Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімінің 2011 жылғы 3 қазандағы № 9 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қарашада № 14-3-117 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облысы Кентау қаласы әкімінің 23.11.2018 № 9 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес Кентау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Н.Қалмұрзаев
КЕЛІСІЛДІ:
Кентау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Б.Д.Самбетов
03 қазан 2011 жыл
Кентау қаласы әкімінің
2011 жылғы 3 қазандағы № 9
шешіміне қосымша
Кентау қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімінің 19.06.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімінің 02.02.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 1012 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Құсшыата елді мекені, Сатпаев көшесі 2-үй, Төрткүл төбе атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: А.Жұбанов көшесі № 1-33 үйлер, Кентау көшесі № 1-39 үйлер, Құсшы ата көшесі № 1-18 үйлер, Сатпаев көшесі № 1-53 үйлер, Сүйіліш батыр көшесі № 1-61 үйлер, Ынтымақ көшесі № 1-9 үйлер, Ырысты көшесі № 1-69 үйлер.
№ 1013 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Я.Ромах көшесі 48, № 10 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бала-Бүргем көшесі № 2-440 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі № 1/1-1/11 үйлер, № 32-40 үйлер, Молда-Мұса көшесі № 1-213 үйлер, Көктөбе көшесі № 1-70 үйлер, К.Әзірбаев көшесі № 1-10 үйлер.
№ 1014 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Бала-Бүргем көшесі № 10А, "Гаухартас" бөбекжай-балабақшасының ғимараты.
Шекарасы: Бала-Бүргем көшесі № 1-9 үйлер, Бала-Бүргем мүйісі № 2-22 үйлер, И.Тайманов көшесі № 1-43 үйлер, М.Өтемісұлы көшесі № 1-22 үйлер, М.Жұмабаев көшесі № 1-58 үйлер, Н.Камалов көшесі № 1-25 үйлер, Р.Құдайбергенов көшесі № 1-57 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі № 132-178 үйлер, С.Рахимов көшесі № 2-12 үйлер, М.Мақатаев көшесі № 1-14 үйлер, Желтоқсан мүйісі № 1-14 үйлер, Шаңырақ көшесі № 1-14 үйлер, Сүйінбай көшесі № 1-14 үйлер, Қарасай мүйісі № 1-14 үйлер, Сатпаев көшесі № 1-14 үйлер, Т.Айбергенов көшесі № 1-21 үйлер, Сельский мүйісі № 1-29 үйлер, Металлург көшесі № 1-27 үйлер, Б.Майлин көшесі № 1-67 үйлер, С.Қожамқұлов көшесі № 1-20 үйлер, И.Есенберлин көшесі № 1-35 үйлер, Т.Бокин көшесі № 1-79 үйлер, С.Мұқанов көшесі № 1-69 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі № 1-29 үйлер, Н.Сералиев көшесі № 1-54 үйлер, Т.Әлімқұлов көшесі № 1-64 үйлер, І.Жансүгіров көшесі № 1-41 үйлер.
№ 1015 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Шаштөбе орта мектебінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков на территории города Кентау
Решение акима города Кентау Южно-Казахстанской области от 3 октября 2011 года № 9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 9 ноября 2011 года № 14-3-117. Утратило силу решением акима города Кентау Туркестанской области от 23 ноября 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима города Кентау Туркестанской области от 23.11.2018 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким города Кентау РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Кентау согласно приложения настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Н. Калмурзаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
города Кентау      Б.Д.Самбетов
03 октября 2011 года.
Приложение
к решению акима города Кентау
от 3 октября 2011 года № 9
Избирательные участки на территории города Кентау
Сноска. Приложение - в редакции решения акима города Кентау Южно-Казахстанской области от 19.06.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением акима города Кентау Южно-Казахстанской области от 02.02.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 1012
Центр: город Кентау, село Карнак, населенный пункт Кусшыата, улица Сатпаева 2, здание средней общей школы имени ТорткульТобе.
Границы: улица А.Жубанова дома № 1-33, улица Кентау дома № 1-39, улица Кусшыата дома № 1-18, улица Сатпаева дома № 1-53, улица Суйилиш батыра дома № 1-61, улица Ынтымак дома № 1-9, улица Ырысты дома № 1-69.
Избирательный участок № 1013
Центр: город Кентау, улица Я.Ромаха 48, здание средней общей школы № 10. Границы: улица Бала-Бургем дома № 2-440, улица Ш.Валиханова дома № 1/1-1/11, № 32-40, улица Молда Муса дома № 1-213, улица Коктобе дома № 1-70, улица К.Азербаева дома № 1-10.
Избирательный участок № 1014
Центр: город Кентау, улица Бала-Бургем № 10А, здание ясли-детского сада "Гаухартас".
Границы: улица Бала-Бургем дома № 1-9, переулок Бала-Бургем дома № 2-22, улица И.Тайманова дома № 1-43, улица М.Утемисова дома № 1-22, улица М.Жумабаева дома № 1-58, улица Н.Камалова дома № 1-25, улица Р.Кудайбергенова дома № 1-57, улица Т.Рыскулова дома № 132-178, улица С.Рахимова дома № 2-12, улица М.Макатаева дома № 1-14, переулок Желтоксан дома № 1-14, улица Шанырак дома № 1-14, улица Суюнбая дома № 1-14, переулок Карасай дома № 1-14, улица Сатпаева дома № 1-14, улица Т.Айбергенова дома № 1-21, переулок Сельский дома № 1-29, улица Металлургов дома № 1-27, улица Б.Майлина дома № 1-67, улица С.Кожамкулова дома № 1-20, улица И.Есенберлина дома № 1-35, улица Т.Бокина дома № 1-79, улица С.Муканова дома № 1-69, улица А.Байтурсынова дома № 1-29, улица Н.Сералиева дома № 1-54, улица Т.Алимкулова дома № 1-64, улица И.Жансугурова дома № 1-41.
Избирательный участок № 1015
Центр: город Кентау, село Карнак, здание средней общей школы Шаштобе.

Шекарасы: З.Тойметов көшесі № 1-34 үйлер, Қарағаш көшесі № 1-16 үйлер, Шаш-төбе көшесі № 51-148 үйлер, Сахил көшесі № 1-24 үйлер, Б.Қоған көшесі № 1-11 үйлер, М.Қашғари көшесі № 1-12 үйлер, М.Қашғари мүйісі № 1-22 үйлер, Қарасу көшесі № 1-15 үйлер, Уста Юсуп көшесі № 1-24 үйлер, Күнгей көшесі № 1-6 үйлер, Жаңа бақ көшесі № 1-19 үйлер, Көлбасы көшесі № 1-11 үйлер, Қызыл арық көшесі № 1-6 үйлер, Гүлабад көшесі № 1-23 үйлер.
№ 1039 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Құралбаев көшесі 83, № 14 Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: 60 орам, 61 орам, Ш.Уәлиханов № 130-140 үйлер, Д.Қонаев даңғылы жұп жағы № 34-60 үйлер, С.Сейфуллин көшесі тақ жағы № 93-107 үйлер, С.Сейфуллин көшесі жұп жағы № 104, 106, 110, 110а, 112, 116, 118 үйлер, Құралбаев көшесі № 79, 81, 92, 94 үйлер.
№ 1075 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, М.Шоқай көшесі № 12-үй, "№ 2 Ш.Қанайұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Сейфуллин көшесі тақ жағы 1-85 үйлер, жұп жағы 6-22 үйлер, Сейфуллин мүйісі тақ жағы 1-29 үйлер, жұп жағы 2-18 үйлер, Еңбекші мүйісі тақ жағы 1-17 үйлер, жұп жағы 2-16 үйлер, М.Шокай көшесі 7-17 үйлер, Навои көшесі 43-48 үйлер, Келіншектау мүйісі 3-18 үйлер, Фисатиди мүйісі тақ жағы 3-13 үйлер, Рахимова мүйісі 1-12 үйлер, Кобыланды батыр көшесі тақ жағы 19, 21, 27-65 үйлер, жұп жағы 26-52 үйлер, Молдагалиев көшесі 17-36, 43, 43А, 45 үйлер.
№ 1076 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Ильич көшесі № 15а-үй, "Құлыншақ" бөбекжай-балабақшасының ғимараты.
Шекарасы: Қаратау көшесі 1-96 үйлер, Еспенбетов көшесі 1-96 үйлер, Назаров көшесі 1-56 үйлер, Торлан көшесі 3-42 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі 1-109 үйлер.
№ 1077 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Э.Хабибов көшесі № 42-үй, № 11 Ахын-Тума атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Хабибов көшесі 1-30 үйлер, Абдраимов көшесі 2-37, 105 үйлер, Женис көшесі 1-18 үйлер, Хамза көшесі 1-25 үйлер, Сакам Жангир көшесі 9-14 үйлер, Янги Абад көшесі 4, 7 үйлер, Кыргыз какпа көшесі 1-8 үйлер, Навои көшесі 6-45 үйлер, Аль-Фараби көшесі 1-20 үйлер, Учтепа көшесі 7-37 үйлер, Ахунтума көшесі, Уйрек ата көшесі, Ахмет Жугинеки көшесі, дача, подстанция-нөмірсіз, Амангельды көшесі 20 үй, Бабур көшесі, Дюмтума көшесі, Мусилла Капка көшесі, Жастар көшесі, Мусилла какпа көшесі (Пушкин).

Границы: улица З.Тойметова дома № 1-34, улица Карагаш № 1-16, улица Шаш-тобе дома № 51-148, улица Сахил дома № 1-24, улица Б.Коган дома № 1-11, улица М.Кашгари дома № 1-12, переулок М.Кашгари дома № 1-22, улица Карасу дома № 1-15, улица Уста Юсуп дома № 1-24, улица Кунгей дома № 1-6, улица Жана бак дома № 1-19, улица Кулбасы дома № 1-11, улица Кызыл арык дома № 1-6, улица Гулабад дома № 1-23.
Избирательный участок № 1039
Центр: город Кентау, улица Куралбаева 83, здание средней общей школы № 14 имени Аль-Фараби.
Границы: 60 квартал, 61 квартал, улица Ш.Валиханова дома № 130-140, проспект Д.Кунаева четная сторона дома № 34-60, улица С.Сейфуллина нечетная сторона дома № 93-107, улица С.Сейфуллина четная сторона дома № 104, 106, 110, 110а, 112, 116, 118, улица Куралбаева дома № 79, 81, 92, 94.
Избирательный участок № 1075
Центр: город Кентау, улица М.Шокая 12, здание общей средней школы № 2 имени Ш. Канайулы.
Границы: улица Сейфуллина нечетная сторона дома 1-85, четная сторона дома 6-22, переулок Сейфуллина нечетная сторона дома 1-29, четная сторона дома 2-18, переулок Енбекши нечетная сторона дома 1-17, четная сторона дома 2-16, улица Шокая дома 7-17, улица Навои дома 43-48, переулок Келиншектау дома 3-18; переулок Фисатиди нечетная сторона дома 3-13, переулок Рахимова дома 1-12, улица Кобыланды батыра нечетная сторона дома 19, 21, 27-65, четная сторона дома 26-52, улица Молдагалиева дома 17-36, 43, 43А, 45.
Избирательный участок № 1076
Центр: город Кентау, село Хантаги, улица Ильича, д.15а, здание ясли-детского сада "Кулыншак".
Границы: улица Каратау дома 1-96, улица Еспенбетова дома 1-96, улица Назарова дома 1-56, улица Торлана дома 3-42, улица К.Рыскулбекова дома 1-109.
Избирательный участок № 1077
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Э.Хабибова, д.42, здание общей средней школы № 11 имени Ахын-Тума.
Границы: улица Хабибова дома 1-30, улица Абдраимова дома 2-37, 105, улица Женис дома 1-18, улица Хамза дома 1-25, улица Сакам Жангира дома 9-14, улица Янги Абад дома 4, 7, улица Кыргыз какпа дома 1-8, улица Навои дома 6-45, улица Аль-Фараби дома 1-20, улица Учтепа дома 7-37, улица Ахунтума, улица Уйрек ата, улица Ахмет Жугинеки, Дача, Подстанция, улица Амангельды дом 20, улица Бабура, улица Дюмтума, улица Мусилла Капка, улица Жастар, улица Мусилла какпа (Пушкина).