Автотұрақ үшін бөлінген жер учаскелеріне жер салық ставкаларын бекіту туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 шілдедегі N 304-IV шешімі. Атырау облысының Мақат ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 тамызда N 4-7-132 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 154-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 154-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386 бабын басшылыққа ала отырып, ШЕШЕМІЗ:
1. Аудан кенттері бойынша автотұрақ үшін бөлінген жер учаскелері үшін жер салығының ставкалары Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386 бабында көрсетілген бойынша 10 (он) есе көбейтіліп бекітілсін.
2. Осы шешімді орындау Мақат ауданы бойынша Салық басқармасына (А. М. Ғалимовке) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХV сессиясының төрағасы:
А. Ищанов
Аудандық Мәслихат хатшысы: Т. Жолмағамбетов

Об утверждении ставок земельного налога на территориях, выделенных под автостоянки
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 21 июля 2011 года N 304-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Макатского района Атырауской области 17 августа 2011 года N 4-7-132. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 января 2018 года N 154-VI
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 января 2018 года N 154-VI.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", РЕШИЛИ:
1. Утвердить налоговые ставки на земельные участки поселков района выделенные под автостоянки с увеличением в 10 (десять) раз в соответствии статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
2. Исполнение настоящего решения возложить налоговому управлению по Макатскому району (А. М. Галимову).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХХV
сессии районного маслихата:
А. Ищанов
Секретарь районного маслихата: Т. Жолмагамбетов