Бәйдібек аудандық мәслихатының 21 желтоқсан 2010 жылғы № 39/219 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 48/286 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қазанда N 14-5-119 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы № 80 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы мәслихатының 2012.08.06 № 80 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 45/444-ІV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2058 санымен тіркелген шешіміне сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Бәйдібек аудандық мәслихатының 21 желтоқсан 2010 жылғы № 39/219 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-5-105 нөмірмен тіркелген, 6 қаңтар 2011 жылғы «Шаян» газетінің 1-2 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3 және 4 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер 5 181 631 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 305 392 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 8 065 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4 871 мың тенге;
трансферттер түсімі 4 863 303 мың тенге;
шығындар 5 247 744 мың тенге;
таза бюджеттік кредиттеу – 58 490 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 59 677 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 187 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо -0;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 124 603 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 124 603 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 59 677 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1187 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 113 мың      теңге.»;

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 39/219 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года N 48/286. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 26 октября 2011 года N 14-5-119. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 августа 2012 года № 80
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.08.2012 № 80
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 45/444-IV «О внесение изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 года» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 39/219 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-5-105, опубликовано 6 января 2011 года в газете «Шаян» № 1-2 (357-358) следующие изменения:
пункты 1, 3 и 4 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить Байдибекский районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 181 631 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 305 392 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 065 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 871 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 863 303 тысяч тенге;
2) затраты – 5 247 744 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 490 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 59 677 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 124 603 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 124 603 тысяч тенге:
поступление займов – 59 677 тысяч тенге;
погашение займов – 1 187 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 113 тысяч тенге.»;

«3. Аудандық бюджетте аудан әкімдігінің 2011 жылға арналған резерві 2 795 мың теңге сомасында бекітілсін.»
«4. 2011 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
аудан бюджетіне 64 пайыз;
облыстық бюджетке ауданнан 36 пайыз болып белгіленсін.».
Көрсетілген шешімнің 1 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы:    А.Құлымбет
Аудандық мәслихаттың хатшысы:              С.Спабеков
Бәйдібек аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 қазандағы
№ 48/286 шешіміне 1 - қосымша
Бәйдібек аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 39/219 шешіміне 1 - қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

«3. Утвердить резерв акимата района в районном бюджете на 2011 год в сумме 2 795 тысяч тенге.
4. Установить на 2011 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджет района 64%;
в областной бюджет 36%.».
Приложения 1 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии районного маслихата:   А.Кулымбет
Секретарь районного маслихата:             С.Спабеков
Приложение 1 к решению
Маслихата района Байдибек
от 21 октября 2011 года № 48/286
Приложение 1 к решению
Маслихата района Байдибек
от 21 декабря 2010 года № 39/219
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ