Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 41 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда N 14-4-93 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 532 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 08.05.2019 № 532 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4 және 6 тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қалалық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісімі бойынша), сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі № 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар тізімі № 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының жетекшісі Б.Дүйсеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Молдасеитов
КЕЛІСІЛДІ:
Түркістан қалалық
сайлау комиссияның төрағасы:
__________Арысбеков Серғазы Ақтөреұлы
24 ақпан 2011 жыл
Түркістан қаласы әкімдігінің
24 ақпан 2011 жылғы № 41
қаулысының № 1 қосымшасы
Сайлау өткізу кезеңінде, барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі
Түркістан қаласы бойынша:
Б.Саттарханов даңғылы,
Қазыбек би көшесі,
Кентау тас жолы мен айналма тас жолының қиылысы,
Тәуке хан даңғылы, Амангелді аялдамасының тұсы,
Темір жол вокзалының аумағы, Әл-Фараби мектебінің аумағы,
О.Жандосов көшесі.
Ауылдық округтер:
Шорнақ ауылдық округі бойынша:
С.Тоймахан, Ы.Алтынсарин көшелерінің қиылысы.
Жүйнек ауылдық округі бойынша:
Түркістан көшесі.
Қарашық ауылдық округі бойынша:
Түркістан–Қарнақ тас жолы.
Шаға ауылдық округі бойынша:
М.Мұса атындағы жалпы орта мектебінің аумағы.
Иассы ауылдық округі бойынша:
"Шобанақ" атындағы жалпы орта мектебінің аумағы,
Түркістан-Арыстанбаб тас жолы.
Жаңа Иқан ауылдық округі бойынша:
Ибата елді мекені, Иқан көшесі.
Оранғай ауылдық округі бойынша:
Кентау–Түркістан тас жолы.
Үшқайық ауылдық округі бойынша:
Абдулла Үсенов көшесі,
Әлия Молдағұлова көшесі.
Ескі Иқан ауылдық округі бойынша:
Д.Қонаев көшесі,
Шымкент - Түркістан тас жолы мен Д.Қонаев көшесінің қиылысы.
Сауран ауылдық округі бойынша:
"Майдантал" ауылдық емхананың алды,
Сауран ауылдық округі әкімдігі ғимаратының алды.
Бабайқорған ауылдық округі бойынша:
Абай көшесі Абай атындағы жалпы орта мектебінің аумағы.
Жібек Жолы ауылдық округі бойынша:
"Жібек жолы" жалпы орта мектебінің аумағы,
"Шойтөбе" шағын жинақталған бастауыш мектебінің аумағы.
Түркістан қаласы әкімдігінің
24 ақпан 2011 жылғы № 41
қаулысының № 2 қосымшасы
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар тізімі
Түркістан қаласы бойынша:
Түркістан қаласы, Есімхан алаңында орналасқан қалалық мәдениет үйі.
Үшқайық, Шорнақ, Жібек Жолы ауылдық округтері бойынша:
Шорнақ елді мекенінде орналасқан Шорнақ мектебінің акті залы.
Оранғай, Шаға, Иассы ауылдық округтері бойынша:
Еңбекші Дихан елді мекенінде орналасқан, "Шобанақ" жалпы орта мектебінің акті залы.
Ескі Иқан, Жаңа Иқан ауылдық округтері бойынша:
Ескі Иқан ауылдық округі әкімі аппараты ғимаратының акті залы.
Қарашық, Жүйнек ауылдық округтері бойынша:
Жүйнек елді мекені, "Югнаки" жалпы орта мектебінің акті залы.
Бабайқорған, Сауран ауылдық округтері бойынша:
Бабайқорған елді мекені, "Бабайқорған" жалпы орта мектебінің акті залы.

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 24 февраля 2011 года N 41. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 2 марта 2011 года N 14-4-93. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 532
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 08.05.2019 № 532 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Туркестанской городской избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению № 1.
2. Определить перечень помещении для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению № 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Б.Дуйсенова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Молдасеитов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Туркестанской городской
избирательной комиссии:
24 февраля 2011 года Арысбеков Сергазы Актореевич
Приложение № 1
к постановлению акимата
города Туркестан № 41
от 24 февраля 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по городу Туркестан
По городу Туркестан:
проспект Б.Саттарханова,
улица Казбек би,
Пересечение шоссе Кентау и объездного шоссе
проспект Тауке хана возле остановки "Амангелди", территория общей средней школы имени Аль-Фараби, улица О.Жандосова, перед зданием железнодорожного вокзала.
По сельскому округу Шорнак:
Пересечение улиц С.Тоймахана и Ы.Алтынсарина
По сельскому округу Жуйнек:
По улице Туркестана.
По сельскому округу Карашык:
Шоссе Туркестан–Карнак.
По сельскому округу Шага:
Территория общей средней школы имени М.Муса.
По сельскому округу Иасы:
Территория общей средней школы имени "Шобанак",
Шоссе Туркестан–Арыстанбаб.
По сельскому округу Жана Икан:
По улице Икан населенного пункта Ибата.
По сельскому округу Урангай:
Шоссе Кентау–Туркестан.
По сельскому округу Ушкайык:
По улице Абдулла Усенова,
По улице Алии Молдагуловой.
По сельскому округу Ески Икан:
По улице Д.Кунаева,
Перекресток шоссе Шымкент-Туркестан и улицы Д.Кунаева.
По сельскому округу Сауран:
Напротив сельской врачебной амбулатории "Майдантал",
Напротив здания аппарата акима сельского округа Сауран.
По сельскому округу Бабайкурган:
По улице Абая напротив общей средней школы имени Абая.
По сельскому округу Жибек жолы:
Территория общей средней школы имени "Жибек Жолы",
Территория малокомплектной начальной школы "Шойтобе".
Приложение № 2
к постановлению акимата
города Туркестан № 41
от 24 февраля 2011 года
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
По городу Туркестан:
городской Дом культуры, расположенного на площади Есимхана.
По сельским округам Ушкайык, Шорнак, Жибек жолы:
Актовый зал общей средней школы имени "Шорнак", расположенного в населенном пункте Шорнак.
По сельским округам Урангай, Шага, Иасы:
Актовый зал общей средней школы имени "Шобанак", расположенного в населенном пункте Енбекши Дикан.
По сельским округам Ески Икан, Жана Икан:
Здание аппарата акима сельского округа Ески Икан, расположенного в населенном пункте Ески Икан.
По сельским округам Карашык, Жуйнек:
Актовый зал общей средней школы имени "Югнаки", расположенного в населенном пункте Жуйнек.
По сельским округам Бабайкурган, Сауран:
Актовый зал общей средней школы имени "Бабайкурган", расположенного в населенном пункте Бабайкурган.