Квота белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 2 маусымдағы N 107 қаулысы. Атырау облысының Мақат ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 маусымда N 4-7-128 тіркелді - Күші жойылды - Мақат ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 қыркүйектегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - "Мақат ауданы әкімінің аппараты" ММ 2012.09.03 № 181 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251 Еңбек кодексінің 21 бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жалпы санының үш пайыз мөлшерінде, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа орналастыру үшін Мақат ауданында жалпы санының бір пайыз мөлшерінде квота белгіленсін.
2. "Мақат аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мүгедектерді, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды осы қаулыға сәйкес жұмысқа орналасуға жәрдемдесу бойынша шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Сағиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қайненов

Об установлении квоты
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 2 июня 2011 года N 107. Зарегистрировано Управлением юстиции Макатского района Атырауской области 8 июня 2011 года N 4-7-128. Утратило силу постановлением Аппарата акима Макатского района от 3 сентября 2012 года № 181
Сноска. Утратило силу - постановлением ГУ "Аппарат акима Макатского района" от 03.09.2012 № 181
Руководствуясь статьей 21 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 251, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест, квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, а также для несовершеннолетних выпусников интернатных организации в Макатском районе в размере одного процента.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Макатского района" принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов, лиц освобожденных из мест лишения свободы, а также для несовершеннолетних выпусников интернатных организации, в соответствии с данным постановлением.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ж. Сагиева.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Кайненов