Арыс қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/247-IV "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 48/305-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қазанда N 14-2-112 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 қаңтардағы N 10 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012.01.16 N 10 хатымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 45/444-IV, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2058-нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Арыс қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/247-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-101-нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінің № 3 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кiрiстер – 4548221 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 667760 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6125 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 8100 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 3866236 мың теңге;
2) шығындар – 4563525 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6013 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10370 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4357 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2010 года № 39/247-IV "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года N 48/305-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 27 октября 2011 года N 14-2-112. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 января 2012 года N 10
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16.01.2012 N 10.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 45/444-IV «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2010 года № 39/247-IV «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 14-2-101, опубликовано 22 января 2011 года в газете «Арыс акикаты» № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 4548221 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 667760 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3866236 тысяч тенге;
2) затраты – 4563525 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6013 тысяч тенге, в том числе по:
бюджетные кредиты – 10370 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4357 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;