Шардара аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-287-IV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер негізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 49-370-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қарашада N 14-15-125 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 ақпандағы № 20 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2012.02.06 № 20 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» № 46/446-IV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 санымен тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шардара аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-287-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-15-109 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Шартарап-Шарайна» газетінің № 03 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 7 722 392 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 301 589 мың теңге;
салық емес түсімдер – 7 739 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 593 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 404 471 мың теңге;
2) шығындар - 7 740 572 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 912 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 792 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 880 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-287-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года N 49-370-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шардаринского района Южно-Казахстанской области 17 ноября 2011 года N 14-15-125. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.02.2012 № 20.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 46/446-ІV «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «О областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2059, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-287-ІV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-15-109, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Шартарап-Шарайна» № 03) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующие изменения:
1) доходы – 7 722 392 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 301 589 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 739 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 593 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 404 471 тысяч тенге;
2) затраты – 7 740 572 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 912 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 792 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 880 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 27 092 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 092 мың теңге.»
2. Аталған шешімнің 1,4,5 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            Н.Айдарбеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т.Бердібеков
Шардара аудандық мәслихатының

5) профицит (дефицит) бюджета - - 27 092 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 092 тысяч тенге.»
2. Приложения 1,4,5 решения маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 настоящего решения.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Н.Айдарбеков
Секретарь районного маслихата              Т.Бердибеков
Приложение № 1 к
решению маслихата Шардаринского
района № 49-370-IV