Әлеуметтік көмек көрсету туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 27 мамырдағы N 186 қаулысы. Атырау облысының Құрманғазы аудандық әділет Басқармасында 2011 жылғы 13 маусымдағы N 4-8-208 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 21 ақпандағы № 106 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2013.02.21 № 106 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақ шасын, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабын және аудандық Мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 335-ХХІV "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімін басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 100 000 (жүз мың) теңге мөлшерінде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Әлеуметтік көмекті төлеуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне тапсырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Мұфтахқа тапсырылсын.
4. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2011 жылдың 24 мамырдан пайда болған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                А. Такешев

Об оказании социальной помощи
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауского области от 27 мая 2011 года N 186. Зарегистрировано Управлением юстиции Курмангазинского района Атырауской области 13 июня 2011 года за № 4-8-208. Утратило силу - постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 21 февраля 2013 года № 106
Сноска. Утратило силу - постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 21.02.2013 № 106.
Руководствуясь подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", решением районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 335-ХХІV "О районном бюджете, предназначенного на 2011-2013 годы", акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Оказать единовременную социальную помощь в сумме 100 000 (сто тысяч) тенге участникам и инвалидам Великой Отечественной войны.
2. Выплату социальной помощи возложить на районный отдел занятости и социальных программ.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А. Муфтах.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования и применяется на отношения, возникшие с 24 мая 2011 года.
Аким района:                               А. Такешев