"2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 43/369-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 26 мамырдағы N 49/409-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 мамырда N 14-1-138 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 1-12 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 1-12 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы № 40/393-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2045 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-128 тіркелген, 2011 жылдың 12 қаңтарында және 3 ақпанында «Оңтүстік таңы» № 01-02, № 5 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы «44 693 454» деген сандар «44 420 029» деген сандармен ауыстырылсын;
«19 733 964» деген сандар «20 171 078» деген сандармен ауыстырылсын;
«35 822» деген сандар «41 966» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 184 467» деген сандар «1 951 517» деген сандармен ауыстырылсын;
«22 739 201» деген сандар «22 255 468» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «51 664 776» деген сандар «51 418 232» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-6 959 764» деген сандар «-6 986 645» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «6 959 764» деген сандар «6 986 645» деген сандармен ауыстырылсын, «686 623» деген сандар «713 504» деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың сегізінші абзацындағы «136 314» деген сандар «109 111» деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «3 923 005» деген сандар «3 712 323» деген сандармен ауыстырылсын;
2-1 тармақтың екінші абзацындағы «592 439» деген сандар «592 949» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 43/369-4с "О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26 мая 2011 года N 49/409-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 30 мая 2011 года N 14-1-138. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 1-12
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2012 N 1-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 мая 2011 года № 40/393-IV «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2045 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с «О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-128, опубликовано в газете «Рабат» № 3 от 19 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «44 693 454» заменить цифрами «44 420 029»;
цифры «19 733 964» заменить цифрами «20 171 078»;
цифры «35 822» заменить цифрами «41 966»;
цифры «2 184 467» заменить цифрами «1 951 517»;
цифры «22 739 201» заменить цифрами «22 255 468»;
в подпункте 2) цифры «51 664 776» заменить цифрами «51 418 232»;
в подпункте 5) цифры «-6 959 764» заменить цифрами «-6 986 645»;
в подпункте 6) цифры «6 959 764» заменить цифрами «6 986 645», цифры «686 623» заменить цифрами «713 504»;
в восьмом абзаце пункта 2 цифры «136 314» заменить цифрами «109 111»;
в девятом абзаце цифры «3 923 005» заменить цифрами «3 712 323»;
во втором абзаце пункта 2-1 цифры «592 439» заменить цифрами «592 949»;

үшінші абзацтағы «834 647» деген сандар «800 553» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «1 060 992» деген сандар «1 045 879» деген сандармен ауыстырылсын;
2-3 тармақтың төртінші абзацындағы «4 636 700» деген сандар «4 438 549» деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1, 4, 6 - қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 26 мамырдағы
№ 49/409-4с шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43/369-4с шешіміне № 1 қосымша
2011 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

в третьем абзаце цифры «834 647» заменить цифрами «800 553»;
в четвертом абзаце цифры «1 060 992» заменить цифрами «1 045 879»;
в четвертом абзаце пункта 2-3 цифры «4 636 700» заменить цифрами «4 438 549»;
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             Ж. Махашов
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 29 марта 2011 года № 49/409-4с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с
Бюджет города Шымкент на 2011 год
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
І. Доходы