Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін Мақат ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 36 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаменті Мақат ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 02 наурызда № 4-7-124 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің аппараты Мемлекеттік мекемесінің 2013 жылғы 20 маусымдағы № 177 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің аппараты Мемлекеттік мекемесінің 20.06.2013 № 177 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық аумақтық сайлау учаскелік комиссиясының келісімі бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Макатскому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 1 марта 2011 года N 36. Зарегистрировано Управлением юстиции Макатского района Атырауской области 2 марта 2011 года N 4-7-124. Утратило силу постановлением акима аппарата ГУ Макатского района Атырауской области от 20 июня 2013 года № 177
Сноска. Утратило силу постановлением акима аппарата ГУ Макатского района Атырауской области от 20.06.2013 № 177.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік органдарға Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында көзделген талаптар мен тәртіпке сәйкес келісім шарт негізінде, Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін сайлаушылармен кездесуге үй-жайлар бөлінуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы П. Хасановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және міндетті түрде ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі                        Қ. Қайненов
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 36 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарының
тізімі
Поселкелер
Ораналасқан жері
1
Мақат поселкесі
Ардагерлер үйі ғимаратының стендісі
2
Аудандық аурухана ғимаратының стендісі
3
Орталық "Барыс" базары жанында орналасқан стенд
4
Теміржол вокзалындағы стенд
5
Доссор поселкесі
Аудандық аурухана ғимаратының стендісі
6
№ 2 кәсіптік-техникалық лицей ғимаратының стендісі
7
Доссор поселкесі әкімі аппаратының ғимаратының стендісі
8
"Доссормұнайгаз" мұнай және газ өндіру басқарма ғимаратының стендісі
9
Ескене поселкесі
"Ескене-жылу" мекемесі ғимаратының стендісі
10
Ескене поселкесі әкімі аппаратының ғимаратының стендісі
11
Байшонас поселкесі
Досбаев атындағы мектебіндегі стенд
12
Жаңа участкедегі 18 үйіндегі стенд
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 01 наурыздағы
№ 36 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуге үй-жай бөлу үшін жауапты мемлекеттік орган
Мемлекеттік органның атауы
Меңгеруші
Телефон, факс
Мекен-жай
1.
Мақат ауданының қаржы бөлімі
Мажикеев Иса Мүсірұлы

2. Государственным органам, указанным в приложению 2 к настоящему постановлению, на договорной основе в порядке и на условиях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан помещения для встреч с избирателями.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района П. Хасанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит обязательному официальному опубликованию.
Аким района                                   К. Кайненов
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 г.№ 36
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов для
кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Населенный пункт
Место размещения
1
Поселок Макат
Стенд в здании Дома ветеранов
2
Стенд в здании районной больницы
3
Стенд возле центрального рынка «Барыс»
4
Стенд на железнодорожном вокзале
5
Поселок Доссор
Стенд в здании районной больницы
6
Стенд в здании профессионально-технического лицея № 2
7
Стенд в здании Аппарата акима поселка Доссор
8
Стенд в здании нефте-газо добывающего управления «Доссормұнайгаз»
9
Поселок Ескене
Стенд в здании Учреждения «Ескене-жылу»
10
Стенд в здании Аппарата акима поселка Ескене
11
Поселок Байчунас
Стенд в школе имени Досбаева
12
Стенд в доме 18 на Новом участке
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 г. № 36
Государственные органы, ответственные за предоставление помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан
для встреч с избирателями
Наименование государственного органа
Руководитель
Телефон, факс
Адрес
1.
Отдел финансов Макатского района
Мажикеев Иса Мусирович