2011 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қазандағы N 381 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қазанда N 14-9-149 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 9 хатымен

Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года N 381. Зарегистрировано Управлением юстиции Отрарского района Южно-Казахстанской области 26 октября 2011 года N 14-9-149. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Отрарского районного акимата Южно-Казахстанской области от 5 января 2012 года № 9

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2012.01.05 № 9 хатымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасына, 18-2-бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Отрарского районного акимата Южно-Казахстанской области от 05.01.2012 № 9.
В соответствии с подпунктом 5-7) статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ: