Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 335-XXXІV "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 ақпандағы № 377-XXXVII шешімі. Атырау облысының Әділет департаменті Құрманғазы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанда № 4-8-200 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 147-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.03.14 № 147-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет Кодексінің 106-бабын басшылыққа алып, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 335-ХХХIV "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-8-198 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2011 жылы 10 ақпандағы № 7 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4393492,0" саны "4422557,0" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы:
"-22255,0" саны "-51320,0" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы:
"22255,0" саны "51320,0" санымен ауыстырылсын;
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. 5-ші қосымша осы шешімнің 2-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. 6-ші қосымша осы шешімнің 3-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
5. Осы шешім 2011 жылдың қаңтар айының 1-нен бастап күшіне енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың ХХХVІІ
сессиясы төрағасының міндетін
атқарушы, мәслихат хатшысы:                   Р. Сұлтанияев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 25 ақпандағы
№ 377-ХХХVІ шешіміне 1 қосымша
Аудандық Мәслихаттың
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 335-ХХХІV шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті туралы
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 335-ХХХIV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области № 377-XXXVII от 25 февраля 2011 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Курмангазинского района Атырауской области 25 февраля 2011 года N 4-8-200. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2013 года № 147-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.03.2013 № 147-V
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 335-ХХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-198, опубликовано 10 февраля 2011 года в газете "Серпер" № 7) следующие изменения:
1) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4393492,0" заменить цифрами"4422557,0";
2) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-22255,0" заменить цифрами "51320,0";
3) в подпункте 6) пункта 1:
цифры "22255,0" заменить цифрами "-51320,0";
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 настоящему решению.
4. Приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Исполняющий обязанности председателя
ХХХVІІ сессии районного маслихата,
секретарь маслихата:                            Р. Султанияев
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 377-ХХХVІІ от 25 февраля 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 335-ХХХVІІ от 14 декабря 2010 года
Категория
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

126000,0
Үштаған елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
89120,0
Асан елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
87068,0
Жамбыл елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
70000,0
ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
105000,0
Жұмекен елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау сметалық құжаттарын дайындауға
10840,0
Шортанбай елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау сметалық құжаттарын дайындауға
7120,0
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау сметалық құжаттарын дайындауға
9840,0
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау сметалық құжаттарын дайындауға
7000,0
015
Жергілікті қаражат есебінен іске асыру
Жасталап елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
11137,0
Д. Нұрпейсова елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
20435,0
Кадырка елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
3752,0
Богатый елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
16128,0
Ганюшкин селосындағы блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін реконструкциялау құрылыс жұмысына
12600,0
Үштаған елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
38194,0
Асан елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
37315,0
Жамбыл елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
9590,0
ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
13440,0
2 Резервуар құрылысын аяқтауға
3460,0
Барлығы:
1023188,0

126000,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Уштаган
89120,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Асан
87068,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл
70000,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте ММС-Жана ауыл
105000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в селе Жумекен
10840,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в селе Шортанбай
7120,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в населенных пунктах Шагырлы, Жасталап, Куйген
9840,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в населенных пунктах Шестой,Каспий
7000,0
015
Трансферты из местного бюджета
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
11137,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова
20435,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка
3752,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Богатый
16128,0
Реконструкция водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Ганюшкино
12600,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Уштаган
38194,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Асан
37315,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл
9590,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте ММС-Жана ауыл
13440,0
На окончание строительства 2 реверзуаров
3460,0
Итого:
1023188,0