ардагерлері мен соғыста қаза тапқан жауынгерлер жесірлеріне біржолғы материалдық көмек төлеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 182 қаулысы. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 25 тамызда № 4-6-118 тіркелді. Күші жойылды - Индер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 315 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Индер ауданы әкімдігінің 2011.12.29 № 315 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабын, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегі № 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20-бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 66 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен соғыс мүгедектеріне және олардың жесірлеріне жергілікті бюджеттен 100000 (бір жүз мың) теңгеден біржолғы материалдық көмек төленсін.
2. "Индер аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне тиісті санаттағы адамдарға жергілікті бюджеттен бөлінген материалдық көмегін белгілеу және төлеу шаралары жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә. Балахметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 мамырынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Ж. Рахметқалиев

Об оказании единовременной материальной помощи ветеранам войны и вдовам погибших в войне к 66-летию Победы в Великой Отечественной войне
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 29 июля 2011 года N 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 августа 2011 года N 4-6-118. Утратило силу постановлением Индерского районного акимата Атырауской области от 29 декабря 2011 года № 315
Сноска. Утратило силу - Постановлением Индерского районного акимата Атырауской области от 29.12.2011 № 315
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с 66-летием Победы в Великой Отечественной войне выплатить из местного бюджета единовременную материальную помощь ветеранам и инвалидам а также вдовам погибших в Великой Отечественной войне в размере 100 000 (сто тысяч) тенге.
2. Меры по назначению и выплате отдельным категориям лиц единовременной материальной помощи из средств местного бюджета возложить на государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Индерского района".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Балахметова А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 мая 2011 года.
Аким района                                Ж. Рахметкалиев