Әлеуметтік көмек тағайындау туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 маусымдағы N 118 қаулысы. Атырау облысының Мақат ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 шілдеде N 4-7-130 тіркелді. Күші жойылды - "Мақат ауданы әкімінің Аппараты" мемлекеттік мекемесінің 2013 жылғы 04 ақпандағы № 45 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - "Мақат ауданы әкімінің Аппараты" мемлекеттік мекемесінің 2013.02.04 № 45 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасын, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабын және аудандық Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 241-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімін басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегi үшiн бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерiмен және медальдерiмен марапатталған аудан азаматтарына, ай сайын 2000 (екі мың) теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. "Мақат ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу бойынша уәкілетті орган болып анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Сагиевке тапсырылсын.
4. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                К. Қайненов

О назначении социальной помощи
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 16 июня 2011 года № 118. Зарегистрировано Управлением юстиции Макатского района Атырауской области 11 июля 2011 года № 4-7-130. Утратило силу - Постановлением ГУ "Аппарата акима Макатского района" Атырауской области от 4 февраля 2013 года № 45
Сноска. Утратило силу - Постановлением ГУ "Аппарата акима Макатского района" Атырауской области от 04.02.2013 № 45
Руководствуясь подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" и решением районного Маслихата от 13 декабря 2010 года № 241-ІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь в размере 2000 (две тысячи) тенге ежемесячно, гражданам района, награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд в тылу в годы Великой Отечественной войны.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Макатского района".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ж. Сагиева.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и применятся на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Аким района                                К. Кайненов