Сайрам ауданы Сайрам ауыл округі Сайрам ауылының шегін өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихат сессиясының 2011 жылғы 8 тамыздағы N 51-411/IV шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 тамыздағы N 3 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қыркүйекте N 14-10-169 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 мамырдағы № 31-199/V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 15.05.2014 № 31-199/V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3-тармағына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ және аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Сайрам ауылының шегіне жалпы алаңы 139,0 гектар «З.Хусанов» өндірістік кооперативінің жерін қоса отырып, Сайрам ауылының шегі өзгертілсін.
2. Осы бірлескен шешім және қаулының орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауыл аумақтарды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім және қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М.Есалиев
Сайрам аудандық мәслихатының хатшысы       Т.Төлендиев
Сайрам ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы                  С.Сапарбаев

Об изменении границ села Сайрам Сайрамского сельского округа Сайрамского района
Совместное решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 августа 2011 года N 51-411/IV и постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 8 августа 2011 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Сайрамского района Южно-Казахстанской области 9 сентября 2011 года N 14-10-169. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 мая 2014 года № 31-199/V
Сноска. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.05.2014 № 31-199/V.
В соответствии с пуктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан», Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ и районный акимат ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы села Сайрам, включив в его черту земли производственного кооператива «З.Хусанов» общей площадью 139,0 гектар.
2. Контроль за выполнением данного совместного решения и постановления возложить на постоянную комиссию районного маслихата по развитию сельских территорий (Турсиметов А.).
3. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М.Есалиев
Исполняющий обязанности
акима Сайрамского района                   С.Сапарбаев
Секретарь Сайрамского
районного маслихата                        Т.Тулендиев