"Өсімдік шаруашылығының шығымдылығы мен өнімінің сапасын арттыруды 2011 жылы субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" 2011 жылғы 15 маусымдағы № 126 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 тамыздағы N 181 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 тамызда N 2553 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2012 жылғы 05 қаңтардағы N 6/74 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2012.01.05 N 6/74 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 11-бабы 2-тармағының 5), 5-1), 5-2) тармақшаларына сәйкес, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Өсімдік шаруашылығының шығымдылығы мен өнімінің сапасын арттыруды 2011 жылы субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 15 маусымдағы № 126 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2547, 2011 жылғы 22 маусымда № 71 (16547) «Дидар», 2011 жылғы 18 маусымда № 68 (19056) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 34 қосымшасы осы қаулыға 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                          С. Әбденов
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы                          С. Хасенов
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2011 жылғы 12 тамыздағы
№ 181 қаулысына
1 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 126 қаулысына
3 қосымша
Өндірушілер сатқан 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқышқа
субсидиялардың 2011 жылға арналған нормативтері
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқыш құнын арзандату пайызы, дейін
Сатылған 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқышты субсидиялаудың 2011 жылға арналған нормативі, теңге
1

О внесении изменений в постановление от 15 июня 2011 года № 126 "О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2011 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 августа 2011 года N 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 августа 2011 года за N 2553. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 05 января 2012 года № 6-74)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 05.01.2012 № 6-74).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5)5-1)5-2) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата «О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2011 год» от 15 июня 2011 года № 126 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2547, опубликованное в газетах «Дидар» 22 июня 2011 года № 71 (16547), «Рудный Алтай» 18 июня 2011 года № 68 (19056), следующие изменения:
приложения 34 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                              С. Абденов
Согласовано:
Исполняющий обязанности
министра сельского хозяйства
Республики Казахстан                       С. Хасенов
Приложение 1
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 12 августа 2011 года № 181
Приложение 3
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 15 июня 2011 года № 126
Нормативы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений,
реализованных производителями, на 2011 год
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
Процент удешевления стоимости 1 тонны (литра, килограмма) удобрений, до
Норматив субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) реализованных
удобрений на 2011 год, тенге
1
Аммиачная селитра