Төлеби ауданының ауылдық елді мекендеріне 2011 жылы жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшiн әлеуметтiк қолдауға ұсыну туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 40/278-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қазанда N 14-13-93 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 маусымдағы N 93 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012.06.19 N 93 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерiн және ережесiн бекiту туралы" Қаулысының 2-тармағына және аудан әкiмiнiң мәлiмдемесiне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТІ:
1. Төлеби ауданына 2011 жылы жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына қажеттiлiктi ескере отырып, бiр маманға жетпiс есептiк айлық көрсеткiшке тең сомада көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшiн бір мың бес жүз есептiк айлық есептiк көрсеткiштен аспайтын сомада әлеуметтік қолдау ұсынылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Ж.Опышев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Ә.Шыңғысбаев

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Толебийского района в 2011 году
Решение маслихата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 30 сентября 2011 года N 40/278-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 21 октября 2011 года N 14-13-93. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июня 2012 года N 93
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.06.2012 N 93.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 и по заявлению районного акима районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Толебийского района в 2011 году подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и социальную поддержку для приобретения жилья в сумме, не превышающей тысячи пятисоткратный размер месячного расчетного показателя.
2. Данное решение вводится в действие через десять календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата    Ж.Опышев
Секретарь районного маслихата              А.Шынгысбаев