Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 9 маусымдағы N 111 қаулысы. Атырау облысының Мақат ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 маусымда N 4-7-129 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабын, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабын және аудандық Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 241-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімін (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4-7-123 болып тіркелген) басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысына қатысушыларына және мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай жергілікті бюджеттен 100 000 (жүз мың) теңгеден біржолғы материалдық көмек төленсін.
2. "Мақат ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі материалдық көмекті тағайындау және төлеу бойынша уәкілетті органы болып белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Сағиевке жүктелсін.
4. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қайненов

О выплате единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 9 июня 2011 года N 111. Зарегистрировано Управлением юстиции Макатского района Атырауской области 24 июня 2011 года N 4-7-129
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" и решением районного Маслихата от 13 декабря 2010 года № 241-ІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-7-123), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выплатить единовременную материальную помощь ко Дню Победы в Великой Отечественной войне участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 000 (сто тысяч) тенге из местного бюджета.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи, государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Макатского района".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ж. Сагиева.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Кайненов