"2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 43/369-4с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 5 наурыздағы N 46/393-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызда N 14-1-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 1-12 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 1-12 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы № 37/381-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2043 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-128 тіркелген, 2011 жылдың 12 қаңтарында және 3 ақпанында «Оңтүстік таңы» № 01-02, № 5, 2011 жылдың 19 қаңтарында «Рабат» № 3 газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтағы:
1) тармақшадағы «28 498 859» деген сандар «38 245 859» деген сандармен ауыстырылсын;
«19 459 464» деген сандар «19 733 964» деген сандармен ауыстырылсын;
«25 225» деген сандар «35 822» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 013 967» деген сандар «2 184 467» деген сандармен ауыстырылсын;
«8 000 203» деген сандар «16 291 606» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «27 811 417» деген сандар «44 249 181» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«5) бюджет тапшылығы - -5 991 764 мың теңге;».
6) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 5 991 764 мың теңге, оның ішінде, қарыздар түсімі – 6 004 141 мың теңге, қарыздарды өтеу – 699 000 мың теңге, бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 686 623 мың теңге.».
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2. 2011 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 43/369-4с "О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 5 марта 2011 года N 46/393-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 11 марта 2011 года N 14-1-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 1-12
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2012 N 1-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 февраля 2011 года № 37/381-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2043 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с «О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-128, опубликовано в газете «Рабат» № 3 от 19 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «28 498 859» заменить цифрами «38 245 859»;
цифры «19 459 464» заменить цифрами «19 733 964»;
цифры «25 225» заменить цифрами «35 822»;
цифры «1 013 967» заменить цифрами «2 184 467»;
цифры «8 000 203» заменить цифрами «16 291 606»;
в подпункте 2) цифры «27 811 417» заменить цифрами «44 249 181»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«5) дефицит бюджета - -5 991 764 тыс. тенге;»;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
«6) финансирование дефицита бюджета – 5 991 764 тыс. тенге, из них, поступление займов – 6 004 141 тыс. тенге, погашение займов – 699 000 тыс. тенге, используемые остатки бюджетных средств – 686 623 тыс. тенге.»;
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на следующие цели:

білім беру нысандарын күрделі жөндеуден өткізуге – 215 000 мың теңге;
ВИЧ жұқтырған балалары бар отбасыларға сәбиге қарау бойынша ай сайынғы өтемақы төлеуге – 15 208 мың теңге;
қаланы абаттандыру шығындарына – 2 249 985 мың теңге;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге – 2 093 мың теңге;
қаладағы сәулет және қала құрылысы бойынша егжей-тегжейлі жобаларды әзірлеуге – 136 314 мың теңге;
қала жолдарын орташа жөндеуге – 2 400 005 мың теңге.».
мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
«2-1. 2011 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 859 132 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 1 902 044 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 220 422 мың теңге.».
мынадай мазмұндағы 2-2 тармақпен толықтырылсын:
«2-2. 2011 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 12 291 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 25 956 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 117 936 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 7 980 мың теңге;
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 78 000 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 328 075 мың теңге.».
мынадай мазмұндағы 2-3 тармақпен толықтырылсын:
«2-3. 2011 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға – 3 037 031 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және сатып алуға – 126 331 мың теңге;
инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 3 548 850 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 675 000 мың теңге;
жылу энергетикалық жүйені дамытуға – 319 941 мың теңге.».
мынадай мазмұндағы 2-4 тармақпен толықтырылсын:
«2-4. 2011 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредиттер келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:

на проведение капитального ремонта объектов образования – 215 000 тыс. тенге;
на выплату ежемесячной компенсации по уходу за ребенком семьям, имеющим ВИЧ инфицированных детей – 15 208 тыс. тенге;
на затраты по благоустройству города – 2 249 985 тыс. тенге;
на организацию проведения ветеринарных мероприятий против энзоотических болезней животных – 2 093 тыс. тенге;
на разработку проектов детальной планировки по архитектуре и градостроительству города – 136 314 тыс. тенге;
на средний ремонт дорог города – 2 400 005 тыс. тенге.»;
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
«2-1. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие цели:
на строительство и реконструкцию объектов образования – 859 132 тыс. тенге;
на развитие системы водоснабжения – 1 902 044 тыс. тенге;
на развитие теплоэнергетической системы – 220 422 тыс. тенге.»;
дополнить пунктом 2-2 следующего содержания:
«2-2. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 12 291 тыс. тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 25 956 тыс. тенге;
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 117 936 тыс. тенге;
введение стандартов специальных социальных услуг -7 980 тыс. тенге;
поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020» - 78 000 тыс. тенге;
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 328 075 тыс.тенге.»;
дополнить пунктом 2-3 следующего содержания:
«2-3. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
строительство и реконструкция объектов образования – 3 037 031 тыс. тенге;
строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 126 331 тыс. тенге;
развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 3 548 850 тыс. тенге;
развитие системы водоснабжения – 675 000 тыс. тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 319 941 тыс. тенге.»;
дополнить пунктом 2-4 следующего содержания:
«2-4. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета на следующие цели:

тұрғын үй құрылыс жинақ жүйесі арқылы тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 900 000 мың теңге;
«Нұрлы көш» бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 5 104 141 мың теңге.».
3-тармақтағы «327 000» деген сандар «220 724» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 6 - қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      А.Бердаш
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 5 наурыздағы
№ 46/393-4с шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43/369-4с шешіміне № 1 қосымша
2011 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений – 900 000 тыс. тенге;
строительство и (или) приобретение жилья по программе «Нурлы кош» – 5 104 141 тыс. тенге.»;
в пункте 3 цифры «327 000» заменить цифрами «220 724»;
приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии городского маслихата   А.Бердаш
Секретарь городского маслихата             Ж.Махашов
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 5 марта 2011 года № 46/393-4с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с
Бюджет города Шымкент на 2011 год
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы