Түркістан қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы N 41/269-IV "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2011 жылғы 2 наурыздағы N 42/292-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 наурызда N 14-4-94 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы № 01-09/157 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012.08.06 № 01-09/157 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы № 37/381-IV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2043-нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/269-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-4-91-нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтарда «Түркістан» газетінің 3-нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Түркістан қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 14 780 085 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 081 296 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 706 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 974 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 13 680 109 мың теңге;
2) шығындар – 14 781 237 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 13 701 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 14 295 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 594 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
5) бюджет дифициті (профициті)– - 14 853 мың теңге;
6) бюджет дифицитін қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 853 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы – 1 152 мың теңге.

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 21 декабря 2010 года N 41/269-IV "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 2 марта 2011 года N 42/292-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 10 марта 2011 года N 14-4-94. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 6 августа 2012 года № 01-09/157
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 06.08.2012 № 01-09/157
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 февраля 2011 года № 37/381-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2043, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 21 декабря 2010 года № 41/269-IV «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-91, опубликовано 15 января 2011 года в газете «Түркістан» № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Туркестан городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 780 085 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 081 296 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 706 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 974 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 680 109 тысяч тенге;
2) затраты – 14 780 085 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 701 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 14 295 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 594 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 853 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 853 тысяч тенге;
движение остатка бюджетных средств – 1 152 тысяч тенге.».

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      С.Тәженов
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы                  М.Исмаилов
Түркістан қалалық мәслихатының
2011 жылғы 2 наурыздағы
№ 42/292-ІV шешіміне № 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 41/269-ІV шешіміне № 1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
мың теңге
сыныбы
ішкі сыныбы
Кірістер

Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии городского маслихата   С. Таженов
Секретарь городского маслихата             М. Исмаилов
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 2 марта 2011 года № 42/292-ІV
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 21 декабря 2010 года № 41/269-ІV
Городской бюджет на 2011 год
Категория
Наименование
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Доходы

1 250 065
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
147 388,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 048
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 389
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
75 021
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21 168
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
35 762
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 102 677
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 102 677
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
689 065
2
Әлеуметтiк көмек
644 535
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 350
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 350
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
619 729
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21 702
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 099
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37 716
006
Тұрғын үй көмегі
27 483
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 104
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 666
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14 843
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
438 491
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
37 625
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 456
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9 456
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44 530
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 530
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 250 065
464
Отдел образования района (города областного значения)
147 388,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 048
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 389
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
75 021
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 168
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
35 762
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 102 677
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 102 677
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
689 065
2
Социальная помощь
644 535
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 350
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 350
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
619 729
002
Программа занятости
21 702
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 099
005
Государственная адресная социальная помощь
37 716
006
Жилищная помощь
27 483
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 104
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 666
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 843
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
438 491
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37 625
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 456
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9 456
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44 530
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения