2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы N 644 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 14-7-139 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 708 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық әкімдігінің 2012.02.20 № 708 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына сәйкес, Мақтаарал аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұсынатын ұйымдардың тізбесі, жұмыстардың түрлері мен көлемдері, қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгi мөлшерi көлемінде бекітілсін.

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 16 марта 2011 года N 644. Зарегистрировано Управлением юстиции Мактааральского района Южно-Казахстанской области 30 марта 2011 года N 14-7-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2012 года № 708)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 20.02.2012 № 708).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Мактааральcкого района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предлагающих общественные работы, виды и объемы работ, источник финансирования на 2011 год согласно приложения.
2. Установить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в месяц, в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Қалжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.Тұрбеков
Мақтаарал аудан әкімдігінің
2011 жылғы 16 наурыздағы
№ 644 қаулысымен бекітілген
2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұсынатын ұйымдардың тізбесі, жұмыстардың түрлері мен көлемдері, қаржыландыру көздері
Р/с
Ұйымдардың тізбесі
Адам саны
Жұмыстың түрлері
Қаржы ландыру көзі
1
Жетісай қаласы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Калжанову.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                С. Турбеков
Утверждено
постановлением
акимата Мактааральского района
от 16 марта 2011 года № 644
Перечень организаций, предлагающих общественные работы,
виды и объемы работ, источник финансирования на 2011 год
П/н Наименование организаций Количество человек Виды
работ
Источник
финансирования
1
Государственное учреждение аппарат акима города Жетысай