2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 53-394-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 14-11-179 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 ақпандағы № 21 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 05.02.2013 № 21 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2065 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 081 940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 094 947 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 571 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 579 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 951 843 мың теңге;
2) шығындар – 20 211 262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 301 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –  19 004 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2703 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 145 623 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 145 623 мың теңге:
қарыздар түсімі – 19 004 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2703 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 129 322 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2012.12.07 № 12-84-V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. 2012 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. 2012 жылы облыстық бюджеттен ауданның бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі – 10702795 мың теңге болып белгіленсін.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение маслихата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2011 года N 53-394-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 28 декабря 2011 года N 14-11-179. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05 февраля 2013 года № 21)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.02.2013 № 21).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 081 940 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 094 947 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 571 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 579 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 951 843 тысяч тенге;
2) затраты – 20 211 262 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 301 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19 004 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 703 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 145 623 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 145 623 тысяч тенге:
поступление займов – 19 004 тысяч тенге;
погашение займов – 2 703 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 129 322 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 07.12.2012 № 12-84-V (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Предусмотреть на 2012 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района в сумме 10 702 795 тысяч тенге.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 40000 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2012 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 40000 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2012 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2012 год, согласно приложению 5.

7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте әрбір қаланың, кенттiң, ауылдық (селолық) округтердiң бюджеттiк бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2012 жылға ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого города, поселка, аульного (сельского) округа финансируемого из бюджета района на 2012 год, согласно приложению 6.
8. В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить в 2012 году за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях

9. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Т.Усманов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б.Қаипов
Сарыағаш аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 53-394-ІV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-Қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2012.12.07 № 12-84-V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
Атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии районного маслихата    Т.Усманов
Секретарь районного маслихата              Б.Каипов
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 14 декабря 2011 года № 53-394-ІV
Районный бюджет на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 07.12.2012 № 12-84-V (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
сумма, тысяч тенге
I. ДОХОДЫ

003
Жалпы білім беру
Сарыағаш аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 53-394-ІV шешіміне 6 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджетте әрбір қаланың, кенттiң, ауылдық (селолық) округтердiң бюджеттiк бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 6-Қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2012.12.07 № 12-84-V (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Жемісті ауылдық округі әкімі аппараты

003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 14 декабря 2011 года № 53-394-ІV
Перечень бюджетных программ каждого города, поселка, аульного (сельского) округа финансируемого из бюджета района на 2012 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 07.12.2012 № 12-84-V (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Наименование
Администратор бюджетных программ
Программа
Аппарат акима Жемистинского сельского округа