Мақтаарал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 40-259-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы N 42-285-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызда N 14-7-138 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы № 31 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2012.02.20 № 31 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы № 37/381-IV, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2043-нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 40-259-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-7-131-нөмірмен тіркелген, "Мақтаарал" газетінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 5, 4 ақпандағы № 6, 18 ақпандағы № 9 және 25 ақпандағы № 10 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемінде бекітілсін:
1) кiрiстер – 16 591 618 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер – 984 262 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 028 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 31 636 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 15 571 692 мың теңге;
2) шығындар – 16 684 627 теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 194 043 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 196 138 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 095 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений и дополнений в решение Мактааральского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 40-259-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 3 марта 2011 года N 42-285-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Мактааральского района Южно-Казахстанской области 11 марта 2011 года N 14-7-138. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2012 года № 31
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20.02.2012 № 31.
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 февраля 2011 года № 37/381-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированным в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2043, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 40-259-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-7-131, опубликовано в газете «Мақтаарал» за № 5 от 28 января, за № 6 от 4 февраля, за № 9 от 18 февраля и за № 10 от 25 февраля 2011 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Мактааральского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 591 618 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 984 262 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 028 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 636 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 571 692 тысяч тенге;
2) затраты – 16 684 627 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 194 043 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 196 138 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 095 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи государственных финансовых активов – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -287 052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 287 052 мың теңге;
қарыздар түсімі – 191 553 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 246 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 96 745 мың теңге.";
Мына мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2011 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне сәйкес 11 035 602 мың теңге көлемінде белгіленсін."
№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 287 052 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 287 052 тысяч тенге;
поступления займов – 191 553 тысяч тенге;
погашение займов – 1 246 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 96 745 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
«1-1. В соответствии с решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» размер бюджетной субвенции на 2011 год, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет назначить в сумме 11 035 602 тысяч тенге.»;
приложения № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 изложить в новой редакции.