2011 жылы тұқым шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 67 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 мамырда N 2545 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2012 жылғы 05 қаңтардағы N 6/74 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2012.01.05 N 6/74 хаты).
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 12-1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Тұқым шаруашылығы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-1-бабына сәйкес және «Тұқым шаруашылығын дамытуға жергілікті бюджеттерден арнаулы субсидия беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 мамырдағы № 381 қаулысын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О некоторых вопросах субсидирования семеноводства на 2011 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 апреля 2011 года N 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 мая 2011 года за N 2545. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 05 января 2012 года № 6-74)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 05.01.2012 № 6-74).
В соответствии с подпунктом 12-1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 6-1 Закона Республики Казахстан «О семеноводстве» и в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2007 года № 381 «Об утверждении Правил адресного субсидирования из местных бюджетов на развитие семеноводства» Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға 1 қосымшаға сәйкес субсидиялауға жататын бірінші, екінші, үшінші репродукциялы тұқымдарды сатудың 2011 жылға арналған шекті бағалары белгiленсін.
2. Тұқым шаруашылықтары сатқан тұқымдарға берілетін субсидияның қалалар және аудандар бойынша 2011 жылға арналған көлемі осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес бекiтiлсін.
3. Ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша бірінші, екінші және үшінші репродукциялы тұқымдардың 1 тоннасына берілетін субсидияның 2011 жылға арналған мөлшері осы қаулыға 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить предельные цены реализации на подлежащие субсидированию семена первой, второй и третьей репродукций на 2011 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы субсидий по городам и районам на реализованные семена семеноводческими хозяйствами на 2011 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Определить размер субсидий на 1 тонну реализованных семян первой, второй и третьей репродукций по видам сельскохозяйственных культур на 2011 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Г.В. Пинчукке жүктелсін.
Облыс әкімі                           Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2011 жылғы 15 сәуірдегі
№ 67 қаулысына
1 қосымша
Субсидиялауға жататын бірінші, екінші, үшінші репродукциялы
тұқымдарды сатудың 2011 жылға арналған шекті бағалары
р/с №
Ауыл шаруашылық дақылдарының атауы
Субсидиялауға жататын бірінші, екінші, үшінші репродукциялы тұқымдардың бір тоннасын сатудың шекті бағасы, теңге
I
II
III
1
Күздік қара бидай

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Пинчука Г.В.
Аким области                            Б. Сапарбаев
Приложение 1
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 15 апреля 2011 года № 67
Предельные цены реализации на подлежащие субсидированию
семена первой, второй и третьей репродукций на 2011 год
№ п/п
Наименование сельскохозяйственных культур
Предельная цена реализации одной тонны субсидируемых семян первой, второй и третьей репродукций, тенге
I
II
III
1
Озимая рожь