Ордабасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 50/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 қарашада N 14-8-113 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 ақпандағы N 26 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012.02.06 N 26 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 46/446-IV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 санымен тіркелген шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ордабасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-8-97 нөмірмен тіркелген, «Ордабасы оттары» газетінің 3-нөмірінде 2011 жылғы 08 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «7 826 808» деген сандар «8 060 809» деген сандармен алмастырылсын;
«7 352 123» деген сандар «7 586 124» деген сандармен алмастырылсын;
2) тармақшадағы «7 888 489» деген сандар «8 122 490» деген сандармен алмастырылсын.
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 37/3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года N 50/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района 16 ноября 2011 года N 14-8-113. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2012 года N 26
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 06.02.2012 N 26.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 46/446-IV "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349- IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2059, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 37/3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-97, опубликовано 08 января 2011 года в газете «Ордабасы оттары» № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1 цифры «7 826 808» заменить цифрами «8 060 809»;
цифры «7 352 123» заменить цифрами «7 586 124»;
в подпункте 2 цифры «7 888 489» заменить цифрами «8 122 490».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.