Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 335-ХХХI "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы № 442-XXXXIII шешімі. Атырау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қарашада № 4-8-213 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 147-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.03.14 № 147-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабын басшылыққа алып, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 335-ХХХIV "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-8-198 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2011 жылы 10 ақпанда № 7 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4564007,0" саны " 5742185,0" санымен ауыстырылсын;
"740660,0" саны "721516,0" санымен ауыстырылсын;
"22413,0 саны "9781,0" санымен ауыстырылсын;
"10016,0саны "14501,0" санымен ауыстырылсын;
"3790918,0" саны "4996387,0" санымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4593072,0" саны "5771165,0" санымен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"20412,0" саны "22680,0" санымен ауыстырылсын;
4) 1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"-49477,0" саны "-51745,0,0" санымен ауыстырылсын;
5) 1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"49477,0" саны "51745,0" санымен ауыстырылсын;
6) 12-тармақтағы "20412,0" саны "22680,0" санымен ауыстырылсын;
7) 13-тармақтағы "4126,0" саны "4194,0" санымен ауыстырылсын;
8) 15-тармақтағы "40862,0" саны "39041,0" санымен ауыстырылсын;
9) 17-тармақтағы "24468,0" саны "44523,0" санымен ауыстырылсын;
10) 18-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауданның 8 елді мекеніне су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 1 846 614,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері 4 елді мекеннің жобалау сметалық құжаттарын жасақтауға 197 694,0 мың теңге трансферт бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Приморье селосындағы су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғырту және жұмысын аяқтауға 5 399,0 мың теңге;
Ганюшкин селосындағы су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғырту және құрылыс жұмысына 415 074,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 335-ХХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 ноября 2011 года № 442-XXXXIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 ноября 2011 года № 4-8-213. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2013 года № 147-V
Сноска. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.03.2013 № 147-V
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 335-ХХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-198, опубликовано 10 февраля 2011 года в газете "Серпер" № 7) следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4564007,0" заменить цифрами "5742185,0";
цифры "740660,0" заменить цифрами "721516,0";
цифры "22413,0" заменить цифрами "9781,0";
цифры "10016,0" заменить цифрами "14501,0";
цифры "3790918,0" заменить цифрами"4996387,0";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4593072,0" заменить цифрами "5771165,0";
3) в подпункте 3) пункта 1:
цифры "20412,0" заменить цифрами "22680,0";
4) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-49477,0" заменить цифрами "-51745,0";
5) в подпункте 6) пункта 1:
цифры "49477,0" заменить цифрами "51745,0";
6) в пункте 12 цифры "20412,0" заменить цифрами "22680,0";
7) в пункте 13 цифры "4126,0" заменить цифрами "4194,0";
8) в пункте 15 цифры "40862,0" заменить цифрами "39041,0";
9) в пункте 17 цифры "24468,0" заменить цифрами "44523,0";
10) пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты для строительства водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в 8 населенных пунктах в сумме 1 846 614,0 тысяч тенге, для разработки проектно-сметной документации в 4 населенных пунктах трансферт на сумму 197 694,0 тысяч тенге. Из них:
На реконструкцию и на окончание работ водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Приморье на сумму 5 399,0 тысяч тенге;
Реконструкция водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Ганюшкино на сумму 415 074,0 тысяч тенге;

ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 277 906,0 мың теңге;
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 173 982,0 мың теңге;
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 152 963,0" мың теңге;
Д. Нұрпейсова елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 172 090,0 мың теңге;
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жұмысын аяқтауға 412 680,0 мың теңге;
Богатый елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 236 520,0 мың теңге;
Жұмекен елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау сметалық құжаттарын дайындауға 173 734,0 мың теңге;
Шортанбай елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына жобалау сметалық құжаттарын дайындауға 7 120,0 мың теңге;
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына жобалау сметалық құжаттарын дайындауға 9 840,0 мың теңге; Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына жобалау сметалық құжаттарын дайындауға 7 000,0 мың теңге".
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. 5-ші қосымша осы шешімнің 2-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. 6-ші қосымша осы шешімнің 3-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
5. Осы шешім 2011 жылдың қаңтар айының 1-нен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХХІІІ сессиясының төрағасы:              Р. Габдушева
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Р. Сұлтанияев
Аудандық мәслихаттың

Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах ММС–Жана ауыл на сумму 277 906,0 тысяч тенге;
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл на сумму 173 982,0 тысяч тенге;
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап на сумму 152 963,0  тысяч тенге;
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова на сумму 172 090,0 тысяч тенге;
На окончание работ водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка на сумму 412680,0 тысяч тенге;
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Богатый на сумму 236520,0 тысяч тенге;
Разработка проектно–сметной документации водопроводного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Жумекен на сумму 173 734,0 тысяч тенге;
Разработка проектно–сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Шортанбай на сумму 7 120,0 тысяч тенге;
Разработка проектно–сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген на сумму 9 840,0 тысяч тенге;
Разработка проектно–сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Шестой, Каспий на сумму 7 000,0 тысяч тенге".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
ХХХХІІІ сессии:                            Р. Габдушева
Секретарь районного маслихата:             Р. Султанияев
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 442-ХХХХІІІ

66321
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
18711
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
52760
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
52760
001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9791
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
22404
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
633
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14687
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5245
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
273844
2
Әлеуметтiк көмек
247250
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
20580
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
20580
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
226670
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
68625
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
8580
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
42818
006
Тұрғын үй көмегi
1223
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
12091
010
Үйде тәрбиеленіп, оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2111
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
80090
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
2096
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9036
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26594
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
26594
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23872
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу және жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу

66321
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
18711
9
Прочие услуги в области образования
52760
464
Отдел образования района (города областного значения)
52760
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9791
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22404
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
633
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14687
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5245
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
273844
2
Социальная помощь
247250
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20580
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20580
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
226670
002
Программа занятости
68625
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8580
005
Государственная адресная социальная помощь
42818
006
Жилищная помощь
1223
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12091
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2111
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
80090
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2096
023
Создание центров занятости
9036
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26594
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26594
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23872
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

152963
Д. Нұрпейсова елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
172090
Кадырка елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
412680
Богатый елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
236520
Ганюшкин селосындағы блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін реконструкциялау құрылыс жұмысына
415074
Үштаған елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
Асан елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
Жамбыл елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
173982
ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
277906
Жұмекен елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
173734
Шортанбай елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
7120
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
9840
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
7000
467
006
015
Жергілікт бюджет і қаражаты есебінен іске асыру
Жасталап елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
11137
Д. Нұрпейсова елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
20435
Кадырка елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
3752
Богатый елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
16128
Ганюшкин селосындағы блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін реконструкциялау құрылыс жұмысына
12600
Үштаған елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
38194
Асан елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
37315
Жамбыл елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына

152963
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова
172090
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка
412680
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Богатый
236520
Реконструкция водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Ганюшкино
415074
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пунктеУштаган
0
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Асан
0
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл
173982
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте ММС-Жана ауыл
277906
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутрипоселковых сетей в селе Жумекен
173734
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутрипоселковых сетей в селе Шортанбай
7120
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутрипоселковых сетей в населенных пунктах Шагырлы, Жасталап, Куйген
9840
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутрипоселковых сетей в населенных пунктах Шестой, Каспий
7000
467
006
015
Трансферты из местного бюджета
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
11137
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова
20435
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка
3752
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Богатый
16128
Реконструкция водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Ганюшкино
12600
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пунктеУштаган
38194
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Асан
37315
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл