2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 2 наурыздағы N 243 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 14-11-167 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 139 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімінің 2012.01.13 N 139 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұсынатын ұйымдардың тізбесі, жұмыстардың түрлері мен көлемдері, қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгi мөлшерi көлемінде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ауесхановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М.Мырзабаев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 2 наурыздағы № 243
қаулысына қосымша
2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұсынатын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері және қаржыландыру көздері
Р/с
Ұйымдардың тізбесі
Адам саны
Жұмыстың түрлері
Қаржыландыру көзі
1
Қала, поселке, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараты

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 2 марта 2011 года N 243. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 30 марта 2011 года N 14-11-167. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акима Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 13 января 2012 года N 139
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акима Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 13.01.2012 N 139.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 20 Закона Республики Казахстан «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предлагающих общественные работы, виды, объемы работ и источники их финансирования на 2011 год согласно приложения.
2. Установить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах, в месяц, в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Ауесханова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М.Мырзабаев
Приложение
к постановлению акимата района
от 2 марта 2011 года № 243
Перечень организаций, предлагающих общественные работы, виды и объемы работ, и источники их финансирования на 2011 год
П/н Наименование организаций Количество человек Виды работ Источник финансирования
1
Аппараты акима города, поселка, села и сельских округов