Төлеби ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы N 67 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада N 14-13-96 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби  ауданы әкімінің 27.02.2015 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Төлеби ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                 А.Тургумбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Төлеби аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы:
_____________________ Байбулатов Умирзак Кинашбекович
17 қараша 2011 жыл
Төлеби ауданы әкімінің
2011 жылғы «17» қарашадағы
№ 67 шешіміне қосымша
Төлеби ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 777 сайлау учаскесі
Орталығы: «Төңкеріс» бастауыш мектебі.
Шекарасы: Төңкеріс ауылының аумағы.
№ 778 сайлау учаскесі
Орталығы: «Балдыберек» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Балдыберек ауылының аумағы.
№ 779 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қаратөбе» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қаратөбе ауылының аумағы.
№ 780 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қостөбе» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қостөбе ауылының аумағы.
№ 781 сайлау учаскесі
Орталығы: «Майбұлақ» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Майбұлақ ауылының аумағы.
№ 782 сайлау учаскесі
Орталығы: Биболатұлы атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Кеңесары ауылының аумағы.
№ 783 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қасқасу» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жоғарғы Қасқасу ауылының аумағы.
№ 784 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қасқасу» мәдениет үйі.
Шекарасы: Қасқасу ауылының аумағы.
№ 785 сайлау учаскесі
Орталығы: «Керегетас» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Керегетас ауылының аумағы.
№ 786 сайлау учаскесі
Орталығы: «Диханкөл» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Диханкөл ауылының аумағы.
№ 787 сайлау учаскесі
Орталығы: Байболов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ұзынарық ауылының аумағы.
№ 788 сайлау учаскесі
Орталығы: Молдағұлова атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Алшалы ауылының аумағы.
№ 789 сайлау учаскесі
Орталығы: «Жамбыл» ауылдық клубы.
Шекарасы: Жамбыл ауылының аумағы.
№ 790 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ханарық» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ханарық ауылының аумағы.
№ 791 сайлау учаскесі
Орталығы: «Оңтүстік» бастауыш мектебі.
Шекарасы: Оңтүстік ауылының аумағы.
№ 792 сайлау учаскесі
Орталығы: «Бірлік» өндірістік кооперативінің ғимараты.
Шекарасы: Тасарық ауылының аумағы.
№ 793 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қаратөбе» шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Қаратөбе ауылының аумағы.
№ 794 сайлау учаскесі
Орталығы: «Сарқырама» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Сарқырама ауылының аумағы.
№ 795 сайлау учаскесі
Орталығы: «Мәдени» ауылдық клубы
Шекарасы: Мәдени ауылының аумағы.
№ 796 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қазақстан» орта мектебі.

Об образовании избирательных участков на территории Толебийского района
Решение акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 17 ноября 2011 года № 67. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 22 ноября 2011 года № 14-13-96. Утратило силу решением акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 27.02.2015 № 2 (вводится действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», аким района РЕШИЛ:
1. Создать избирательные участки по согласованию с Толебийской районной территориальной избирательной комиссией согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      А.Тургумбеков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Толебийской
районной территориальной
избирательной комиссии:
_____________________ Байбулатов Умирзак Кинашбекович
17 ноября 2011 года
Приложение к решению акима
Толебийского района
от 17 ноября 2011 года № 67
Избирательные участки по Толебийскому району
№ 777 Избирательный участок
Центр: начальная школа «Тонкерис».
Граница: территория села Тонкерис.
№ 778 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Балдыберек».
Граница: территория села Балдыберек.
№ 779 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Каратобе».
Граница: территория села Каратобе.
№ 780 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Костобе».
Граница: территория села Костобе.
№ 781 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Майбулак».
Граница: территория села Майбулак.
№ 782 Избирательный участок
Центр: средняя школа имени Биболатулы.
Граница: территория села Кенесарык.
№ 783 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Каскасу».
Граница: территория села Верхний Каскасу.
№ 784 Избирательный участок
Центр: дом культуры «Каскасу».
Граница: территория села «Каскасу»
№ 785 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Керегетас».
Граница: территория села Керегетас.
№ 786 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Диханкол».
Граница: территория села Диханкол.
№ 787 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа имени Байболова.
Граница: территория села Узынарык.
№ 788 Избирательный участок
Центр: малокомплектная основная средняя школа имени Молдагуловой.
Граница: территория села Алшалы.
№ 789 Избирательный участок
Центр: Жамбылский сельский клуб.
Граница: территория села Жамбыл.
№ 790 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Ханарык».
Граница: территория села Ханарык.
№ 791 Избирательный участок
Центр: начальная школа «Оңтүстік».
Граница: территория села Оңтүстік.
№ 792 Избирательный участок
Центр: здание производственного кооператива «Бирлик».
Граница: территория села Тасарык.
№ 793 Избирательный участок
Центр: малокомплектная основная средняя школа «Каратобе».
Граница: территория села Каратобе.
№ 794 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Саркырама».
Граница: территория села Саркырама.
№ 795 Избирательный участок
Центр: сельский клуб «Мадени».
Граница: территория села Мадени.
№ 796 Избирательный участок
Центр: средняя школа «Казахстан».

Шекарасы: Қошанбаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
Жұмжаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер.
Көлбаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер.
Нұрбаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
№ 797 сайлау учаскесі
Орталығы: «Көксәйек» мәдениет үйі.
Шекарасы: Жолан көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
«Бостан» көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
«Жастар» көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
Байгел ата көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер.
Абдрасилов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер.
Тұрсынбай көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер.
Қожабек көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер.
Рысқұлов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
№ 798 сайлау учаскесі
Орталығы: аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Умаралиев Каден көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Қожамсүгіров көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 үйлер.
Бадалов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер.
Тілеубердиев көшесі, № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер.
Қазыбек би көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер.
Төлеби көшесі, № № 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 499, 501 үйлер.
№ 799 сайлау учаскесі
Орталығы: № 9 Кәсіптік лицейі.

Граница: улица Кошанбаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Жумжаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Улица Кулбаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Улица Нурбаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 797 Избирательный участок.
Центр: дом культуры «Коксаек».
Граница: улица Жолан, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Бостана, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Жастар, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Байгел ата, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
Улица Абдрасилова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Улица Турсынбая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Улица Кожабека, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48.
Улица Рыскулова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
№ 798 Избирательный участок.
Центр: районная детская и юношеская спортивная школа.
Граница: улица Каден Умаралиева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Улица Кожамсугирова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25.
Улица Бадалова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Улица Тилеубердиева, дома № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Улица Казыбек би, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.
Улица Толеби, дома № № 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 499, 501.
№ 799 Избирательный участок
Центр: профессиональный лицей № 9.

Шекарасы: Әуезов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Досалы би көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлер.
Төлеби көшесі, № № 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 295, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 312, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 388, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451 үйлер
Қазыбек би көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48 үйлер.
№ 800 сайлау учаскесі
Орталығы: «Жеңіс» мәдениет үйі.
Шекарасы: Айтеке би көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер.
Қонаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер.
Мұратбаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29 үйлер.
Қалдаяқов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлер.
Аль-Фараби көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер.
Абылайхан көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
Төлеби көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251 үйлер.
№ 801 сайлау учаскесі
Орталығы: «Алтынбастау» бастауыш мектебі.

Граница: улица Ауезова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Досалыбия, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Улица Толеби, дома № № 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 295, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 312, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 388, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451.
Улица Казыбек би, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48.
№ 800 Избирательный участок
Центр: дом культуры «Женис».
Граница: улица Айтекеби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50.
Улица Кунаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Улица Муратбаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29.
Улица Калдаякова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50.
Улица Аль-Фараби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Улица Абылайхана, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Улица Толеби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251.        № 801 Избирательный участок
Центр: начальная школа «Алтынбастау».

Шекарасы: Алтынбастау көшесі, № № 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30 үйлер.
№ 802 сайлау учаскесі
Орталығы: аудандық орталық ауруханасы.
Шекарасы: аудандық орталық ауруханасы.
№ 803 сайлау учаскесі
Орталығы: «Зертас» мәдениет үйі.
Шекарасы: Зертас ауылының аумағы.
№ 804 сайлау учаскесі
Орталығы: «Шомшақты» шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Шомшақты ауылының аумағы.
№ 980 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қарақия» бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қарақия ауылының аумағы.
№ 805 сайлау учаскесі
Орталығы: Тыныбеков атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Аққұм ауылының аумағы.
№ 806 сайлау учаскесі
Орталығы: «Момынай» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Момынай ауылының аумағы.
№ 807 сайлау учаскесі
Орталығы: «Жаңаұйым» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңаұйым ауылының аумағы.
№ 808 сайлау учаскесі
Орталығы: «Біркөлік» шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Біркөлік ауылының аумағы.
№ 809 сайлау учаскесі
Орталығы: «Алатау» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Алатау, Шұбарағаш, Шатыртөбе ауылдары.
№ 810 сайлау учаскесі
Орталығы: «Екпінді» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Екпінді, Қосағаш, Қорған ауылдары.
№ 811 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қайнар» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қайнар ауылының аумағы.
№ 812 сайлау учаскесі
Орталығы: «Нысанбек» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Нысанбек, Жаңатұрмыс ауылдары.
№ 813 сайлау учаскесі
Орталығы: «1-Мамыр» орта мектебі.
Шекарасы: Д.Қонаев көшесі, № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100 үйлер.
Қожабек көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
Сүгір көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 4, 14, 24, 344, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер.
Ә.Дүйсенбай көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер.

Граница: улица Алтынбастау, дома № № 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30.
№ 802 Избирательный участок
Центр: районная центральная больница.
Граница: районная центральная больница.
№ 803 Избирательный участок
Центр: дом культуры «Зертас».
Граница: территория села Зертас.
№ 804 Избирательный участок
Центр: малокомплектная основная средняя школа «Шомшакты».
Граница: территория села Шомшакты.
№ 980 Избирательный участок
Центр: начальная школа «Каракия».
Граница: территория села Каракия.
№ 805 Избирательный участок
Центр: малокомплектная основная школа имени Тыныбекова.
Граница: территория села Аккум.
№ 806 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Момынай».
Граница: территория села Момынай.
№ 807 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая школа «Жанауйым».
Граница: территория села Жанауйым.
№ 808 Избирательный участок
Центр: малокомплектная основная средняя школа «Бирколик».
Граница: территория села Бирколик.
№ 809 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Алатау».
Граница: территория сел Алатау, Шубарагаш, Шатыртобе.
№ 810 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Екпинди».
Граница: территория сел Екпинди, Косагаш, Корган.
№ 811 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Кайнар».
Граница: территория села Кайнар.
№ 812 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Нысанбек».
Граница: территория сел Нысанбек, Жанатурмыс.
№ 813 Избирательный участок
Центр: средняя школа «1 мая».
Граница: улица Кунаева, дома № № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
Улица Кожабека, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Улица Сугира, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 4, 14, 24, 344, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85.
Улица А.Дуйсенбая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85.

С.Мұханов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
Амангелді көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
Таубай-ата көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер.
Мектеп көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Арычная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
С.Сейфуллин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Жангелдин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
Ш.Мырзалиев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
М.Әуезов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
Абай көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
С.Үшетай көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
Мир көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Юбилейный көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Д.Умбеталиев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
№ 814 сайлау учаскесі
Орталығы: Алтынсарин атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Бейнеткеш ауылының аумағы.
№ 815 сайлау учаскесі
Орталығы: «Жаңажол» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңажол ауылының аумағы.
№ 816 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ынтымақ» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ынтымақ ауылының аумағы.
№ 817 сайлау учаскесі
Орталығы: «Алғабас» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Алғабас ауылының аумағы.
№ 818 сайлау учаскесі
Орталығы: Әл Фараби атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Әлішер Новои ауылының аумағы.
№ 819 сайлау учаскесі
Орталығы: «Тағайна» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Тағайна ауылының аумағы.
№ 979 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ақбұлақ» өндірістік кооперативінің ғимараты.

Улица С.Муханова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Амангельды, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Улица Таубай - ата, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Улица Школьная, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Арычная, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица С.Сейфуллина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Жангельдина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Улица Ш.Мырзалиева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Улица М.Ауезова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34.
Улица Абая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица С.Ушетая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Улица Мира, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Юбилейная, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Д.Умбеталиева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
№ 814 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа имени Алтынсарина.
Граница: территория села Бейнеткеш.
№ 815 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Жанажол».
Граница: территория села Жанажол.
№ 816 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Ынтымак».
Граница: территория села Ынтымак.
№ 817 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Алгабас».
Граница: территория села Алгабас.
№ 818 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа имени Аль-Фараби.
Граница: территория села Алишер Навои.
№ 819 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Тагайна».
Граница: территория села Тагайна.
№ 979 Избирательный участок
Центр: здание производственного кооператива «Акбулак».

Шекарасы: Д.Қонаев көшесі, № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99 үйлер.
С.Ерубаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 үйлер.
О.Шанбай көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
Родниковая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Набережная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер.
Свердлов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
Пушкин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер.
Комсомол көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер.
Калинин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер.
Сельповская көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
Мичурин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
Садовая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
№ 820 сайлау учаскесі
Орталығы: «Текесу» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Текесу ауылының аумағы.
№ 821 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ұйымшыл» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ұйымшыл ауылының аумағы.
№ 822 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылдық клубы.
Шекарасы: Абай ауылының аумағы.
№ 823 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Әңгірата ауылының аумағы.
№ 824 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ақбастау» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ақбастау ауылының аумағы.
№ 825 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Киелітас ауылының аумағы.
№ 826 сайлау учаскесі
Орталығы: Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Достық ауылының аумағы.
№ 827 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ақайдар» шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Ақайдар ауылының аумағы.
№ 828 сайлау учаскесі
Орталығы: «Сұлтанрабат» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қаражол көшесі, № № 146, 147, 148, 149, 149/1, 149а, 150, 150а, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 155б, 156, 157, 158, 146, 147, 148, 149, 149/1, 149а, 150, 150а, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 155б, 156, 157, 158, 158а, 158б, 158в, 159, 160, 160а, 161, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 166, 166а, 167, 168, 169, 169а, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 178, 179, 179а, 180, 181, 182, 182а, 182б, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 196а, 197, 197а, 198, 199, 200, 201, 201а, 202, 202а, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211а, 212, 213, 213а, 214, 215, 216, 217, 217а, 218, 219, 220, 221, 221б, 222, 223, 223а, 224, 225, 226, 227, 227а, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 24,2, 243 үйлер.

Граница: улицы Д.Кунаева, дома № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99.
Улица С Ерубаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12.
Улица О.Шанбая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Улица Родниковая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Набережная, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
Улица Свердлова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Улица Пушкина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
Улица Комсомольская, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Улица Калинина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
Улица Сельповская, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Улица Мичурина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Садовая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
№ 820 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Текесу».
Граница: территория села Текесу.
№ 821 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Уюмшыл».
Граница: территория села Уюмшыл.
№ 822 Избирательный участок
Центр: Абайский сельский клуб.
Граница: территория села Абая.
№ 823 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа имени Абая.
Граница: территория села Ангирата.
№ 824 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Акбастау».
Граница: территория села Акбастау.
№ 825 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа имени М.Ауезова.
Граница: территория села Киелитас.
№ 826 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа имени Ш.Уалиханова.
Граница: территория села Достык.
№ 827 Избирательный участок
Центр: малокомплектная основная средняя школа «Акайдар».
Граница: территория села Акайдар.
№ 828 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Султанрабат».
Граница: улица Каражол, дома № № 146, 147, 148, 149, 149/1, 149а, 150, 150а, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 155б, 156, 157, 158, 158а, 158б, 158в, 159, 160, 160а, 161, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 166, 166а, 167, 168, 169, 169а, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 178, 179, 179а, 180, 181, 182, 182а, 182б, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 196а, 197, 197а, 198, 199, 200, 201, 201а, 202, 202а, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211а, 212, 213, 213а, 214, 215, 216, 217, 217а, 218, 219, 220, 221, 221б, 222, 223, 223а, 224, 225, 226, 227, 227а, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 24,2, 243.

Бадам көшесі, № № 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 55б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 69, 69а, 70, 72, 74, 74а, 75, 77, 79 үйлер.
Қазақстан көшесі, № № 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 120-1, 121, 122, 123, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 181, 182, 183, 184, 185 үйлер.
Жалын көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 13а, 10а, 13б, 13в, 14, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 17, 17 а, 17б, 7в, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22/1, 23, 23а, 23б, 24, 25, 25а, 25б, 26, 26а, 27, 28, 30, 47 үйлер.
Гулистан көшесі, 1, 1а, 1б, 2, 3, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 56, 56а, 58, 60, 62, 106, 136, 166 үйлер.
Қарауылтөбе көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
Райхан көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12 үйлер.
№ 829 сайлау учаскесі
Орталығы: «Аудандық су жүйесі» мекемесі.
Шекарасы: Қаражол көшесі, № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 129а, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132а, 132б, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 137а, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 143а, 143б, 144, 145, 145а үйлер.
Бадам көшесі, № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10/1, 10а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27 үйлер.
М.Бишимбаева көшесі, № № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 77, 87, 87а, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 97а, 99, 101,101а, 101б, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 158, 162, 162а, 164, 168, 169 үйлер.

Улица Бадам, дома № № 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 55б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 69, 69а, 70, 72, 74, 74а, 75, 77, 79.
Улица Казахстанская, дома № № 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 120-1, 121, 122, 123, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 181, 182, 183, 184, 185.
Улица Жалын, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 13а, 10а, 13б, 13в, 14, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 17, 17 а, 17б, 7в, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22/1, 23, 23а, 23б, 24, 25, 25а, 25б, 26, 26а, 27, 28, 30, 47.
Улица Гулистан, дома № № 1, 1а, 1б, 2, 3, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 56, 56а, 58, 60, 62, 106, 136, 166.
Улица Карауылтобе, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Райхан, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12.
№ 829 Избирательный участок
Центр: учреждение «Районное водное хозяйство».
Граница: улица Каражол, дома № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 129а, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132а, 132б, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 137а, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 143а, 143б, 144, 145, 145а.
Улица Бадам, дома № № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10/1, 10а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27.
Улица М.Бишимбаевой, дома № № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 77, 87, 87а, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 97а, 99, 101,101а, 101б, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 158, 162, 162а, 164, 168, 169.

Б.Рүстемов көшесі, № № 1, 1б, 2, 3, 5, 5а, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер.
Қызылжар көшесі, № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13, 15, 17, 18, 18а, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер.
Желтоқсан көшесі, № № 1, 1а, 2, 3, 5, 5а, 6, 6а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 30а, 33, 34, 35, 35а, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 61 үйлер.
Шалпая көшесі, № № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82,84, 86, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 101а үйлер.
№ 830 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыланбұзған жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жыланбұзған орталық көшесі, № 11, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 50а, 50б, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 57а,  58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69,70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 78б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126 үйлер.
Жыланбұзған № 1 көше № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер.
№ 831 сайлау учаскесі
Орталығы: «Маятас» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Маятас ауылының аумағы.
№ 832 сайлау учаскесі
Орталығы: «Елтай» бастауыш мектебі.
Шекарасы: Елтай ауылының аумағы.
№ 833 сайлау учаскесі
Орталығы: № 18 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Тоғыс ауылының М.Мәметова атындағы көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
Ә.Молдағұлова атындағы көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.

Улица Б.Рустемова, дома № № 1, 1б, 2, 3, 5, 5а, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 18.
Улица Кызылжар, дома № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13, 15, 17, 18, 18а, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
Улица Желтоксан, дома № № 1, 1а, 2, 3, 5, 5а, 6, 6а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 30а, 33, 34, 35, 35а, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 61.
Улица Шалпая, дома № № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82,84, 86, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 101а.
№ 830 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Жыланбузган».
Граница: центральная улица Жыланбузган, дома № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 50а, 50б, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 57а,  58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69,70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 78б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126.
Улица Жыланбузган № 1, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
№ 831 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа «Маятас».
Граница: территория села Маятас.
№ 832 Избирательный участок
Центр: начальная школа «Елтай».
Граница: территория села Елтай.
№ 833 Избирательный участок
Центр: общеобразовательная средняя школа № 18 имени Б.Момышұлы.
Граница: село Тогус, улица имени М.Маметовой, дома № № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Улица имени А.Молдагуловой, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.

Ақбұлақ көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
Шұғыла көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
Шаттық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер.
Жаңа өзен көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
Абай көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер.
Д.Қонаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер.
Түркістан көшесі, № № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
№ 834 сайлау учаскесі
Орталығы: Тоғыс ауылы, «Геолсервиз» акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: Мұнай барлау экспедициясы поселкесі.
Абай көшесі, № № 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер.
Түркістан көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2 үйлер.
№ 835 сайлау учаскесі
Орталығы: Тоғыс ауылы, Арзымбетов көшесі, № 33 үй.
Шекарасы: Тоғыс ауылының аумағы.
Д.Қонаев көшесі, № № 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114,115,116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 үйлер.
Ж.Арзымбетов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 үйлер.

Улица Акбулак, дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Улица Шугыла, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.
Улица Шаттык, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Жана узен, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Абая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49.
Улица Д.Кунаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
Улица Туркестан, дома № № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
№ 834 Избирательный участок
Центр: село Тогус, здание Акционерного общества «Геолсервиз».
Граница: поселок нефтеразведочной экспедиции.
Улица Абая, дома № № 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90.
Улица Туркестан, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2.
№ 835 Избирательный участок
Центр: село Тогус, улица Арзымбетова, дом № 33.
Граница: территория села Тогус.
Улица Д.Кунаева, дома № № 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114,115,116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184.
Улица Ж.Арзымбетова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109.

Игілік көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер.
№ 836 сайлау учаскесі
Орталығы: Ленгір мұнай экспедициясының ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер.
Бірлік көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Пригородная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер.
С.Саулембаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 үйлер.
ПМК көшесі, № № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12 үйлер.
№ 837 сайлау учаскесі
Орталығы: № 8 кәсіптік лицейі.
Шекарасы: Новостроевка корпустары, № № 1, 1а, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 3, 3а, 3/1, 3/4, 3/9, 3/11, 3/14, 3/16, 3/17, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 5, 5/1, 5/3, 5/6, 5/7, 5/9, 5/10, 5/12, 6, 6/1, 6/9, 6/10, 6/17, 7, 7/1, 7/10, 7/12, 7/15, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/7, 8/9, 8/10, 8/15, 8/16, 8/19, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 10, 10/2, 10/4, 10/10, 10/11, 10/12, 10/15, 11, 11/1, 11/5, 11/7, 11/8, 11/10, 11/13, 11/14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/5, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/5, 18/8, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20/3, 20/4 үйлер.
Новостроевка көшесі, № № 22, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33 үйлер.

Улица Игилик, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
№ 836 Избирательный участок
Центр: здание Ленгерской нефтеразведочной экспедиции.
Граница: улица Казахстанская, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85.
Улица Бирлик, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Пригородная, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48.
Улица С.Саулембаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148.
Улица ПМК, дома № № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12.
№ 837 Избирательный участок
Центр: профессиональный лицей № 8.
Граница: корпуса Новостроевки, дома № № 1, 1а, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 3,3а, 3/1, 3/4, 3/9, 3/11, 3/14, 3/16, 3/17, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 5, 5/1, 5/3, 5/6, 5/7, 5/9, 5/10, 5/12, 6, 6/1, 6/9, 6/10, 6/17, 7, 7/1, 7/10, 7/12, 7/15, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/7, 8/9, 8/10, 8/15, 8/16, 8/19, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 10, 10/2, 10/4, 10/10, 10/11, 10/12, 10/15, 11, 11/1, 11/5, 11/7, 11/8, 11/10, 11/13, 11/14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/5, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/5, 18/8, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20/3, 20/4.
Улица Новостроевка, дома № № 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33.

Депутат көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер.
Космонавттар көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68 үйлер.
Арычная көшесі, № № 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 30, 31 үйлер.
Тыныбеков көшесі, № № 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 113б, 113в, 113г, 113г2, 113д, 114, 115, 115а, 115б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер
А.Байтұрсынов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150, 153б, 153в, 155, 155 үйлер.
Почтовая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9а, 20 үйлер.
Мичурин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Шахтер көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 18, 20, 20а, 24, 25, 26, 27 үйлер.
М.Бишимбаева көшесі, № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер.
Ленгерская көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 үйлер.
Алматы көшесі, № № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53г, 56, 57, 58, 61, 63, 67 үйлер.

Улица Депутатская, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Космонавтов, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68.
Улица Арычная, дома № № 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 30, 31.
Улица Тыныбекова, дома № № 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 113б, 113в, 113г, 113г2, 113д, 114, 115, 115а, 115б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166.
Улица А.Байтурсынова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150, 153б, 153в, 155, 155.
Улица Почтовая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9а, 20а.
Улица Мичурина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Шахтерская, дома № № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 18, 20, 20а, 24, 25, 26, 27.
Улица М.Бишимбаевой, дома № № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166.
Улица Ленгерская, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15.
Улица Алматинская, дома № № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53г, 56, 57, 58, 61, 63, 67.

Титова көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
№ 838 сайлау учаскесі
Орталығы: № 1 мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Өркен көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 96, 98, 106, 110, 112, 116, 118, 122, 126, 128а, 128б, 134, 136, 138 үйлер.
Базар көшесі, № № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер.
Жамбыл көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 100, 102, 104, 106, 108, 110 үйлер.
Қ.Дүйсемұратұлы көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 78, 82 үйлер.
Матросов көшесі, № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55а-1, 55а-2, 55а-3, 55а-4, 55а-5, 55а-6, 55а-7, 55а-8, 57, 58, 58а, 59, 61, 61а, 61-1, 61-б, 61-в, 61-г, 63-а, 64-а, 64-б, 65, 66, 67, 67-б, 69, 70, 72-а, 72-б үйлер.
Маяковский көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47,49, 51, 58 үйлер.
Новая көшесі, № № 1, 2, 2-а, 3, 4, 6, 10, 14 үйлер.
Оқжетпес көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15-1, 16, 17, 21, 21-а, 23 үйлер.
С.Омаров көшесі, № № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47 үйлер.
Свердлов көшесі, № № 1, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 13 үйлер.
Сейфуллин көшесі, № № 4, 6, 10, 11, 13, 14, 16 үйлер.
Төлеби көшесі, № № 4, 8, 10, 12, 16, 31, 32, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 49, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер.
№ 839 сайлау учаскесі
Орталығы: 1 мөлтек ауданы, арнайы кітапхана.

Улица Титова, дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
№ 838 Избирательный участок
Центр: школа-гимназия № 1.
Граница: улица Оркен, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 96, 98, 106, 110, 112, 116, 118, 122, 126, 128а, 128б, 134, 136, 138.
Улица Базарная, дома № № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64.
Улица Жамбыла, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 100, 102, 104, 106, 108, 110.
Улица К.Дуйсемуратулы, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 78, 82.
Улица Матросова, дома № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55а-1, 55а-2, 55а-3, 55а-4, 55а-5, 55а-6, 55а-7, 55а-8, 57, 58, 58а, 59, 61, 61а, 61-1, 61-б, 61-в, 61-г, 63-а, 64-а, 64-б, 65, 66, 67, 67-б, 69, 70, 72-а, 72-б.
Улица Маяковского, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47,49, 51, 58.
Улица Новая, дома № № 1, 2, 2-а, 3, 4, 6, 10, 14.
Улица Окжетпес, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15-1, 16, 17, 21, 21-а, 23.
Улица С.Омарова, дома № № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47.
Улица Свердлова, дома № № 1, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 13.
Улица Сейфуллина, дома № № 4, 6, 10, 11, 13, 14, 16.
Улица Толеби, дома № № 4, 8, 10, 12, 16, 31, 32, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 49, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
№ 839 Избирательный участок
Центр: специальная библиотека в 1 микрорайоне.

Шекарасы: 1 мөлтек ауданындағы көпқабатты № 1-15 үйлер.
№ № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/26, 2/27, 2/28, 2/29, 2/30, 2/31, 2/32, 2/33, 2/34, 2/35, 2/36, 2/37, 2/38, 2/39, 2/40, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 5/20, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 6/24, 6/25, 6/26, 6/27, 6/28, 6/29, 6/30, 6/31, 6/32, 6/33, 6/34, 6/35, 6/36, 6/37, 6/38, 6/39, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 6/45, 6/46, 6/47, 6/48, 6/49, 6/50, 6/51, 6/52, 6/53, 6/54, 6/55, 6/56, 6/57, 6/58, 6/59, 6/60, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/19, 7/20, 7/21, 7/22, 7/23, 7/24, 7/25, 7/26, 7/27, 7/28, 7/29, 7/30, 7/31, 7/32, 7/33, 7/34, 7/35, 7/36, 7/37, 7/38, 7/39, 7/40, 7/41, 7/42, 7/43, 7/44, 7/45, 7/46, 7/47, 7/48, 7/49, 7/50, 7/51, 7/52, 7/53, 7/54, 7/55, 7/56, 7/57, 7/58, 7/59, 7/60, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 8/16, 8/17, 8/18, 8/19, 8/20, 8/21, 8/22, 8/23, 8/24, 8/25, 8/26, 8/27, 8/28, 8/29, 8/30, 8/31, 8/32, 8/33, 8/34, 8/35, 8/36, 8/37, 8/38, 8/39, 8/40, 8/41, 8/42, 8/43, 8/44, 8/45, 8/46, 8/47, 8/48, 8/49, 8/50, 8/51, 8/52, 8/53, 8/54, 8/55, 8/56, 8/57, 8/58, 8/59, 8/60, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 9/23, 9/24, 9/25, 9/26, 9/27, 9/28, 9/29, 9/30, 9/31, 9/32, 9/33, 9/34, 9/35, 9/36, 9/37, 9/38, 9/39, 9/40, 9/41, 9/42, 9/43, 9/44, 9/45, 9/46, 9/47, 9/48, 9/49, 9/50, 9/51, 9/52, 9/53, 9/54, 9/55, 9/56, 9/57, 9/58, 9/59, 9/60, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 10/21, 10/22, 10/23, 10/24, 10/25, 10/26, 10/27, 10/28, 10/29, 10/30, 10/31, 10/32, 10/33, 10/34, 10/35, 10/36, 10/37, 10/38, 10/39, 10/40, 10/41, 10/42, 10/43, 10/44, 10/45, 10/46, 10/47, 10/48, 10/49, 10/50, 10/51, 10/52, 10/53, 10/54, 10/55, 10/56, 10/57, 10/58, 10/59, 10/60, 11,/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 11/15, 11/16, 11/17, 11/18, 11/19, 11/20, 11/21, 11/22, 11/23, 11/24, 11/25, 11/26, 11/27, 11/28, 11/29, 11/30, 11/31, 11/32, 11/33, 11/34, 11/35, 11/36, 11/37, 11/38, 11/39, 11/40, 11/41, 11/42, 11/43, 11/44, 11/45, 11/46, 11/47, 11/48, 11/49, 11/50, 11/51, 11/52, 11/53, 11/54, 11/55, 11/56, 11/57, 11/58, 11/59, 11/60, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/19, 12/20, 12/21, 12/22, 12/23, 12/24, 12/25, 12/26, 12/27, 12/28, 12/29, 12/30, 12/31, 12/32, 12/33, 12/34, 12/35, 12/36, 12/37, 12/38, 12/39, 12/40, 12/41, 12/42, 12/43, 12/44, 12/45, 12/46, 12/47, 12/48, 12/49, 12/50, 12/51, 12/52, 1253, 12/54, 12/55, 12/56, 12/57, 12/58, 12/59, 12/60, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/23, 13/24, 13/25, 13/26, 13/27, 13/28, 13/29, 13/30, 13/31, 13/32, 13/33, 13/34, 13/35, 13/36, 13/37, 13/38, 13/39, 13/40, 13/41, 13/42, 13/43, 13/44, 13/45, 13/46, 13/47, 13/48, 13/49, 13/50, 13/51, 13/52, 13/53, 13/54, 13/55, 13/56, 13/57, 13/58, 13/59, 13/60, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14/23, 14/24, 14/25, 14/26, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31, 14/32, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15/16, 15/17, 15/18, 15/19, 15/20, 15/21, 15/22, 15/23, 15/24, 15/25, 15/26, 15/27, 15/28, 15/29, 15/30, 15/31, 15/32, 15/33, 15/34, 15/35, 15/36, 15/37, 15/38, 15/39, 15/40, 15/41, 15/42, 15/43, 15/44, 15/45, 15/46, 15/47, 15/48, 15/49, 15/50 үйлер.
№ 840 сайлау учаскесі
Орталығы: аудандық кітапхана.

Граница: 1 микрорайон, многоэтажные дома № 1-15.
Дома № № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/26, 2/27, 2/28, 2/29, 2/30, 2/31, 2/32, 2/33, 2/34, 2/35, 2/36, 2/37, 2/38, 2/39, 2/40, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 5/20, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 6/24, 6/25, 6/26, 6/27, 6/28, 6/29, 6/30, 6/31, 6/32, 6/33, 6/34, 6/35, 6/36, 6/37, 6/38, 6/39, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 6/45, 6/46, 6/47, 6/48, 6/49, 6/50, 6/51, 6/52, 6/53, 6/54, 6/55, 6/56, 6/57, 6/58, 6/59, 6/60, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/19, 7/20, 7/21, 7/22, 7/23, 7/24, 7/25, 7/26, 7/27, 7/28, 7/29, 7/30, 7/31, 7/32, 7/33, 7/34, 7/35, 7/36, 7/37, 7/38, 7/39, 7/40, 7/41, 7/42, 7/43, 7/44, 7/45, 7/46, 7/47, 7/48, 7/49, 7/50, 7/51, 7/52, 7/53, 7/54, 7/55, 7/56, 7/57, 7/58, 7/59, 7/60, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 8/16, 8/17, 8/18, 8/19, 8/20, 8/21, 8/22, 8/23, 8/24, 8/25, 8/26, 8/27, 8/28, 8/29, 8/30, 8/31, 8/32, 8/33, 8/34, 8/35, 8/36, 8/37, 8/38, 8/39, 8/40, 8/41, 8/42, 8/43, 8/44, 8/45, 8/46, 8/47, 8/48, 8/49, 8/50, 8/51, 8/52, 8/53, 8/54, 8/55, 8/56, 8/57, 8/58, 8/59, 8/60, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 9/23, 9/24, 9/25, 9/26, 9/27, 9/28, 9/29, 9/30, 9/31, 9/32, 9/33, 9/34, 9/35, 9/36, 9/37, 9/38, 9/39, 9/40, 9/41, 9/42, 9/43, 9/44, 9/45, 9/46, 9/47, 9/48, 9/49, 9/50, 9/51, 9/52, 9/53, 9/54, 9/55, 9/56, 9/57, 9/58, 9/59, 9/60, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 10/21, 10/22, 10/23, 10/24, 10/25, 10/26, 10/27, 10/28, 10/29, 10/30, 10/31, 10/32, 10/33, 10/34, 10/35, 10/36, 10/37, 10/38, 10/39, 10/40, 10/41, 10/42, 10/43, 10/44, 10/45, 10/46, 10/47, 10/48, 10/49, 10/50, 10/51, 10/52, 10/53, 10/54, 10/55, 10/56, 10/57, 10/58, 10/59, 10/60, 11,/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 11/15, 11/16, 11/17, 11/18, 11/19, 11/20, 11/21, 11/22, 11/23, 11/24, 11/25, 11/26, 11/27, 11/28, 11/29, 11/30, 11/31, 11/32, 11/33, 11/34, 11/35, 11/36, 11/37, 11/38, 11/39, 11/40, 11/41, 11/42, 11/43, 11/44, 11/45, 11/46, 11/47, 11/48, 11/49, 11/50, 11/51, 11/52, 11/53, 11/54, 11/55, 11/56, 11/57, 11/58, 11/59, 11/60, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/19, 12/20, 12/21, 12/22, 12/23, 12/24, 12/25, 12/26, 12/27, 12/28, 12/29, 12/30, 12/31, 12/32, 12/33, 12/34, 12/35, 12/36, 12/37, 12/38, 12/39, 12/40, 12/41, 12/42, 12/43, 12/44, 12/45, 12/46, 12/47, 12/48, 12/49, 12/50, 12/51, 12/52, 1253, 12/54, 12/55, 12/56, 12/57, 12/58, 12/59, 12/60, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/23, 13/24, 13/25, 13/26, 13/27, 13/28, 13/29, 13/30, 13/31, 13/32, 13/33, 13/34, 13/35, 13/36, 13/37, 13/38, 13/39, 13/40, 13/41, 13/42, 13/43, 13/44, 13/45, 13/46, 13/47, 13/48, 13/49, 13/50, 13/51, 13/52, 13/53, 13/54, 13/55, 13/56, 13/57, 13/58, 13/59, 13/60, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14/23, 14/24, 14/25, 14/26, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31, 14/32, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15/16, 15/17, 15/18, 15/19, 15/20, 15/21, 15/22, 15/23, 15/24, 15/25, 15/26, 15/27, 15/28, 15/29, 15/30, 15/31, 15/32, 15/33, 15/34, 15/35, 15/36, 15/37, 15/38, 15/39, 15/40, 15/41, 15/42, 15/43, 15/44, 15/45, 15/46, 15/47, 15/48, 15/49, 15/50.
№ 840 Избирательный участок
Центр: районная библиотека.

Шекарасы: Өркен көшесі, № № 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178 үйлер.
Жамбыл көшесі, № № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139 үйлер.
Қ.Дүйсемұратұлы көшесі, № № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер.
Төлеби көшесі, № № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192 үйлер.
Базар көшесі, № № 59, 61, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер.
Вокзал көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер.
Н.Рысбаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
Шаңырақ көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Оңтүстік көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10 үйлер.
Көкжиек көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер.
Эстакада көшесі, № № 2, 4, 6, 9, 23, 33, 44, 46, 49, 50, 52, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 106, 118, 121, 122, 124 үйлер.
№ 841 сайлау учаскесі
Орталығы: № 5 мектеп гимназиясы.
Шекарасы: Көкжиек көшесі, № № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139 үйлер.
Н.Свинарчук көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 үйлер.

Граница: улица Оркен, дома № № 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178.
Улица Жамбыла, дома № № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139.
Улица К.Дуйсемуратулы, дома № № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134.
Улица Толеби, дома № № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192.
Улица Базарная, дома № № 59, 61, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84.
Улица Вокзальная, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Улица Н.Рысбаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Улица Шанырак, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Онтустик, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10.
Улица Кокжиек, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69.
Улица Эстакада, дома № № 2, 4, 6, 9, 23, 33, 44, 46, 49, 50, 52, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 106, 118, 121, 122, 124.
№ 841 Избирательный участок
Центр: школа – гимназия № 5.
Граница: улица Кокжиек, дома № № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139.
Улица Н.Свинарчук, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.

Қазыбек би көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53,54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62 үйлер.
Төлеби көшесі, № № 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280 үйлер.
Әйтекеби көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер.
Байқоңыр көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20 үйлер.
Ақбұлақ көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер.
Шаттық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Дәлхан Абылай көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,38, 39, 40 үйлер.
Ш.Уалиханов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Т.Өтемісұлы көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер.
Н.Огородников көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Абай көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
8-Март көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
Алатау көшесі, № № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
Маметова көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
Крупская көшесі, № № 1, 3 үйлер.
Д.Қонаев көшесі, № № 2, 4, 6, 8 үйлер.
6 мөлтек ауданы, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 үйлер.

Улица Казыбек би, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53,54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62.
Улица Толеби, дома № № 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280.
Улица Айтекеби, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.
Улица Байконур, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20.
Улица Акбулак, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Улица Шаттык, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Далхан Абылая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,38, 39, 40.
Улица Ш.Уалиханова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Т. Утемисулы, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
Улица Н.Огородникова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Абая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица 8-Марта, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Алатау, дома № № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Улица Маметовой, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Крупской, дома № № 1, 3.
Улица Д.Кунаева, дома № № 2, 4, 6, 8.
6 микрорайон, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197.

Қапал батыр көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155,156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 201 үйлер.
А.Бейсембайұлы көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер.
Көктөбе көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 үйлер.
Қабыланов көшесі, № № 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96 үйлер.
№ 842 сайлау учаскесі
Орталығы: аудандық мәдениет үйі.
Шекарасы: Көкжиек көшесі, № № 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 155а, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167 үйлер.
Д.Қонаев көшесі, № № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 3-1, 5, 7, 9-3, 11, 13-2, 13-3, 13-4 үйлер.
Свинарчук көшесі, № № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 93, 95, 97, 99, 101,103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131 үйлер.
Әйтекеби көшесі, № № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42-1, 42-3, 43, 44, 45-1, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 47, 48-1, 48-2, 49-1, 50, 52, 54-1, 54-2 үйлер.

Улица Капал батыра, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155,156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 201.
Улица А.Бейсембайулы, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53.
Улица Коктобе, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127.
Улица Кабыланова, дома № № 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96.
№ 842 Избирательный участок
Центр: районный дом культуры.
Граница: улица Кокжиек, дома № № 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 155а, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167.
Улица Д.Кунаева, дома № № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 3-1, 5, 7, 9-3, 11, 13-2, 13-3, 13-4.
Улица Свинарчук, дома № № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 93, 95, 97, 99, 101,103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131.
Улица Айтекеби, дома № № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42-1, 42-3, 43, 44, 45-1, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 47, 48-1, 48-2, 49-1, 50, 52, 54-1, 54-2.

Төлеби көшесі, № № 223-1, 223-2, 223-3, 223-4, 225-3, 227, 229-4, 231-1, 231-2, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245-1, 245-2, 245-3, 245-4, 247-3, 247-4, 249, 249а, 249-2, 251, 253а, 253-4, 255, 257-1, 259, 261-1, 261-2, 263, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4, 265-5, 265-6, 265-7, 265-8, 265-9, 265-10, 265-11, 265-12, 267, 269, 271, 273, 275-1, 275-2, 275-3, 275-4, 275-5, 275-6, 275-7, 275-8, 275-9, 275-10, 275-11, 275-12, 282-1, 282-2, 284-2, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304-2, 306-1, 306-2, 308-1, 308-3, 310-2, 310-3, 312-1, 312-2, 314-1, 316, 318-2, 320-2, 320-1, 320-2, 320-3, 320-4, 320-5, 320-6, 320-7, 320-8, 320-9, 320-10, 320-11, 320-12, 322-2, 324, 326-1, 326-2, 328, 330, 332, 334-1, 334-2, 334-3, 334-4, 334-5, 334-6, 334-7, 334-8, 334-9, 334-10, 334-11, 334-12 үйлер.
Сағындықов көшесі, № № 1, 1-1, 1-2, 1-3, 2, 2-1, 2-3, 2-4, 3, 3-1, 3-2, 3-4, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Ф.Жатақбаев көшесі, № № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-1, 3-3, 4, 4-1, 4-3, 5-1, 5, 5-2, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 10-1, 10-2, 10-4, 11, 11-1, 11-3, 11-4, 12, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 13-1, 13-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 16 үйлер.
С.Ахметов көшесі, № № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 11-3, 12-1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Б.Майлин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер.
Ә.Жангельдин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
Е.Сәуірбай көшесі, № № 1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
Арзымбетов көшесі, № № 1, 3 үйлер.
3 мөлтек аудан, № № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а-1, 3а-2, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9-1, 9-2, 9а, 10, 10а, 11а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 73, 74, 75, 76-1, 76-2, 78-1, 78- 2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90-1, 90-2, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 үйлер.

Улица Толеби, дома № № 223-1, 223-2, 223-3, 223-4, 225-3, 227, 229-4, 231-1, 231-2, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245-1, 245-2, 245-3, 245-4, 247-3, 247-4, 249, 249а, 249-2, 251, 253а, 253-4, 255, 257-1, 259, 261-1, 261-2, 263, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4, 265-5, 265-6, 265-7, 265-8, 265-9, 265-10, 265-11, 265-12, 267, 269, 271, 273, 275-1, 275-2, 275-3, 275-4, 275-5, 275-6, 275-7, 275-8, 275-9, 275-10, 275-11, 275-12, 282-1, 282-2, 284-2, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304-2, 306-1, 306-2, 308-1, 308-3, 310-2, 310-3, 312-1, 312-2, 314-1, 316, 318-2, 320-2, 320-1, 320-2, 320-3, 320-4, 320-5, 320-6, 320-7, 320-8, 320-9, 320-10, 320-11, 320-12, 322-2, 324, 326-1, 326-2, 328, 330, 332, 334-1, 334-2, 334-3, 334-4, 334-5, 334-6, 334-7, 334-8, 334-9, 334-10, 334-11, 334-12.
Улица Сагындыкова, дома № № 1, 1-1, 1-2, 1-3, 2, 2-1, 2-3, 2-4, 3, 3-1, 3-2, 3-4, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Ф.Жатакбаева, дома № № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-1, 3-3, 4, 4-1, 4-3, 5-1, 5, 5-2, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 10-1, 10-2, 10-4, 11, 11-1, 11-3, 11-4, 12, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 13-1, 13-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 16.
Улица С.Ахметова, дома № № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 11-3, 12-1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Б.Майлина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Улица А.Жангельдина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Улица Е.Сауирбая, дома № № 1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Улица Арзымбетова, дома № № 1, 3.
3 микрорайон, дома № № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а-1, 3а-2, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9-1, 9-2, 9а, 10, 10а, 11а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 73, 74, 75, 76-1, 76-2, 78-1, 78- 2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90-1, 90-2, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.

2 мөлтек аудан № № 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 164б, 164в, 164г, 164д, 165, 166, 166а, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174а, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183а, 183б, 184, 185, 186, 187, 188, 188а, 189 үйлер.
Қазыбек би көшесі, № № 61-1, 61-2, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 64, 65-1, 65-2, 66, 67-1, 67-2, 68, 69-1, 69-2, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 71-1, 71-2, 72-1, 72-2, 73, 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 77-3, 77-4, 78-1, 78-2, 79, 80, 81-1, 81-2, 81-3, 81-4, 82-1, 82-2, 82-3, 82-4, 83-1, 83-2, 84, 85-1, 85-2, 86-1, 86-2, 87, 88-1,88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 92, 93-1, 93-2, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96, 97-1, 97-2, 98, 99-1, 99-2, 99-3, 99-4, 99-5, 99-6, 99-7, 99-8, 99-9, 99-10, 99-11, 99-12, 100 үйлер.
Бетон зауыт көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Қырықбаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 29в, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер.
Солтүстік мөлтек аудан, № № 1а-1, 1а-2, 1-1, 1-2, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7а, 7-1, 7-2, 8а, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10а, 10-1, 10-2, 11а, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 2а1-1, 21-2, 22-1, 23а, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25а, 25-1, 25-2, 26а, 26-1, 26-2, 27а, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер.
Достық көшесі, № № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 16в, 16г, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 94б, 94в, 94г, 94д, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 100б, 100в, 100г, 101а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 үйлер.

2 микрорайон, дома № № 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 164б, 164в, 164г, 164д, 165, 166, 166а, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174а, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183а, 183б, 184, 185, 186, 187, 188, 188а, 189.
Улица Казыбек би, дома № № 61-1, 61-2, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 64, 65-1, 65-2, 66, 67-1, 67-2, 68, 69-1, 69-2, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 71-1, 71-2, 72-1, 72-2, 73, 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 77-3, 77-4, 78-1, 78-2, 79, 80, 81-1, 81-2, 81-3, 81-4, 82-1, 82-2, 82-3, 82-4, 83-1, 83-2, 84, 85-1, 85-2, 86-1, 86-2, 87, 88-1,88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 92, 93-1, 93-2, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96, 97-1, 97-2, 98, 99-1, 99-2, 99-3, 99-4, 99-5, 99-6, 99-7, 99-8, 99-9, 99-10, 99-11, 99-12, 100.
Улица Бетонный завод, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Кырыкбаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 29в, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Микрорайон Север, дома № № 1а-1, 1а-2, 1-1, 1-2, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7а, 7-1, 7-2, 8а, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10а, 10-1, 10-2, 11а, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 2а1-1, 21-2, 22-1, 23а, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25а, 25-1, 25-2, 26а, 26-1, 26-2, 27а, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65.
Улица Достык, дома № № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 16в, 16г, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 94б, 94в, 94г, 94д, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 100б, 100в, 100г, 101а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180.

Энергетиктер көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 11-5, 11-6, 11-7, 11-8, 12-1, 12-2, 13, 14, 15 үйлер.
Күмістөбе көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7в, 7г, 7д, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 19б, 19в, 19г, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
№ 843 сайлау учаскесі
Орталығы: Ленгір қалалық аурухана.
Шекарасы: Ленгір қалалық аурухана.
№ 844 сайлау учаскесі
Орталығы: № 4 жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ленгір қаласы, 2 мөлтек ауданы, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 үйлер.
Қазыбек би көшесі, № № 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/9, 101/10, 101/11, 101/12, 101/13, 101/14, 101/15, 101/16, 101/17, 101/18, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/16, 103/17, 103/18, 105/1, 105/2, 105/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 105/13, 105/14, 105/15, 105/16, 105/17, 105/18, 106, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 107/15, 107/16, 107/17, 107/18, 107/19, 107/20, 107/21, 107/22, 107/23, 107/24, 107/25, 107/26, 107/27, 107/28, 107/29, 107/30, 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/38, 107/39, 107/40, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130,131, 132, 133, 134, 135, 136, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 137/5, 137/6, 137/7, 137/8, 137/9, 137/10, 137/11, 137/12, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150/1, 150/2, 150/3, 150/4, 150/5, 150/6, 150/7, 150/8, 150/9, 150/10, 150/11, 150/12, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181,182, 183 үйлер.
Ж.Арзымбетов көшесі, № № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97 үйлер.

Улица Энергетиков, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 11-5, 11-6, 11-7, 11-8, 12-1, 12-2, 13, 14, 15.
Улица Кумистобе, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7в, 7г, 7д, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 19б, 19в, 19г, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
№ 843 Избирательный участок
Центр: Ленгерская городская больница.
Граница: Ленгерская городская больница.
№ 844 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа № 4.
Граница: город Ленгер, 2 микрорайон, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104.
Улица Казыбек би, дома № № 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/9, 101/10, 101/11, 101/12, 101/13, 101/14, 101/15, 101/16, 101/17, 101/18, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/16, 103/17, 103/18, 105/1, 105/2, 105/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 105/13, 105/14, 105/15, 105/16, 105/17, 105/18, 106, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 107/15, 107/16, 107/17, 107/18, 107/19, 107/20, 107/21, 107/22, 107/23, 107/24, 107/25, 107/26, 107/27, 107/28, 107/29, 107/30, 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/38, 107/39, 107/40, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130,131, 132, 133, 134, 135, 136, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 137/5, 137/6, 137/7, 137/8, 137/9, 137/10, 137/11, 137/12, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150/1, 150/2, 150/3, 150/4, 150/5, 150/6, 150/7, 150/8, 150/9, 150/10, 150/11, 150/12, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181,182, 183.
Улица Ж.Арзымбетова, дома № № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97.

Ешенқұлов көшесі, № № 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64 үйлер.
Төлеби көшесі, № № 275/1, 275/2, 275/3, 275/4, 275/5, 275/6, 275/7, 275/8, 275/9, 275/10, 275/11, 275/12, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279/1, 279/2, 279/3, 279/4, 279/5, 279/6, 279/7, 279/8, 281/1, 281/2, 281/3, 281/4, 281/5, 281/6, 281/7, 281/8, 289/1, 289/2, 289/3, 289/4, 289/5, 289/6, 289/7, 289/8, 289/9, 289/10, 289/11, 289/12, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9, 291/10, 291/11, 291/12, 293/1, 293/2, 293/3, 293/4, 293/5, 293/6, 293/7, 293/8, 293/9, 293/10, 293/11, 293/12, 295/1, 295/2, 295/3, 295/4, 295/5, 295/6, 295/7, 295/8, 295/9, 295/10, 295/11, 295/12, 297/1, 297/2, 297/3, 297/4, 297/5, 297/6, 297/7, 297/8, 297/9, 297/10, 97/11, 297/12, 299/1, 299/2, 299/3, 299/4, 299/5, 299/6, 299/7, 299/8, 299/9, 299/10, 299/11, 299/12, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 301/5, 301/6, 301/7, 301/8, 301/9, 301/10, 301/11, 301/12, 334/1, 334/2, 334/3, 334/4, 334/5, 334/6, 334/7, 334/8, 334/9, 334/10, 334/11, 334/12, 336/1, 336/2, 336/3, 336/4, 336/5, 336/6, 336/7, 336/8, 338/1, 338/2, 338/3, 338/4, 338/5, 338/6, 338/7, 338/8, 340/1, 340/2, 340/3, 340/4, 340/5, 340/6, 340/7, 340/8, 340/9, 340/10, 340/11, 340/12, 340а/1, 340а/2, 340а/3, 340/а4, 340а/5, 340а/6, 340а/7, 340а/8, 340а/9, 340а/10, 340а/11, 340а/12, 344/1, 344/2, 344/3, 344/4, 344/10, 344/11, 344/12, 346/1, 346/2, 346/3, 346/4, 346/5, 346/6, 346/7, 346/8, 346/9, 346/10, 346/11, 346/12, 348/1, 348/2, 348/3, 348/4, 348/5, 348/6, 348/7, 348/8, 348/9, 348/10, 348/11, 348/12, 352/1, 352/2, 352/3, 352/4, 352/5, 352/6, 352/7, 352/8, 352/9, 352/10, 352/11, 352/12, 354/1, 354/2, 354/3, 354/4, 354/5, 354/6, 354/7, 354/8, 354/9, 354/10, 354/11, 354/12, 356/1, 356/2, 356/3, 356/4, 356/5, 356/6, 356/7, 356/8, 356/9, 356/10, 356/11, 356/12, 358/1, 358/2, 358/3, 358/4, 358/5, 358/6, 358/7, 358/8, 358/9, 358/10, 358/11, 358/12, 360/1, 360/2, 360/3, 360/4, 360/5, 360/6, 360/7, 360/8, 360/9, 360/10, 360/11, 360/12 үйлер.
Төлтебаев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
Мәделханов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
№ 845 сайлау учаскесі
Орталығы: № 7 жалпы орта мектебі.

Улица Ешенкулова, дома № № 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64.
Улица Толеби, дома № № 275/1, 275/2, 275/3, 275/4, 275/5, 275/6, 275/7, 275/8, 275/9, 275/10, 275/11, 275/12, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279/1, 279/2, 279/3, 279/4, 279/5, 279/6, 279/7, 279/8, 281/1, 281/2, 281/3, 281/4, 281/5, 281/6, 281/7, 281/8, 289/1, 289/2, 289/3, 289/4, 289/5, 289/6, 289/7, 289/8, 289/9, 289/10, 289/11, 289/12, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9, 291/10, 291/11, 291/12, 293/1, 293/2, 293/3, 293/4, 293/5, 293/6, 293/7, 293/8, 293/9, 293/10, 293/11, 293/12, 295/1, 295/2, 295/3, 295/4, 295/5, 295/6, 295/7, 295/8, 295/9, 295/10, 295/11, 295/12, 297/1, 297/2, 297/3, 297/4, 297/5, 297/6, 297/7, 297/8, 297/9, 297/10, 97/11, 297/12, 299/1, 299/2, 299/3, 299/4, 299/5, 299/6, 299/7, 299/8, 299/9, 299/10, 299/11, 299/12, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 301/5, 301/6, 301/7, 301/8, 301/9, 301/10, 301/11, 301/12, 334/1, 334/2, 334/3, 334/4, 334/5, 334/6, 334/7, 334/8, 334/9, 334/10, 334/11, 334/12, 336/1, 336/2, 336/3, 336/4, 336/5, 336/6, 336/7, 336/8, 338/1, 338/2, 338/3, 338/4, 338/5, 338/6, 338/7, 338/8, 340/1, 340/2, 340/3, 340/4, 340/5, 340/6, 340/7, 340/8, 340/9, 340/10, 340/11, 340/12, 340а/1, 340а/2, 340а/3, 340/а4, 340а/5, 340а/6, 340а/7, 340а/8, 340а/9, 340а/10, 340а/11, 340а/12, 344/1, 344/2, 344/3, 344/4, 344/10, 344/11, 344/12, 346/1, 346/2, 346/3, 346/4, 346/5, 346/6, 346/7, 346/8, 346/9, 346/10, 346/11, 346/12, 348/1, 348/2, 348/3, 348/4, 348/5, 348/6, 348/7, 348/8, 348/9, 348/10, 348/11, 348/12, 352/1, 352/2, 352/3, 352/4, 352/5, 352/6, 352/7, 352/8, 352/9, 352/10, 352/11, 352/12, 354/1, 354/2, 354/3, 354/4, 354/5, 354/6, 354/7, 354/8, 354/9, 354/10, 354/11, 354/12, 356/1, 356/2, 356/3, 356/4, 356/5, 356/6, 356/7, 356/8, 356/9, 356/10, 356/11, 356/12, 358/1, 358/2, 358/3, 358/4, 358/5, 358/6, 358/7, 358/8, 358/9, 358/10, 358/11, 358/12, 360/1, 360/2, 360/3, 360/4, 360/5, 360/6, 360/7, 360/8, 360/9, 360/10, 360/11, 360/12.
Улица Тултебаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Улица Маделханова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
№ 845 Избирательный участок
Центр: общая средняя школа № 7.

Шекарасы: Шапағат көшесі, № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер.
4 мөлтек ауданы, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, сегіз нөмірсіз үйлер.
Самал мөлтек ауданы, № № 1/1, 1/2, 1/7, 1/13, 1/14, 1/15, 2/9, 2/18, 3/4, 3/5, 3/21, 3/25, 3/36, 4/14, 4/29, 4/34, 5/1, 5/3, 5/6а, 5/11, 6/17, 6/26, 6/34, 7/5, 7/9, 7/16, 7/23, 8/1, 8/2, 8/6, 8/8, 8/19, 8/21, 9/4, 10/1, 10/2, 21/6, отыз үш нөмірсіз үйлер.
Қазығұрт мөлтек ауданы, № № 1/12, 2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 3, 4/1, 4/4, 5/1, 5/17, 5/23, 5/29, 7, 7/11, 7/21, 8/8, 8/9, 8/13, 8/17, 8/21, 8/29, 9/1, 9/12, 9/29, 25, қырық нөмірсіз үйлер.
Алатау мөлтек ауданы, № 3/38 үй, тоғыз нөмірсіз үйлер.
№ 846 сайлау учаскесі
Орталығы: № 6 жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Атамекен көшесі, № № 1, 1-а, 2, 3, 4, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-2, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-1, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 28, 30, 36, 40, 41, 45, 48, 52, 54, 55, 55-3, 59, 60, 62, 63, 68, 69, 72, 74, 74-4, 75, 77, 78, 85, 88, 89, 98, 117 үйлер.
Ақмаржан көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 24, 27, 33, 34, 36, 36-2, 38, 40-2, 45, 46, 51, 55, 58, 59, 65, 68 74, 75, 78, 81, 84, 86, 88, 91, 95, 97, 100, 102, 108, 109, 116, 117, 118, 118-2, 118-4, 118-7, 118-11, 119, 120, 121, 122, 125 үйлер.
Үміт көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 50, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 75, 82, 84, 88, 90, 109, 113, 118-2 үйлер.
Шұғыла көшесі, № № 1, 1-4, 2, 2-2, 3, 3-1, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17-2, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 47, 55, 64, 85, 108 үйлер.
Амангелді көшесі, № № 1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-10, 2, 3, 4, 4-1, 4-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 2-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-7, 16, 16-а, 17, 18, 18-а, 19, 19-1- 19-2, 19-5, 21, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 25, 25-1, 25-2, 26, 27, 27-1, 28, 29, 29-1, 29-2, 31, 31-1, 31-2, 34, 36, 37, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 39, 39-1, 41, 44, 49, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89-3, 89-8, 89-9, 92, 94, 95, 95-4, 95-5, 98 үйлер.
Әуезов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
№ 6 мектеп көшесі, № № 1, 2, 3, 6, 8, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 30, 32, 33, 35, 38, 44, 46, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 63, 65,,66, 69, 70, 71 үйлер.
№ 847 сайлау учаскесі
Орталығы: № 8 шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Шахта-Тоғыс елді мекені.

Граница: улица Шапагат, дома № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
4 микрорайон, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, восемь домов без номера.
Микрорайон Самал, дома № № 1/1, 1/2, 1/7, 1/13, 1/14, 1/15, 2/9, 2/18, 3/4, 3/5, 3/21, 3/25, 3/36, 4/14, 4/29, 4/34, 5/1, 5/3, 5/6а, 5/11, 6/17, 6/26, 6/34, 7/5, 7/9, 7/16, 7/23, 8/1, 8/2, 8/6, 8/8, 8/19, 8/21, 9/4, 10/1, 10/2, 21/6, тридцать три дома без номера.
Микрорайон Казыгурт, дома № № 1/12, 2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 3, 4/1, 4/4, 5/1, 5/17, 5/23, 5/29, 7, 7/11, 7/21, 8/8, 8/9, 8/13, 8/17, 8/21, 8/29, 9/1, 9/12, 9/29, 25, сорок домов без номера.
Микрорайон Алатау, дом № 3/38, девять домов без номера.
№ 846 избирательный участок
Центр: общая средняя школа № 6.
Граница: улица Атамекен, дома № № 1, 1-а, 2, 3, 4, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-2, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-1, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 28, 30, 36, 40, 41, 45, 48, 52, 54, 55, 55-3, 59, 60, 62, 63, 68, 69, 72, 74, 74-4, 75, 77, 78, 85, 88, 89, 98, 117.
Улица Акмаржан, дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 24, 27, 33, 34, 36, 36-2, 38, 40-2, 45, 46, 51, 55, 58, 59, 65, 68 74, 75, 78, 81, 84, 86, 88, 91, 95, 97, 100, 102, 108, 109, 116, 117, 118, 118-2, 118-4, 118-7, 118-11, 119, 120, 121, 122, 125.
Улица Умит, дома № № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 50, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 75, 82, 84, 88, 90, 109, 113, 118-2.
Улица Шугыла, дома № № 1, 1-4, 2, 2-2, 3, 3-1, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17-2, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 47, 55, 64, 85, 108.
Улица Амангельды, дома № № 1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-10, 2, 3, 4, 4-1, 4-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 2-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-7, 16, 16-а, 17, 18, 18-а, 19, 19-1- 19-2, 19-5, 21, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 25, 25-1, 25-2, 26, 27, 27-1, 28, 29, 29-1, 29-2, 31, 31-1, 31-2, 34, 36, 37, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 39, 39-1, 41, 44, 49, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89-3, 89-8, 89-9, 92, 94, 95,95-4, 95-5, 98.
Улица Ауезова, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица № 6 школы, дома № № 1, 2, 3, 6, 8, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 30, 32, 33, 35, 38, 44, 46, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 63, 65,,66, 69, 70, 71.
№ 847 Избирательный участок
Центр: малокомплектная общая средняя школа № 8.
Граница: населенный пункт Шахта-Тогус.

Жастар көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 22б, 22с, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31б, 31с, 31д, 31е, 31ж, 31г, 31з, 32а, 32б, 32с, 32г, 32д, 32е, 32ж, 33а, 33б, 33с, 33г, 33д, 33е, 33ж, 33з, 34а, 34б, 34с, 34д, 34г, 34ж, 34з, 34-8, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59а, 59б, 60, 61 үйлер.
Алтынсарин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Ащы көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
№ 998 сайлау учаскесі
Орталығы: аудандық ішкі істер бөлімінің ғимараты.
Шекарасы: уақытша ұстау изоляторы.
№ 848 сайлау учаскесі
Орталығы: «Акжар» орта мектебі.
Шекарасы: Ақжар ауылының аумағы.

Улица Жастар, дома № № 1, 2, 3, 4, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 22б, 22с, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31б, 31с, 31д, 31е, 31ж, 31г, 31з, 32а, 32б, 32с, 32г, 32д, 32е, 32ж, 33а, 33б, 33с, 33г, 33д, 33е, 33ж, 33з, 34а, 34б, 34с, 34д, 34г, 34ж, 34з, 34-8, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59а, 59б, 60, 61.
Улица Алтынсарина, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Ащы, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
№ 998 Избирательный участок
Центр: здание районного отдела внутренних дел.
Граница: изолятор временного содержания.
№ 848 Избирательный участок
Центр: средняя школа «Акжар».
Граница: территория села Акжар.