Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 260 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 983 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 қаңтарда N 14-11-180 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 30.04.2019 № 178 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 260 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-11-166 тіркелген, 2011 жылғы 18 наурыздағы "Сарыағаш" газетінің 36-39 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Е.Алимбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Әлсеитов
КЕЛІСІЛДІ:
Сарыағаш ауданының сайлау
комиссиясының төрағасы С.Селтанов
"22" 12 2011 жыл
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 983 қаулысына қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй жайлардың тізбесі
Қала, поселке, ауыл және ауылдық округтердің атауы
Кездесуге арналған үй-жайлар
1
Сарыағаш қаласы
"№ 1 М.Әуезов атындағы мектеп-гимназия" мемлекеттік мекемесі (Исмайлов көшесі, нөмірсіз)
"№ 5 С.Ысмайылов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Қазыбек би көшесі, нөмірсіз)
"№ 4 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернат" мемлекеттік мекемесі (Майлықожа көшесі, нөмірсіз)
"№ 141 жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Бәйтерек көшесі нөмірсіз)
"Қапланбек гуманитарлық агроэкономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Театральная көшесі, нөмірсіз)
2
Абай ауылы
"№ 110 жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Құрылыс мөлтек ауданы)
3
Ақжар ауылдық округі
"№ 28 Абылайхан атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Ақжар ауылы)
4
Дербісек ауылдық округі
"№ 22 Елшібек батыр атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Дербісек ауылы)
5
Жемісті ауылдық округі
"Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жемісті" ауылдық мәдениет үйі (Жемісті ауылы, Төленді көшесі, нөмірсіз)
6
Жібек жолы ауылдық округі
"№ 18 Абай атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Зортөбе ауылы)
"№ 58 Ә.Марғұлан атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Жібек жолы ауылы)
"№ 17 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Диханбаба ауылы)
"№ 24 Ж.Сулейменов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Жаңақұрылыс ауылы)
7
Қызылжар ауылдық округі
"№ 82 Ж.Жабаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Қызылжар ауылы)
"№ 37 Б.Майлин атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Жаскешу ауылы)
8
Дарбаза ауылдық округі
"Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Дарбаза" ауылдық мәдениет үйі (Дарбаза ауылы)
"№ 42 Ә.Жангелдин атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі (Тасқұдық ауылы)
9
Қапланбек ауылдық округі
№ 36 "Қ.Тоқмұхамедов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Сіргелі ауылы)
"№ 7 Төлеби атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Қанағат ауылы)
10
Әлімтау ауылдық округі
"Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Әлімтау" ауылдық клубы (Әлімтау ауылы)
11
Жылға ауылдық округі
"№ 77 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Жылға ауылы)
"№ 26 Т.Өстеміров атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі (Қарақалпақ ауылы)
"№ 57 С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Шеңгелді ауылы)
"№ 41 А.Асанов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі (Шымырбай ауылы)
12
Құркелес ауылдық округі
"№ 27 Шәкәрім атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Ақниет ауылы)
"№ 21 Яссауи атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Еңкес ауылы)
13
Тегісшіл ауылдық округі
"Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Тегісшіл" ауылдық клубы (Тегісшіл ауылы)
№ 30 "С.Торайғыров атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Таскескен ауылы)
"№ 49 М.Жұмабаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі (Мәдениет ауылы)
14
Жарты төбе ауылдық округі
"№ 9 Майлықожа атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Ынтымақ ауылы)
"№ 35 Б.Ғафуров атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Бостандық ауылы)
15
Көктерек поселкесі
"Сарыағаш балалар шипажайы" мемлекеттік коммуналдық қазынылық кәсіпорны (Абай көшесі, № 5)
16
Біртілек ауылдық округі
"№ 116 Игілік атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Игілік ауылы)
"№ 115 Көлтоған жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Амангелді ауылы)
"№ 119 Р.Әлібекұлы атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі (Еңбекші ауылы)
17
Ошақты ауылдық округі
"№ 107 Абай атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Ошақты ауылы)
"№ 104 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Саттаров ауылы)
18
Жүзімдік ауылдық округі
"№ 86 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Ә.Сатбаев ауылы)
19
Бірлік ауылдық округі
"№ 100 Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Бірлік ауылы)
"№ 101 Т.Белгібаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Жаңатіршілік ауылы)
20
Ақтөбе ауылдық округі
"№ 89 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Қызыл әскер ауылы)
"№ 94 Ленин атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Бозсу ауылы)
"Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі (Жаңа дәуір ауылы)
"№ 23 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Ғ.Мұратбаев ауылы)
21
Бірлесу ауылдық округі
"№ 87 Жуантөбе атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Қазақстан ауылы)

О внесении изменения в постановление акимата Сарыагашского района от 4 марта 2011 года № 260 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов"
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 22 декабря 2011 года N 983. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 6 января 2012 года N 14-11-180. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 30 апреля 2019 года № 178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 30.04.2019 № 178 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарыагашского района от 4 марта 2011 года № 260 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-11-166, опубликованное 18 марта 2011 года в номере 36-39 газеты "Сарыағаш") следующее изменение:
приложение 2 постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Алимбаева Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Ж. Алсеитов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Сарыагашской районной
избирательной комиссии
________________Селтанов Сапарали
"___"___________2011 года
Приложение к постановлению
акимата района от 22 декабря
2011 года № 983
Перечень помещений предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями в период проведения выборов
Наименование города, села, поселка и сельских округов
Помещения для встреч с избирателями
1
Город Сарыагаш
Государственное учреждение "Школа-гимназия № 1 имени М.Ауезова" (улица Исмаилова, без номера)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 5 имени С.Исмаилова" (улица Казбек би, без номера)
Государственное учреждение "Специализированная школа-интернат № 4 для одаренных детей" (улица Майлыкожа, без номера)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 141" (улица Байтерек, без номера)
Государственное коммунальное казенное предприятие "Капланбекский гуманитарно-агроэкономический колледж" (Театральная, без номера)
2
Село Абай
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 110" (микрорайон Курылыс)
3
Сельский округ Акжар
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 28 имени Абылайхана" (село Акжар)
4
Сельский округ Дербисек
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 22 имени Елшибек батыра" (село Дербисек)
5
Сельский округ Жемисти
Сельский дом культуры "Жемисти" государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" (село Жемисти, улица Толенди, без номера)
6
Сельский округ Жибек жолы
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 18 имени Абая" (село Зортобе)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 58 имени А.Маргулана" (село Жибек жолы)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 17 имени Ы.Алтынсарина" (село Диханбаба)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 24 имени Ж.Сулейменова" (село Жанакурылыс)
7
Сельский округ Кызылжар
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 82 имени Ж.Жабаева" (село Кызылжар)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 37 имени Б.Майлина" (село Жаскешу)
8
Сельский округ Дарбаза
Сельский дом культуры "Дарбаза" государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" (село Дарбаза)
Государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа № 42 имени А.Жангельдина" (село Таскудык)
9
Сельский округ Кабланбек
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 36 имени К.Токмухамедова" (село Сиргели)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 7 имени Толеби" (село Канагат)
10
Сельский округ Алимтау
Сельский клуб "Алимтау" государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" (село Алимтау)
11
Сельский округ Жылга
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 77 имени С.Сейфуллина" (село Жылга)
Государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа № 26 имени Т.Устемирова" (село Каракалпак)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 57 имени С.Муканова" (село Шенгелди)
Государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа № 41 имени А.Асанова" (село Шымырбай)
12
Сельский округ Куркелес
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 27 имени Шакарима" (село Акниет)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 21 имени Яссауи" (село Енкес)
13
Сельский округ Тегисшил
Сельский клуб "Тегисшил" государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" (село Тегисшил)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 30 имени С.Торайгырова" (село Таскескен)
Государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа №49 имени М.Жумабаева" (село Мадениет)
14
Сельский округ Жарты тобе
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 9 имени Майлыкожа" (село Ынтымак)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 35 имени Б.Гафурова" (село Бостандык)
15
Поселок Коктерек
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский санаторий Сарыагаш" (улица Абая, № 5)
16
Сельский округ Биртилек
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 116 "Игилик" (село Игилик)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 115 имени Колтоган" (село Амангелди)
Государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа № 119 имени Р.Алибекулы" (село Енбекши)
17
Сельский округ Ошакты
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 107 имени Абая" (село Ошакты)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 104 имени Ы.Алтынсарина" (село Саттаров)
18
Сельский округ Жузимдик
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 86 имени Ш.Уалиханова" (село А.Сатбаев)
19
Сельский округ Бирлик
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 100 имени А.Жангельдина" (село Бирлик)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 101 имени Т.Белгибаева" (село Жанатиршилик)
20
Сельский округ Актобе
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 89 имени Л.Жолдасова" (село Кызыл аскер)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 94 имени Ленина" (село Бозсу)
Сельский дом культуры государственного коммунального казенного предприятия "Сарыагашский районный дом культуры" (село Жана даур)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 23 имени Г.Муратбаева" (село Г.Муратбаев)
21
Сельский округ Бирлесу
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 87 имени Жуантобе" (село Казахстан)

"№ 88 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (28 гвардия ауылы)
22
Қошқарата ауылдық округі
"№ 77 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Бесқұбыр ауылы)
"№ 80 Н.Тлендиев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Жаңақоныс ауылы)
23
Ұшқын ауылдық округі
"№ 127 Т.Бердияров атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Ұшқын ауылы)
24
Алпамыс батыр ауылдық округі
"№ 125 С.Қожанов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Ақжол ауылы)
"№ 126 Б.Майлин атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Қауыншы ауылы)
25
Бозай ауылдық округі
"№ 129 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Бозай ауылы)
26
Жамбыл ауылдық округі
"№ 131 Абай атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі (Бекбота ауылы)

Государственное учреждение "Общая средняя школа № 88 имени А.Байтурсынова" (село 28 гвардия)
22
Сельский округ Кошкарата
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 77 имени С.Сейфуллина" (село Бескубыр)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 80 имени Н.Тлендиева" (село Жанаконыс)
23
Сельский округ Ушкын
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 127 имени Т.Бердиярова" (село Ушкын)
24
Сельский округ Алпамыс батыр
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 125 имени С.Кожанова" (село Акжол)
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 126 имени Б.Майлина" (село Кауыншы)
25
Сельский округ Бозай
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 129 имени Б.Момышулы" (село Бозай)
26
Сельский округ Жамбыл
Государственное учреждение "Общая средняя школа № 131 имени Абая" (село Бекбота)