2011 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 26 қазандағы N 521 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қазанда N 14-5-120 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 тамыздағы № 1248 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2012.08.03 № 1248 хатымен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 7 бабы 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 ««Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес, Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2011 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс бурушілердің тізбесі бекітілсін.

Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление Байдибекского районного акимата Южно-Казахстанской области от 26 октября 2011 года № 521. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 27 октября 2011 года № 14-5-120. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Байдибекского районного акимата Южно-Казахстанской области от 3 августа 2012 года № 1248
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Байдибекского районного акимата Южно-Казахстанской области от 03.08.2012 № 1248.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7,  статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый на 2011 год перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.