Кентау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 134 "Бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 340 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 14-3-119 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 68 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012.12.04 № 68 (қолданысқа 2013.01.01 енгізіледі) Шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 134 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-71 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 23 мамырда «Кентау шұғыласы» газетінің 22 нөмірінде жарияланған) төмендегі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесіндегі:
«Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару» деген сөздерден кейін « және өзін-өзі басқару» деген сөздермен толықтырылсын;
1 және 2 тармақтардағы «жеке тұлғаларға» деген сөздер «Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарға» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      И.Молдалиев
Қалалық мәслихатының хатшысы               Е.Аширов

О внесении изменения и дополнения в решение Кентауского городского маслихата от 31 марта 2009 года № 134 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата города Кентау Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года N 340. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 18 ноября 2011 года N 14-3-119. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2012 года № 68
Сноска. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.12.2012 № 68 (вводится в действие с 01.01.2013).
В соответствии c пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и согласно статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение и дополнение в решение Кентауского городского маслихата от 31 марта 2009 года № 134 «Об установлении стоимости разовых талонов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-71, опубликовано 23 мая 2009 года в № 22 газеты «Кентау шұғыласы»):
в преамбуле названного решения:
после слов «О местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
в пунктах 1 и 2 слова «физические лица» заменить словами «граждане Республики Казахстан и оралманы».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата   И.Молдалиев
Секретарь городского Маслихата             Е.Аширов