Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау бойынша құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 02 желтоқсандағы N 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 08 желтоқсанда N 2559 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің 2012 жылғы 14 маусымдағы N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің 2012.06.14 N 3 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнiнен кейiн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген, Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімі ШЕШТІ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімге 1234567 қосымшаларға сәйкес субсидиялар алуға өтінімдердің нысандары;
2) осы шешімге 8 қосымшаға сәйкес мал шаруашылығы өнімін өткізу, сондай-ақ аудан бойынша сиырлардың саны туралы жиынтық актінің нысаны;
3) осы шешімге 9 қосымшаға сәйкес субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квотаны бөлудің жиынтық тізімінің нысаны және бюджеттік субсидиялардың мөлшері;
4) осы шешімге 10 қосымшаға сәйкес сатылған мал шаруашылығы өнімдерінің көлемі, сондай-ақ сиырлардың саны және субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық тізімдеменің нысаны;
5) осы шешімге 11 қосымшаға сәйкес облыс бойынша қаражатты игеру бойынша есептің (ақпараттың) нысаны;
6) мал шаруашылығы өнімдерін өткізу көлемі бойынша есептің (ақпараттың) нысаны осы шешімге 12 қосымшаға сәйкес.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Г.В. Пинчукке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы                          Е. Аман
23.11.2011 ж.
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
1 қосымша
Сиыр етін өндіру және өткізу үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші _____________________________________
(Заңды (жеке) тұлғаның атауы)

Об утверждении форм документов по субсидированию повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Решение акима Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2011 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 декабря 2011 года за N 2559. Утратило силу - решением акима Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2012 года № 3
Сноска. Утратило силу - решением акима Восточно-Казахстанской области от 14.06.2012 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 252, аким Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) формы заявок на получение субсидий согласно приложениям 1234567 к настоящему решению;
2) форму сводного акта о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району согласно приложению 8 к настоящему решению;
3) форму сводного списка распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий согласно приложению 9 к настоящему решению;
4) форму сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий согласно приложению 10 к настоящему решению;
5) форму отчета (информации) по освоению средств по области согласно приложению 11 к настоящему решению;
6) форму отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Пинчука Г.В.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
Согласовано:
Исполняющий обязанности
министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       Е. Аман
Приложение 1
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 2 декабря 2011 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию говядины
1. Товаропроизводитель _____________________________
(Наименование юридического (физического) лица)

2. 20__ жылғы 1 наурызға қолда бар мал ____ бас, оның ішінде аналық мал ____ бас, оның ішінде асыл тұқымды ____ бас.
3. Ірі қара малды бордақылау үшін мамандандырылған, бір жолғы бордақылау қуаты ____ бас болатын және инфрақұрылымы дамыған қолда бар алаң (керегінің астын сызу):
1) малдарды ұстау үшін 1 мал басына шаққанда аумағы ____ ш.м. кем емес ашық/жабық қашалар;
2) малға азық беретін, ені ____ метрден кем емес бетон жиекті науалар;
3) 1 мал басына шаққанда ____ литрден кем емес, жылытылатын автоматтандырылған суару көзімен қамтамасыз етілуі;
4) қалдық және қар суын шығарып тастауға арналған бұрышы еңіс мүйісі бар дренаждық жүйе;
5) қуаты 1 мал басына шаққанда тәулігіне 8 кг. кем емес мал азығын дайындайтын және мал азығын үлестіретін техниканың/жабдықтың қажетті саны;
6) қолда бар бекіткіші бар тежегіш, таразы құрылғысы;
7) қолда бар ветеринариялық пункт, мал азығын сақтайтын қойма.
4. Қолда бар қайта өңдеу қуаты:
1) қуаты тәулігіне ____ тонна болатын мал сою алаңы (пункті) (есептік нөмірі (коды);
2) қуаты тәулігіне ____ тонна болатын қайта өңдеу цехы (есептік нөмірі (коды).
5. Ірі қара малының (союға өткізілетін) тірі салмағы ____ кг. кем болмайды.
6. Тірі салмақта өткізілетін сиыр етінің жоспарлы көлемі ____ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзінде қайта өңдеу ____ тонна (керегін толтыру).
7. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның ішінде егістік жер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
8. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) құнарлы жем _________________ тонна;
2) ірі азық ____________________ тонна;
3) қоспа жем ___________________ тонна;
4) жемдік астық ________________ тонна.
9. 20__ жылы дайындау жоспарланды:
1) құнарлы жем _________________ тонна;
2) ірі азық ____________________ тонна;
3) қоспа жем ___________________ тонна;
4) жемдік астық ________________ тонна.
10. 20__ жылы қосымша сатып алу жоспарланды:
1) құнарлы жем _________________ тонна;
2) ірі азық ____________________ тонна;
3) қоспа жем ___________________ тонна;
4) жемдік астық ________________ тонна.
11. Қазақстан Республикасының бірыңғай сәйкестендіру дерекқорында тіркелді ________ (тіркелген күні және нөмірі).
12. Тауар өндірушінің (толық) мекенжайы: _____________
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндірушіні тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі;
3) салық органы берген, клиенттің салықтық есепке тұрғанын растайтын құжаттың көшірмесі;

2. Наличие поголовья на 1 марта 20__ года ___ голов, в том числе маток ____ голов, из них породных ______ голов;
3. Имеется специализированная площадка для откорма крупного рогатого скота с мощностью ___ голов единовременного откорма и развитой инфраструктурой (указать нужное):
1) загоны открытые/закрытые для содержания животных площадью не менее ___ кв.м. на 1 голову;
2) желоба для подачи кормов с бетонным фартуком шириной не менее ___ метров;
3) обеспеченность автоматическим источником водопоя с подогревом из расчета не менее ___ литров на 1 голову;
4) дренажная система с лагуной с углом наклона для удаления фекальных и талых вод;
5) необходимое количество кормоприготовительной и кормораздаточной техники/оборудования с мощностью из расчета не менее 8 кг приготовления либо раздачи комбикормов в сутки на 1 голову;
6) наличие раскола с фиксатором, весовое устройство;
7) наличие ветеринарного пункта, хранилища для кормов.
4. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) ___) с мощностью ___ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) ___) с мощностью ___ тонн в сутки.
5. Живая масса крупного рогатого скота (реализуемого на убой) будет не ниже ___ кг.
6. Планируемый объем реализации говядины в убойном весе ___ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн - (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе пашни ___ га, пастбищных угодий ______ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Дополнительно планируется закупить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан _______________ (дата и номер регистрации).
12. Адрес (полный) товаропроизводителя:______________
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;

4) банктік шоттың бары туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы;
5) малдың (етке өткізілетін) тірі салмағын растайтын қайта өңдеу кәсіпорны берген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) ___ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның
(шаруашылықтың) басшысы _________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______.
Растаймын ______облысы_______ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы
«__» __ 20__ жыл _____________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
2 қосымша
Сүт өндіру және өткізу үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші* ____________________________________
(Заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. Өзіндегі сиырлар мен құнажындардың (2 жастан жоғары) 20__ жылғы 1 қаңтардағы қолда бары ____ бас _____ (тұқымын көрсету), оның ішінде асыл тұқымды мал ____ бас (____%).
3. 20__ жылдың қорытындысы бойынша сауын сиырлардың орташа жылдық саны ____ бас.
4. Табыннан (1 сиырға шаққанда) 20__ жылы сауылған орташа сүт ____ кг. құрады (сапасын бағалау нәтижелері бойынша I деңгей үшін нысан № 7-сүт).
5. Есепке алынған салмақта сүт өндірудің жоспарлы көлемі ____ тонна, оның ішінде есепке алынған салмақта өткізу көлемі:
қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзінде қайта өңдеу ____ тонна (керегінің астын сызу).
6. Қолда бары (керегінің астын сызу):
1) ____ сауын сиырға арналған, ____ жылы іске қосылған заманауи сүт кешені;
2) ____ сауын сиырға арналған тиісті инфрақұрылымы (механикалық сүт сауу, көң тазалау және жем үлестіру, автосуару және жем цехы) бар сүт кешені;
3) сүт өткізгішке, бидонға, сүт жинағыштарға (танк) сауатын сауу жабдығы (барының астын сызу).
7. Сүтті қайта өңдейтін қолда бар өз цехы
_________________________________________________
(қуатын, жабдықтың атауын, өндірушіні, есептік
нөмірін, кодын көрсету)
8. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның ішінде егістік жерлер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
9. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) құнарлы жем _____________________ тонна;
2) ірі азық ________________________ тонна;
3) қоспа жем _______________________ тонна;
4) жемдік астық ____________________ тонна.
10. 20__ жылы дайындау жоспарланды:
1) құнарлы жем _____________________ тонна;
2) ірі азық ________________________ тонна;
3) қоспа жем _______________________ тонна;
4) жемдік астық ____________________ тонна.
11. 20__ жылы қосымша сатып алу жоспарланды:
1) құнарлы жем _____________________ тонна;
2) ірі азық ________________________ тонна;

4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) справка, выданная перерабатывающим предприятием, подтверждающая живую массу животных (реализуемых на убой).
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель
предприятия (хозяйства)______(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ год.
Подтверждаю Начальник отдела сельского хозяйства_____района_____области
«__» ___ 20__ год _______ (Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 2
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию молока
1. Товаропроизводитель*_____________________________
(Наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие собственного маточного поголовья коров и телок (старше 2-х лет) на 1 января 20__ года ___ голов _________ (указать породу), в том числе породного скота ___ голов (___%).
3. Среднегодовое поголовье дойных коров по итогам 20__ года ___ голов.
4. Средний удой по стаду (на 1 корову) за 20__ год составил ___ кг (для I уровня по результатам бонитировки Форма № 7-мол).
5. Планируемый объем производства молока в зачетном весе ___ тонн, из них объем реализации в зачетном весе:
на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн (указать нужное).
6. Имеется в наличии (указать нужно):
1) современный молочный комплекс на ___ дойных коров, введенный в эксплуатацию в ____ году;
2) молочный комплекс с соответствующей инфраструктурой (механизированное доение, навозоудаление и кормораздача, автопоение и кормоцех) на ___ дойных коров;
3) доильное оборудование с доением в молокопровод, в бидоны, молокосборник (танк) (подчеркнуть наличие).
7. Наличие собственного цеха по переработке молока
__________________________________________________
(указать – мощность, наименование оборудования,
производителя, учетный номер, код)
8. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе пашни ___ га, пастбищных угодий ___ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;

3) қоспа жем _______________________ тонна;
4) жемдік астық ____________________ тонна.
12. Селекциялық және асылдандыру жұмысының бірыңғай ақпараттық дерекқорында тіркелді _____ (тіркелген күні және нөмірі).
13. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық): __________
14. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндірушіні тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі;
3) салық органы берген, клиенттің салықтық есепке тұрғанын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың бары туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы;
5) селекциялық процестерді ғылыми сүйемелдеу бойынша қызметтер көрсету келісім- шартының көшірмесі, ұрықтандырушы бұқаларды бекіту және алмастыру жоспарымен қоса;
6) бағалау тізімдемесінің көшірмесі.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) ___ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның
(шаруашылықтың) басшысы __________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «__» _______.
Растаймын ______облысы________ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы
«__» ____ 20__ жыл _______________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
* сүт өндірісімен айналысатын тауар өндірушілер селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бірыңғай ақпараттық базасына тіркелуге тиіс.
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
3 қосымша
Шошқа етін өндіру және өткізу үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші _____________________________________
(Заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. Негізгі және мал басын толықтыратын аналық шошқалар 20__ жылғы 1 қаңтарда ____ бас, оның ішінде асыл тұқымды жануарлар немесе тұқымдарды өзара шағылыстырудан алынған жануарлар ____ %.
3. Бордақылаудағы мал басы (шошқалардың орташа жылдық саны) 20__ жылдың қорытындысы бойынша ____ бас, оның ішінде өздері өз төлінен өсірілгені ____ %.
4. _____ бас шошқаны бордақылау үшін мамандандырылған орынның (алаңқайлардың) болуы, _____________________________
(көрсету керек – заманауи, типтік,
лайықталған, жалпы аумағы ш. метр)
5. Қолда бар қайта өңдеу қуаты:
1) қуаты тәулігіне ____ тонна болатын мал сою алаңы (пункт) (есептік нөмірі (коды);
2) қуаты тәулігіне ____ тонна болатын қайта өңдеу цехы (есептік нөмірі (коды).
6. 20__ жылы етке өткізу үшін бордақылауға жататын шошқалардың жоспарланған саны ____ бас.
7. Өткізілетін шошқа етінің жоспарланған көлемі ____ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзінде қайта өңдеу ____ тонна (керегін толтыру).
8. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның ішінде жыртылған жер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.

3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы ______ (число и дата регистрации).
13. Адрес (полный) товаропроизводителя:______________
14. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) копия договора на оказание услуг по научному сопровождению селекционного процесса с планом закрепления и ротации быков-производителей;
6) копия бонитировочной ведомости.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель
предприятия (хозяйства)_____(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20____ год.
Подтверждаю Начальник отдела сельского хозяйства_____района_____области
«__» _____ 20__ год __________ (Ф.И.О., подпись, печать)
* товаропроизводители, занятые производством молока, должны быть зарегистрированы в единой информационной базе селекционной и племенной работы.
Приложение 3
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию свинины
1. Товаропроизводитель_______________________________
(Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье основных и ремонтных свиноматок на 1 января 20__ года ___ голов, в том числе породных животных или животных, полученных от межпородного скрещивания ___ голов ___ %.
3. Поголовье на откорме (среднегодовое поголовье свиней) по итогам 20__ года ___ голов, в том числе собственного воспроизводства ____ %.
4. Наличие специализированного помещения (площадок) для откорма свиней ___ голов, _______________________________________.
(указать – современное, типовое, приспособленное,
общая площадь кв. метров)
5. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) ___) с мощностью ____ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) ___) с мощностью ___ тонн в сутки.
6. Планируемое количество свиней, подлежащее откорму для сдачи на мясо в 20__ году ___ гол.
7. Планируемый объем реализации свинины ___ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн - (заполнить нужное).
8. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе пашни ___ га, пастбищных угодий ________ га.

9. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) құнарлы жем ______________________ тонна;
2) ірі азық _________________________ тонна;
3) қоспа жем ________________________ тонна;
4) жемдік астық _____________________ тонна.
10. 20__ жылы дайындауға жоспарланды:
1) құнарлы жем ______________________ тонна;
2) ірі азық _________________________ тонна;
3) қоспа жем ________________________ тонна;
4) жемдік астық _____________________ тонна.
11. 20__ жылы сатып алу қосымша жоспарланды:
1) құнарлы жем ______________________ тонна;
2) ірі азық _________________________ тонна;
3) қоспа жем ________________________ тонна;
4) жемдік астық _____________________ тонна.
12. Тауар өндірушінің (толық) мекенжайы: ____________
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндірушіні тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі;
3) салық органы берген, клиенттің салықтық есепке тұрғанын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың бары туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) ___ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның
(шаруашылықтың) басшысы __________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «__» _________
Растаймын ______облысы_______ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы
«__» ___ 20__ жыл _______________ (Т.А.Ж., қолы, мөр).
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
4 қосымша
Биязы жүн өндіру және өткізу үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші _____________________________________
(Заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 20__ жылғы 1 қаңтардағы қолда бар қой ____ бас, оның ішінде 2 жастан асқан ____ бас, оның ішінде асыл тұқымды мал ____ бас ____.
(тұқымын көрсету)
3. ____ бас қойды ұстау үшін мамандандырылған қора-жайдың, сондай-ақ ____ бас қойды механикаландырылған қырқу үшін қора-жайдың болуы
__________________________________________________
(көрсету керек – заманауи, типтік, лайықталған,
жалпы аумағы ш. метр)
4. Қырқылған жүн физикалық салмақта ____________ кг.
(20__ жылдың
қорытындылары)
5. Өткізілетін жүннің жоспарланған көлемі ____ тонна, оның ішінде терең қайта өңдеуге ____ тонна, бастапқы қайта өңдеуге ____ тонна, оның ішінде өз цехтары арқылы ____ тонна (керегін толтыру).
6. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның ішінде егістік жерлер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
7. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) құнарлы жем ______________________ тонна;
2) ірі азық _________________________ тонна;

9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12. Адрес (полный) товаропроизводителя:____________.
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель
предприятия (хозяйства)_____(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20____ год.
Подтверждаю Начальник отдела сельского хозяйства_____района_____области
«__» _____ 20__ год ___________(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 4
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию тонкой шерсти
1. Товаропроизводитель ____________________________
(Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец на 1 января 20__ года ___ голов, в том числе маток старше 2-х лет ___ голов, из них породных ____ голов.
(указать породу)
3. Наличие специализированного помещения для содержания овец на ___ голов, а также помещения для механизированной стрижки овец на ___ голов
___________________________________________________.
(указать – типовое, приспособленное, общая площадь кв. метров)
4. Настриг шерсти в физическом весе _____ кг.
(итоги 20__ года)
5. Планируемый объем реализации шерсти ___ тонн, в том числе на глубокую переработку ___ тонн, на первичную переработку ___ тонн, в том числе через собственные цеха ___ тонн - указать какие (заполнить нужное).
6. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе пашни ___ га, пастбищных угодий ___ га.
7. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;

3) жемдік астық _____________________ тонна.
8. 20__ жылы дайындауға жоспарланды:
1) құнарлы жем ______________________ тонна;
2) қоспа жем ________________________ тонна;
4) жемдік астық _____________________ тонна.
9. Тауар өндірушінің (толық) мекенжайы: ______________
10. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндірушіні тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі;
3) клиенттің салықтық есепке тұрғанын растайтын салық органы берген құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың бары туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы;
5) жүннің сапасын бағалау жөнінде зертхана берген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) ____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның
(шаруашылықтың) басшысы __________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «__» __________
Растаймын ______облысы______ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы
«__» _____ 20__ жыл ______________ (Т.А.Ж., қолы, мөр).
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
5 қосымша
Қой етін және жылқы етін өндіру және өткізу үшін
субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші ___________________________________
(Заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 20__ жылғы 1 қаңтардағы қолда бар қой (жылқы) ____ бас, оның ішінде ұрғашы мал (2, 3 жастан асқан) ____ бас.
3. ____ бас қой (жылқы) ұстауға арналған қолда бар мамандандырылған қора-жай ______________________________
(көрсету керек – типтік,
лайықталған, жалпы алаңы ш. метр)
4. Қолда бар қайта өңдеу қуаты:
1) қуаты тәулігіне ____ тонна болатын мал сою алаңы (пункт) (есептік нөмірі (коды);
2) қуаты тәулігіне ____ тонна болатын қайта өңдеу цехы (есептік нөмірі (коды).
5. Өткізілетін қой (жылқы) етінің жоспарланған көлемі ____ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзінде қайта өңдеу ____ тонна (керегін көрсету).
6. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның ішінде егістік жерлер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
7. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
(қой етін өндірумен айналысатын тауар өндірушілер үшін):
1) құнарлы жем ______________________ тонна;
2) ірі азық _________________________ тонна;
3) жемдік астық _____________________ тонна.
8. 20__ жылы дайындауға жоспарланды:
1) құнарлы жем ______________________ тонна;
2) қоспа жем ________________________ тонна;
3) жемдік астық _____________________ тонна.
9. Тауар өндірушінің (толық) мекенжайы: ____________
10. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:

3) зернофуража ______________________ тонн.
8. Планируется заготовить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ______________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
9. Адрес (полный) товаропроизводителя: ____________
10. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) справка выданная лабораторией по оценке качества шерсти.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель
предприятия (хозяйства)______(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ год.
Подтверждаю Начальник отдела сельского хозяйства_____района_____области
«__» _____ 20__ год ___________(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 5
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию
баранины и конины
1. Товаропроизводитель ___________________________
(Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 20__ года ___ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ___ голов.
3. Наличие специализированного помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов _________________________________
(указать – типовое, приспособленное, общая
площадь кв. метров)
4. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) ___ с мощностью ___ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) ___ с мощностью ___ тонн в сутки.
5. Планируемый объем реализации баранины (конины) ___ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн, другие объекты реализации ___ тонн - указать какие (указать нужное).
6. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе, пашни ___ га, пастбищных угодий ____ га.
7. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года (для товаропроизводителей, занимающимся производством баранины):
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
8. Планируется заготовить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ______________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
9. Адрес (полный) товаропроизводителя: ____________
10. К заявке прилагаются следующие документы:

1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндірушіні тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі;
3) клиенттің салықтық есепке тұрғанын растайтын салық органы берген құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың бары туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) ___ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның
(шаруашылықтың) басшысы ___________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «__» ________
Растаймын _____облысы_______ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы
«__» _____ 20__ жыл ________________ (Т.А.Ж., қолы, мөр).
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
6 қосымша
Қымыз және шұбат өндіру және өткізу үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндіруші __________________________________
(Заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 20__ жылғы 1 қаңтардағы қолда бар жылқы (түйе) ____ бас, оның ішінде 3 жастан асқан бие (інген) ____ бас.
3. Сауын биелердің (інгендердің) жоспарланған орташа жылдық саны ____ бас.
4. Қымыз (шұбат) өндірудің жоспарланған көлемі есепке алынған салмақта ____ тонна.
5. Тәулігіне ____ тонна қымыз немесе шұбат өндіретін қолда бар цех (қымыз немесе шұбат жинайтын және (немесе) өндіретін орын, ыдыс.
6. Қымыз (шұбат) өткізудің жоспарланған көлемі ____ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзінде қайта өңдеу ____ тонна, басқа өткізу нысандары ____ тонна (керегін көрсету).
7. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның ішінде жыртылған жер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
8. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) құнарлы жем ______________________ тонна;
2) ірі азық _________________________ тонна;
3) жемдік астық _____________________ тонна.
9. 20__ жылы дайындауға жоспарланды:
1) құнарлы жем ______________________ тонна;
2) қоспа жем ________________________ тонна;
3) жемдік астық _____________________ тонна.
10. Тауар өндірушінің (толық) мекенжайы: _____________
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндірушіні тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі;
3) салық органы берген, клиенттің салықтық есепке тұрғанын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың бары туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) ___ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның
(шаруашылықтың) басшысы _________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «__» ________
Растаймын ____облысы_______ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы
«__» _____ 20__ жыл ________ (Т.А.Ж., қолы, мөр).
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
7 қосымша
Құс етін және тауарлық жұмыртқаны өндіру және
өткізу үшін субсидия алуға
ӨТІНІМ

1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель
предприятия (хозяйства)______(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ год.
Подтверждаю Начальник отдела сельского хозяйства_____района_____области
«__» _____ 20__ год ___________(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 6
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию
кумыса и шубата
1. Товаропроизводитель ____________________________
(Наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье лошадей (верблюдов) на 1 января 20__ года ___ голов, в том числе кобыл (верблюдоматок) ___ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных кобыл (верблюдоматок) ___ голов.
4. Планируемый объем производства кумыса (шубата) в зачетном весе ___ тонн.
5. Наличие цеха (помещение, емкость по сбору и (или) производству кумыса или шубата) на ___ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации кумыса (шубата) ____ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка _____ тонн, другие объекты реализации ____ тонн - указать какие (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего ____ га, в том числе, пашни ___ га, пастбищных угодий ____га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ______________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес (полный) товаропроизводителя: _____________
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель
предприятия (хозяйства)_____(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ год.
Подтверждаю Начальник отдела сельского хозяйства_____района_____области
«__» _____ 20__ год ___________(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 7
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию
мяса птицы и товарного яйца

1. Тауар өндіруші ________________________________
(құс фабрикасының атауы)
2. Жұмыртқалайтын мекиендердің 20__ жылғы 1 қаңтардағы орташа жылдық саны ___ бас ________________________________.
(кросс және өнімділік бағытын көрсету)
3. Құс етін өндірудің 20__ жылғы көлемі ____ тонна.
4. Құс фабрикасын пайдалануға беру ____ (күні, жылы).
5. Құс фабрикасының қуаты ____ тонна, ____ мың дана (керегін көрсету).
6. 20__ жылдың қорытындылары бойынша 1 мекиеннің орташа жылдық жұмыртқалауы ____ дана.
7. 20__ жылы жоспарланған құс етін өндіру көлемі ____ тонна, жұмыртқа ____ мың дана, оның ішінде ет өткізу көлемі ____ тонна, жұмыртқа ____ мың дана (керегін көрсету).
8. Сертификат бар (ИСО, «Экологиялық өнім» белгісі, ХАССП азық-түлік қауіпсіздігі жүйесі) ____ (қандай сертификат және қашан берілгенін көрсету).
9. Құс ұстау үшін қолда бар технологиялық жабдық ____ (қандай: торда/жерде), жабдықты пайдалануға беру мерзімі ____ жыл.
10. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық): __________
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндірушіні тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі;
3) клиенттің салықтық есепке тұрғанын растайтын салық органы берген құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың бары туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) ____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның
(шаруашылықтың) басшысы _______________ 20__ жылғы
«__» ________________ (Т.А.Ж., қолы, мөр.)
Растаймын _____облысы________ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы
«__» _____ 20__ жыл ________ (Т.А.Ж., қолы, мөр).
«Қазақстан құс өсірушілер одағы» заңды тұлғалар бірлестігімен келісілді.
«__» _____ 20__ жыл ___________ (Т.А.Ж., қолы, мөр).
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
8 қосымша
Бекітемін
___________________ауданының әкімі
___________________(Т.А.Ж., қолы, мөр)
«__» ______20__ жыл
Мал шаруашылығы өнімін өткізу,
сондай-ақ аудан бойынша сиырлардың саны туралы жиынтық акті
(ай сайынғы)*
_________________________________________________
(керегін көрсету)
Субсидия алушының атауы, оның деректемелері
Субсидияланатын мал шаруашылығы өнімі (тонна, дана)
Сиырлар саны (бас)
Төлем құжатының атауы, күні және №
Өткізілген мал шаруашылығы өнімінің көлемі (тонна, мың дана)
Сатып алушының атауы, деректемелері
Аудан бойынша жиыны
* субсидияланатын мал шаруашылығы өнімінің әрбір түріне жеке жасалады.
Ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы____(Т.А.Ж., қолы)
Ауыл шаруашылығы бөлімінің маманы_____(Т.А.Ж., қолы)
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
9 қосымша
Субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квотаны
бөлудің жиынтық тізімінің нысаны және бюджеттік
субсидиялардың мөлшері
Атауы
Қолда бар мал саны, бас
Қолда бар сиыр, бас
Оның ішінде ұрғашы, бас
Бордақылауда тұрған мал саны, бас
Сауын сиырлар саны, бас
Өнім өндіру көлемі, тонна, мың, дана
Сатылған  өнімінің бірлігі үшін субсидия  нормативі, теңге
Берілген квота
ауданның
шаруашылықтың
өнім түрі, деңгей
тонна, мың, дана
Субсидия сомасы, мың теңге
сиыр еті
I
сиыр еті
II
сиыр еті
III
ЖИЫНЫ
сүт
I
сүт
II
сүт
III
ЖИЫНЫ
шошқа еті
құс еті
I
II
ЖИЫНЫ
тауарлық жұмыртқа
I
II
ЖИЫНЫ
жүн
I
II
ЖИЫНЫ
қой еті
жылқы еті
қымыз
шұбат
Сиырлардың аналық мал басы*
Х
Х
Х
Х
Х
* мүйізді ірі қараның аналық мал басын (сиырды) жемдеу үшін пайдаланылатын құнарлы және ірі жемнің құнын субсидиялауға толтырылады.
Ескертпе:
Ауыл шаруашылық басқармасы квоталар бекітілген күннен кейін төрт күннің ішінде Ауыл шаруашылығы министрлігіне субсидиялау бағдарламасына қатысатын тауар өндірушілер үшін квоталарды бекіту туралы облыс әкімі шешімінің көшірмесін жібереді.
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
10 қосымша
Бекітемін
Шығыс Қазақстан облысы
Ауыл ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_______________________(Т.А.Ж., қолы, мөр)
«__» __________20__ жыл
Сатылған мал шаруашылығы өнімдерінің көлемі, сондай-ақ
сиырлардың саны және субсидия төлеу
туралы облыс бойынша жиынтық тізімдеме
Атауы
Жылдық квота
Өткізілген мал шаруашылығы өнімінің 1 кг, дана бірлігі үшін немесе 1 басқа субсидия нормативі, теңге
Нақты өткізілген мал шаруашылығы өнімі, тонна, мың дана
Ет, жұмыртқа өндіру үшін нақты пайдаланылған қоспа жем (аралас жем), тонна
Ауылшаруашылық тауарын өндірушілердің
Өнімнің*
тонна, мың дана, бас
теңге
жыл басынан бері
есептік кезеңде
жыл басынан бері
есептік кезеңде
Жиыны
кестенің жалғасы:
Атауы
Жылдық квота
Субсидияның жыл басынан бері тиесілі сомасы,
теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Субсидияның тиесілі сомасының қалдығы
Төлеуге жататыны, теңге
Ауылшаруашылық тауарын өндірушілердің
Өнімнің*
тонна, мың дана,  бас
теңге
Ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы____(Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер_______________________(Т.А.Ж., қолы)
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
11 қосымша
Бекітемін
Шығыс Қазақстан облысы
ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
___________________(Т.А.Ж., қолы, мөр)
«__» ______20__ жыл
Облыс бойынша қаражатты игеру бойынша
есеп (ақпарат) *
№ р/с
Өнімнің атауы
Берілген квота
Берілген қаржыландыру жоспары, мың теңге **
Нақты өткізілгені ***
деңгей
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
деңгей
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
кестенің жалғасы:
№ р/с
Өнімнің атауы
Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасында пысықталуда
Нақты төленгені
деңгей
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
деңгей
кг,
мың дана
сомасы,
мың теңге
* келесі есептік айдың 5 күнінен кешіктірмей ай сайын беріледі;
** жыл басынан бергі есептік күні;
*** барлық өткізу көлемі (субсидияны есепке алмағанда).
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы____(Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер________________________(Т.А.Ж., қолы)
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
2011 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
12 қосымша
Бекітемін
Шығыс Қазақстан облысы
ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
___________________(Т.А.Ж., қолы, мөр)
«__» ______20__ жыл
Мал шаруашылығы өнімдерін өткізу көлемі бойынша
есеп (ақпарат)
Кәсіпорынның атауы
Өнім түрі
Берілген квота, тонна, мың дана
Өткізу
Сауда нысандары
оның ішінде өз нысандары
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін, теңге
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін, теңге
кестенің жалғасы:
Кәсіпорынның атауы
Өткізу
Қайта өңдеу кәсіпорындары
оның ішінде өз нысандары
Басқа мекемелер **
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін, теңге
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін, теңге
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін, теңге
* қайта өңделген өнімді өткізу бағасы;
** аурухана, мектептерге және мектепке дейінгі мекемелерге және т.б.
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы____(Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер _______________________(Т.А.Ж., қолы)

1. Товаропроизводитель __________________________
(наименование птицефабрики)
2. Среднегодовое поголовье кур несушек на 1 января 20__ года ___ голов ______________________________________________.
(указать кросс и направление продуктивности)
3. Объем производства мяса птицы за 20__ год ___ тонн.
4. Ввод птицефабрики в эксплуатацию _______ (дата, год).
5. Мощность птицефабрики ____ тонн, ____ тыс. штук (указать нужное).
6. Среднегодовая яйценоскость на 1 курицу несушку по итогам 20__ года ___ штук.
7. Планируемый объем производства в 20__ году мяса ____ тонн, яиц ____ тыс. штук, из них объем реализации мяса _____ тонн, яиц _____ тыс. штук (указать нужное).
8. Имеется сертификат (ИСО, знак «Экологическая продукция», система пищевой безопасности ХАССП) _______ (указать какой сертификат и дату выдачи).
9. Имеется технологическое оборудование для содержания птицы _____ (указать какое клеточное/напольное), срок эксплуатации оборудования _____ лет.
10. Адрес (полный) товаропроизводителя: ______________
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель
предприятия (хозяйства)_____(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ год.
Подтверждаю Начальник отдела сельского хозяйства_____района_____области
«__» _____ 20__ год ___________(Ф.И.О., подпись, печать)
Согласовано с объединением юридических лиц "Союз птицеводов Казахстана"
«__» _____ 20__ год _____(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 8
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
Утверждаю
Аким _________________района
______________________(Ф.И.О. подпись, печать)
«__»__________20__год
Сводный акт (ежемесячный) *
о реализации животноводческой продукции,
а также количестве коров по ______________ району
Наименование получателя субсидии, его реквизиты
Субсидируемая животноводческая продукция, тонн, штук
Количество коров, голов
Наименование, дата и № платежного документа
Объем реализованной животноводческой продукции, тонн, тыс. штук
Наименование покупателя, его реквизиты
Итого по району
* составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции.
Начальник отдела сельского хозяйства_____(Ф.И.О. подпись)
Специалист
отдела сельского хозяйства_______________(Ф.И.О. подпись)
Приложение 9
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
Сводный список
распределения квот среди участников программы
субсидирования и размеров бюджетных субсидий
Наименование
Наличие поголовья, голов
Наличие коров, головы
В том числе маток, голов
Поголовье на откорме, голов
Поголовье дойных коров, голов
Объем производства продукции, тонн, тыс. штук
Норматив субсидий за единицу реализованной продукции за 1 голову тенге
Доведенная квота
района
хозяйства
вид продукции, уровень
тонн, тыс. штук,
голов
Сумма субсидий, тыс. тенге
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
свинина
мясо птицы
I
II
ИТОГО
товарное яйцо
I
II
ИТОГО
шерсть
I
II
ИТОГО
баранина
конина
кумыс
шубат
маточное поголовье коров*
Х
Х
Х
Х
Х
* заполняется на субсидирование стоимости сочных и грубых кормов, используемых для кормления маточного поголовья (коров) крупного рогатого скота.
Примечание:
Управление сельского хозяйства области в течение четырех дней со дня утверждения квот представляет в Министерство сельского хозяйства копию решения акима области об утверждении квот для товаропроизводителей, участвующих в программе субсидирования.
Приложение 10
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
Утверждаю
Начальник управления сельского хозяйства
Восточно-Казахстанской области
___________________(Ф.И.О. подпись, печать)
"__"_______20__год
Сводная ведомость по области
об объемах реализованной животноводческой продукции,
а также количестве коров и выплате субсидий
Наименование
Годовая квота
Норматив субсидий за единицу 1 кг, штук, реализованной животноводческой продукции или на 1 голову, тенге
Фактически реализовано животноводческой продукции, тонн, тыс.штук
Фактически использовано комбикормов (концкормов) для производства мяса, яиц, тонн
Сельхозтоваропроизводителя
Продукции *
тонн, тыс. штук, гол.
тенге
с начала года
за отчетный месяц
с начала года
за отчетный месяц
Итого
продолжение таблицы:
Наименование
Причитающаяся сумма субсидий с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате, тенге
Сельхозтоваропроизводителя
Продукции *
Итого
Начальник отдела сельского хозяйства_____(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер________________________(Ф.И.О., подпись)
Приложение 11
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
Утверждаю
Начальник управления сельского хозяйства
Восточно-Казахстанской области
___________________(Ф.И.О. подпись, печать)
"__"_______20__год
Отчет (информация) *
по освоению средств по области
№ п/п
Наименование продукции
Доведенная квота
Доведенный план финансирования, тыс. тенге **
Фактически реализовано ***
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
продолжение таблицы:
№ п/п
Наименование продукции
Находится на обработке в управлении сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области
Фактически оплачено
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
* представляется ежемесячно не позднее 5 числа, следующим за отчетным месяцем
** на отчетную дату с начала года
*** весь объем реализации (без учета субсидий)
Начальник отдела животноводства______(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер____________________(Ф.И.О., подпись)
Приложение 12
к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 02 декабря 2011 года № 3
Утверждаю
Начальник управления сельского хозяйства
Восточно-Казахстанской области
___________________(Ф.И.О. подпись, печать)
"__"_______20__год
Отчет (информация)
по объемам реализации животноводческой продукции
Наименование предприятия
Вид продукции
Доведенная квота, тонн, тыс. штук
Реализация
Объекты торговли
в том числе собственные
кг, штук
цена реализации, за 1 кг, 1 штуку, тенге
кг, штук
цена реализации, за 1 кг, 1 штуку, тенге
продолжение таблицы:
Наименование предприятия
Реализация
Предприятия переработки
в том числе собственные
Другие учреждения **
кг, штук
цена реализации, за 1 кг, 1 штуку, тенге
кг, штук
цена реализации, за 1 кг, 1 штуку, тенге
кг, штук
цена реализации, за 1 кг, 1 штуку, тенге
* цена реализации переработанной продукции
** больницам, школьным и дошкольным учреждениям и т.д.
Начальник отдела животноводства________(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер_____________________(Ф.И.О., подпись)