Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау көлемін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 20 маусымдағы N 65 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 шілдеде N 2053 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012.05.21 № 23 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 ақпандағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі № 237 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесінің 8-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау көлемі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы           Б.Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы, орындаушы           Қ.Оспанбеков
Облыс әкімі аппаратының
ауыл шаруашылығын дамыту,
табиғатты пайдалану және
кәсіпкерлік мониторингі
бөлімінің меңгерушісі                      Қ.Ыдырысов
Облыс әкімі аппаратының
заң бөлімінің меңгерушісі                  Р.Жексембаева
Бас маман-аудармашы                        Қ.Бекназарова
Облыс әкімінің

Об определении объема субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам
Решение акима Южно-Казахстанской области N 65 от 20 июня 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 29 июля 2011 года N 2053. Утратило силу решением акимата Южно-Казахстанской области от 21 мая 2012 года N 23
Сноска. Утратило силу решением акимата Южно-Казахстанской области от 21.05.2012 № 23.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 8 Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237, аким Южно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Определить объем субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанности акима области      Б. Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б. Жилкишиев
Начальник управления сельского
хозяйства области, исполнитель             К. Оспанбеков
Заведующий отдела мониторинга
развития сельского хозяйства,
природопользования и предпринимательства
аппарата акима области                     К. Идрисов
Заведующая юридическим отделом
аппарата акима области                     Р. Джексембаева
Главный специалист-переводчик              К. Бекназарова
Приложение
к решению акима области