Азаматтардың кейбір санаттарына газетке жазылуға берілетін әлеуметтік көмек тағайындау туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 392 қаулысы. Атырау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 желтоқсанда N 4-8-215 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 21 ақпандағы № 106 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2013.02.21 № 106 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14 тармақшасын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына және І, ІІ, ІІІ топтағы мүгедектеріне жергілікті бюджеттен қаралған қаражат шегінде республикалық, облыстық және аудандық газеттерге жазылу үшін біржолғы әлеуметтік көмек тағайындалсын.
2. Азаматтардың кейбір санаттарына газетке жазылуға берілетін көмек жүзеге асыратын жұмысшы органы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі болып белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           А. Мұфтах

О назначении социальной помощи отдельным категориям граждан для подписки на газету
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 9 ноября 2011 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 декабря 2011 года № 4-8-215. Утратило силу - постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 21 февраля 2013 года № 106
Сноска. Утратило силу - постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 21.02.2013 № 106.
Руководствуясь подпунктом 14 пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. В пределах сумм предусмотренного из местного бюджета назначить единовременную социальную помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны, инвалидам І, ІІ, ІІІ группы, для подписки на республиканские, областные и районные газеты.
2. Рабочим органом осуществляющим помощь отдельным категориям граждан для подписки на газету определить районный отдел занятости и социальных программ.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанность акима района       А. Муфтах