Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 241-IV "Мақат ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы № 277-IV шешімі. Атырау облысы Мақат ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 наурызда № 4-7-125 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 наурыздағы № 105-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013.03.13 № 105-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, ШЕШЕМІЗ:
1. Аудандық мәслихаттың кезекті ХХVІІІ сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 241-ІV "Мақат ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-7-123 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 3 наурызда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1-тармақшасындағы:
"1 664 692" деген сандар "1 708 102" деген сандармен ауыстырылсын;
"597 426" деген сандар "608 081" деген сандармен ауыстырылсын.
2-тармақшасындағы
"1 664 692" деген сандар "1 708 102" деген сандармен ауыстырылсын.
4-тармақшасындағы:
"14243" деген сандар "13336" деген сандармен ауыстырылсын.
6-тармақшасындағы:
"-14243" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын.
7-тармақшасындағы:
"14243" деген сандар "13336" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4 тармақтағы:
"69790" деген сандар "68786" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 7 тармақ алынып тасталсын.
3. 1 тармақтағы "операциялық сальдо - -0 мың теңге" деген
"2) тармақша" "3) тармақша" деп ауыстырылсын.
4. Аталмыш шешімнің орысша нұсқасындағы "Кент әкімдері аппараты арқылы қаржыландыратын бюджеттік бағдарламаларды 2011 жылы қаржыландыру мөлшері" туралы "5 қосымша" деген сөзде "5" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын.
5. Аталмыш шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
6. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 26 қаңтардағы "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 241-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 250-ІV шешімінің күші жойылды деп танылсын.

О внесении изменений и дополнений к решению районного маслихата от 13 декабря 2010 года № 241-IV "О бюджете Макатского района на 2011-2013 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 22 февраля 2011 года N 277-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Макатского района Атырауской области 14 марта 2011 года № 4-7-125. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 марта 2013 года № 105-V
Сноска. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13.03.2013 № 105-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годыРЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХVІІІ очередной сессии районного маслихата от  13 декабря 2010 года № 241-IV "О бюджете Макатского района на 2011-2013 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-123, опубликовано 3 марта 2011 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры "1 664 692" заменить цифрами "1 708 102".
цифры "597 426" заменить цифрами "608 081".
в подпункте 2:
цифры "1 664 692" заменить цифрами "1 708 102".
в подпункте 4:
цифры "14243" заменить цифрами "13336".
в подпункте 6:
цифры "-14243" заменить цифрой "0".
в подпункте 7:
цифры "14243" заменить цифрами "13336".
2) в пункте 4:
цифры "69790" заменить цифрами "68786".
2. Пункт 7 исключить.
3. В пункте 1 "операционное сальдо- -0 тыс. тенге" слово "подпункт 2" заменить словом "подпункт 3".
4. В слове "приложение 5" об "Финансирование бюджетных программ районного бюджета на 2011 год в разрезе сельских округов в следующих размерах" цифру "5" заменить на цифру "4" в русском варианте указанного решения.
5. Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
6. Признать утратившим силу решение районного маслихата № 250-IV от 26 января 2011 года "О внесений изменений и дополнений к решению районного маслихата от 13 декабря 2010 года 241-ІV "О бюджете района на 2011-2013 годы"

7. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 184-ІV шешімінің күші жойылды деп танылсын.
8. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану және табиғатты қорғау, заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Алтаева) жүктелсін.
9. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХІ сессиясының төрағасы:                    К. Паритов
Аудандық мәслихат хатшысы:                    Т. Жолмағанбетов
2011 жылғы 22 ақпандағы
№ 277-IV нормативтік
құқықтық кесімге 1 қосымша
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 241-IV нормативтік
құқықтық кесімге 1 қосымша
Мақат ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
АТАУЫ
1
2
3
4
5
І. Кірістер

7. Признать утратившим силу решение районного маслихата № 184-IV от 21 декабря 2009 года "О бюджете района на 2010-2012 годы"
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечение законности (Д. Алтаевой)
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
XХХІ сессии районного маслихата:         К. Паритов
Секретарь районного маслихата            Т. Жолмаганбетов
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 22 февраля 2011 года № 277-IV
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 13 декабря 2010 года № 241-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы