Ордабасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 49/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қазанда N 14-8-111 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 ақпандағы N 26 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012.02.06 N 26 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» № 45/444-IV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2058 санымен тіркелген шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ордабасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-8-97 нөмірмен тіркелген, «Ордабасы оттары» газетінің 3-нөмірінде 2011 жылғы 08 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Ордабасы ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 7 826 808 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 443 891 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 543 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 251 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 352 123 мың теңге;
2) шығындар – 7 888 489 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 92 414 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 94 820 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 406 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит)– - 154 095 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 37/3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года N 49/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района 26 октября 2011 года N 14-8-111. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2012 года N 26
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 06.02.2012 N 26.
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 45/444-IV "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349- IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 37/3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-97, опубликовано 08 января 2011 года в газете «Ордабасы оттары» № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 826 808 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 443 891 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 543 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 251 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 352 123 тысяч тенге;
2) затраты – 7 888 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 92 414 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 94 820 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 406 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 154 095 тысяч тенге;