2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 08 желтоқсандағы N 34/397-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда N 2560 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 660/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.12.27 N 660/01-06 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 178431532,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20511557,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1763698,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 321,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 156155955,1 мың теңге;
2) шығындар – 180685495,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4349635,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5805952,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1456317,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1359600,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1359600,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7963198,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7963198,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ШҚО мәслихатының 2012.12.21 № 9/109-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалар мен аудандар бюджеттеріне 2012 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Өскемен қаласына 23,6 пайыз, қалған аудандарға 100 пайыз болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ШҚО мәслихатының 2012.01.25 № 2/10-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об областном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 08 декабря 2011 года N 34/397-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2011 года за N 2560. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2012 года № 660/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27.12.2012 № 660/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 178431532,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20511557,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1763698,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 321,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 156155955,1 тысяч тенге;
2) затраты – 180685495,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4349635,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5805952,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1456317,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1359600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1359600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7963198,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7963198,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Восточно-Казахстанского  областного маслихата от 21.12.2012 № 9/109-V (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, городу Усть-Каменогорску 23,6 процентов, остальным районам 100 процентов.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Восточно-Казахстанского  областного маслихата от 25.01.2012 № 2/10-V (вводится в действие с 01.01.2012).

3. Қалалар мен аудандар бюджеттеріне қызметтерін бір реттік талондар бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғаларға салынатын жеке табыс салығынан, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығынан, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығынан кірістерді бөлу нормативі 2012 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
4. Облыстық қазынашылық департаменті 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап тиісті бюджеттерге кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
5. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен қалалар мен аудандар бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 33435857 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:
Абай ауданына
1432078 мың теңге;
Аягөз ауданына
2809356 мың теңге;
Бородулиха ауданына
1334226 мың теңге;
Бесқарағай ауданына
1548482 мың теңге;
Глубокое ауданына
1524825 мың теңге;
Жарма ауданына
2552096 мың теңге;
Зырян ауданына
1535839 мың теңге;
Зайсан ауданына
1950769 мың теңге;
Катонқарағай ауданына
2397362 мың теңге;
Күршiм ауданына
2548181 мың теңге;
Көкпектi ауданына
2376376 мың теңге;
Риддер қаласына
506857 мың теңге;
Семей қаласына
1105891 мың теңге;
Курчатов қаласына
86498 мың теңге;
Тарбағатай ауданына
3344787 мың теңге;
Ұлан ауданына
1878994 мың теңге;
Үржар ауданына
3667627 мың теңге;
Шемонаиха ауданына
835613 мың теңге.
6. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және мұрағат азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғандағы еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және мұрағат мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілетті органның келісімі бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
7. 2012 жылдың 31 желтоқсанына облыстың жергілікті атқарушы органдарының 7503558 мың теңге қарыз лимиті белгіленсін.
8. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 437511,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ШҚО мәслихатының 2012.11.14 № 6/78-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Облыстық бюджетте:
көлік құралдарын мемлекеттік техникалық қарауды жүргізу жөніндегі функцияларды беруге байланысты 7090 мың теңге сомасында;
халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру жөніндегі функцияларды беруге байланысты 820519 мың теңге сомасында;
«Арлан» арнайы мақсаттағы бөлімшесін беруге байланысты 51012 мың теңге сомасында;
мемлекеттік сәулет-құрылысты бақылау және лицензиялау мәселелері жөніндегі функциялар мен өкілеттіктерді беруге байланысты 44564 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың педагог қызметкерлердің біліктілігін арттыру мәселелері жөніндегі функциялары мен өкілеттіктерін беруге байланысты 118935 мың теңге сомасында республикалық бюджетке қаражат қайтару көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - ШҚО мәслихатының 2013.04.03 № 3/16-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)  шешімімен.

3. Установить на 2012 год норматив распределения доходов в бюджеты городов и районов индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.
4. Областному департаменту казначейства с 1 января 2012 года производить зачисление сумм доходов в соответствующие бюджеты по установленным нормативам.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты городов и районов, в сумме 33435857 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району
1432078 тысяч тенге;
Аягозскому району
2809356 тысяч тенге;
Бородулихинскому району
1334226 тысяч тенге;
Бескарагайскому району
1548482 тысяч тенге;
Глубоковскому району
1524825 тысяч тенге;
Жарминскому району
2552096 тысяч тенге;
Зыряновскому району
1535839 тысяч тенге;
Зайсанскому району
1950769 тысяч тенге;
Катон-Карагайскому району
2397362 тысяч тенге;
Курчумскому району
2548181 тысяч тенге;
Кокпектинскому району
2376376 тысяч тенге;
городу Риддер
506857 тысяч тенге;
городу Семей
1105891 тысяч тенге;
городу Курчатов
86498 тысяч тенге;
Тарбагатайскому району
3344787 тысяч тенге;
Уланскому району
1878994 тысяч тенге;
Урджарскому району
3667627 тысяч тенге;
Шемонаихинскому району
835613 тысяч тенге.
6. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и архивов, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и архивов, работающих в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
7. Установить на 31 декабря 2012 года лимит долга местных исполнительных органов области 7503558 тысяч тенге.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2012 год в сумме 437511,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Восточно-Казахстанского  областного маслихата от 14.11.2012 № 6/78-V (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Учесть, что в областном бюджете предусмотрен возврат средств в республиканский бюджет в связи с:
передачей функций по проведению государственного технического осмотра транспортных средств в сумме 7090 тысяч тенге;
передачей функций по организации деятельности центров обслуживания населения в сумме 820519 тысяч тенге;
передачей подразделения специального назначения «Арлан» в сумме 51012 тысяч тенге;
передачей функций и полномочий по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования в сумме 44564 тысяч тенге;
передачей функций и полномочий местных исполнительных органов по вопросам повышения квалификации педагогических работников в сумме 118935 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03.04.2012 № 3/16-V (вводится в действие с 01.01.2012).

10. 2012 жылға облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне:
1) мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге;
2) облыстық бюджеттен трансферттер беруге;
3) өңірлік жобаларды (Жол картасы) іске асыруға;
4) ауылдарды (селоларды) абаттандыруға берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
11. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен шығындарды өтеуге Бородулиха ауданының бюджетіне 498159 мың теңге сомасында, Глубокое ауданының бюджетіне 272000 мың теңге сомасында, Шемонаиха ауданының бюджетіне 450000 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - ШҚО мәслихатының 2012.01.25 № 2/10-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (қалалар) бюджеттерінен:
1) аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына және «Облыстың тексеру комиссиясы» мемлекеттiк мекемесiнің құрылуына байланысты 34835 мың теңге сомасындағы;
2) мемлекеттік білім беру мекемелерін облыстық коммуналдық меншікке беруге байланысты 246341 мың теңге сомасындағы трансферттердің түсімдері көзделсін.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен көрсетілген трансферттер сомасының облыстық бюджетке түсiмдерi Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы негiзiнде айқындалады.
13. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте:
1) көші-қон полициясының қосымша штаттық санын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға;
2) оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға;
3) жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге;
4) режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстауға;
5) спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін үстемеақы мөлшерін ұлғайтуға;
6) эпизоотияға қарсы іс-шаралар өткізуге;
7) тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға;
8) тұқым шаруашылығын қолдауға;
9) асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға;
10) мал шаруашылығының өнімділігі мен өнім сапасын арттыруды субсидиялауға;
11) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
12) азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға;
12-1) ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыруға және жүргізуге;

10. Распределение целевых трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2012 год определяются постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата:
1) на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;
2) трансферты из областного бюджета;
3) на реализацию региональных проектов (Дорожная карта);
4) на благоустройство аулов (сел).
11. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены трансферты из областного бюджета на возмещение потерь бюджету Бородулихинского района в сумме 498159 тысяч тенге, бюджету Глубоковского района в сумме 272000 тысяч тенге, бюджету Шемонаихинского района в сумме 450000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Восточно-Казахстанского  областного маслихата от 25.01.2012 № 2/10-V (вводится в действие с 01.01.2012).
12. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год поступления трансфертов из районных (городских) бюджетов в связи с:
1) упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов и созданием государственного учреждения «Ревизионная комиссия области» в сумме 34835 тысяч тенге;
2) передачей государственных учреждений образования в областную коммунальную собственность в сумме 246341 тысяч тенге.
Поступления в областной бюджет указанных сумм трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) определяются на основании постановления Восточно-Казахстанского областного акимата.
13. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1) на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции;
2) на содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов;
3) на обеспечение безопасности дорожного движения;
4) на содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов;
5) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей;
6) на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7) на субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства;
8) на поддержку семеноводства;
9) на поддержку племенного животноводства;
10) на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
11) для реализации мер социальной поддержки специалистов;
12) на формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров;
12-1) на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;

13) арнайы әлеуметтік қызметтер ұсынуға;
14) облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді  мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
14-1) моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге;
15) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
16) Қазақстан Республикасында Білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
17) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
18) техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтауға;
19) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемеақы мөлшерін ұлғайтуға;
20) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін үстемеақы белгілеуге;
21) «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
22) тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге;
22-1) Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарындағы және одан босатылған адамдар арасында АИТВ-инфекциясының профилактикасы бойынша әлеуметтік жобаларды іске асыруға;
23) жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға;
24) тұрғын үй көмегін көрсетуге;
25) ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.
Республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттерді бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы негiзiнде айқындалады.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер мен толықтырулар енгізілді - ШҚО мәслихатының 2013.04.03 № 3/16-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.03 № 4/49-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
14. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай бағыттар бойынша іске асырылатын және аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қаражат бөлінуі Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы негiзiнде айқындалатын қаражат көзделсін:

13) на предоставление специальных социальных услуг;
14) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов;
14-1) на решение вопросов обустройства моногородов;
15) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
16) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
17) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
18) на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования;
19) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
20) на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования;
21) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы";
22) на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи;
22-1) на реализацию социальных проектов по профилактике ВИЧ-инфекции среди лиц, находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011 - 2015 годы;
23) на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;
24) на оказание жилищной помощи;
25) на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения.
Распределение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) определяются постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.
Сноска. Пункт 13 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03.04.2012 № 3/16-V (вводится в действие с 01.01.2012), от 03.07.2012 № 4/49-V (вводится в действие с 01.01.2012).
14. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год средства из республиканского бюджета и распределение средств бюджетам районов (городов областного значения), которые определяются постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата, реализуемых по следующим направлениям:

1) «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдау;
2) жобаларды іске асыру, сондай-ақ «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде жергілікті өзін-өзі басқаруды мемлекеттік қолдау;
3) кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне жөндеу жүргізуді несиелендіру.
15. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға және аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қаражат бөлінуі Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы негiзiнде айқындалатын қаражат көзделсін.
16. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте:
1) тұрғындарды, объектілер мен аумақтарды табиғи дүлей апаттардан инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізуге;
2) Солнечный кентінде қазандық салуға;
3) білім беру объектілерін салу және қайта жаңартуға;
4) денсаулық сақтау объектілерін салу және қайта жаңартуға;
5) әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және қайта жаңартуға;
6) сумен қамту және су бұру жүйесін дамытуға;
7) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
8) ауылдық елді мекендердегі сумен қамту жүйесін дамытуға;
9) жылуэнергетика жүйесін дамытуға;
10) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
11) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
12) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
13) мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталын ұлғайтуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері көзделсін.
Республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттерін бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы негiзiнде айқындалады.
17. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға несие көзделсін.
Республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне несиелерді бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы негiзiнде айқындалады.
18. 2012 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

1) поддержка частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»;
2) реализация проектов, а также государственная поддержка местного самоуправления в рамках Программы «Развитие регионов»;
3) кредитование на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума.
15. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год средства из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 и распределение средств бюджетам районов (городов областного значения), которые определяются постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.
16. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
1) на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий;
2) на строительство котельной в поселке Солнечный;
3) на строительство и реконструкцию объектов образования;
4) на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения;
5) на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения;
6) на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
7) на развитие коммунального хозяйства;
8) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
9) на развитие теплоэнергетической системы;
10) на развитие транспортной инфраструктуры;
11) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
12) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
13) на увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций.
Распределение целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) определяются постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.
17. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год кредиты из республиканского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья.
Распределение кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) определяются постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.
18. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.

2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылу барысында 5 қосымшаға сәйкес жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
19. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Мамраев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                       В. Ахаев
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-ІV
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджет

Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год, не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 5.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Б. Мамраев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата                       В. Ахаев
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV
Областной бюджет на 2012 год

59239,5
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
14435,0
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
28786,7
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1515,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
300000,0
036
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізу
300000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11142744,1
1
Құқық қорғау қызметі
9341527,1
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы iшкi icтер органы
9332547,7
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7501435,6
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
5725,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1417909,1
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
6986,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
59154,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
66630,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
21059,0
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
229999,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2826,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
20824,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8979,4
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
8979,4
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1801217,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1801217,0
054
Республикалық бюджеттен Шығыс Қазақстан облысы аудандарының (облыстық маңызы бар қалаларының) бюджеттеріне берілетін Солнечный кентінде қазандық салуға арналған нысаналы даму трансферттері
1801217,0
04
Бiлiм беру
26335990,7
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
3084342,0
261
Облыстың білім басқармасы
3084342,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2358763,0
045
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

59239,5
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
14435,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
28786,7
009
Капитальные расходы государственного органа
1515,0
271
Управление строительства области
300000,0
036
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
300000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11142744,1
1
Правоохранительная деятельность
9341527,1
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9332547,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7501435,6
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
5725,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1417909,1
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
6986,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
59154,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
66630,0
015
Организация содержания служебных животных
21059,0
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
229999,0
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2826,0
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
20824,0
271
Управление строительства области
8979,4
003
Развитие объектов органов внутренних дел
8979,4
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1801217,0
271
Управление строительства области
1801217,0
054
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
1801217,0
04
Образование
26335990,7
1
Дошкольное воспитание и обучение
3084342,0
261
Управление образования области
3084342,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2358763,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

725579,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5242701,1
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2132159,2
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2059665,2
007
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
72494,0
261
Облыстың білім басқармасы
3110541,9
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1491302,6
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1386900,3
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
212888,0
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17034,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2417,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
4915788,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
300014,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300014,0
261
Облыстың білім басқармасы
4615774,1
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4310472,1
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
225000,0
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
80302,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктілігін арттыру
1886432,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14986,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
14986,0
261
Облыстың білім басқармасы
1871446,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1871446,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
11206727,5
261
Облыстың білім басқармасы
3690308,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74675,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

725579,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5242701,1
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2132159,2
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2059665,2
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
72494,0
261
Управление образования области
3110541,9
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1491302,6
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1386900,3
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
212888,0
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы"
17034,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2417,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4915788,1
253
Управление здравоохранения области
300014,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300014,0
261
Управление образования области
4615774,1
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4310472,1
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
225000,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
80302,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
1886432,0
253
Управление здравоохранения области
14986,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
14986,0
261
Управление образования области
1871446,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1871446,0
9
Прочие услуги в области образования
11206727,5
261
Управление образования области
3690308,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
74675,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования

43008,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34860,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
99862,4
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
84217,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
93742,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2243,0
029
Әдістемелік жұмыс
8926,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
415307,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
193532,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1496659,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1143276,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7516418,9
007
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен білім нысандарын салуға және қайта жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттері
160000,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7356418,9
05
Денсаулық сақтау
42977496,5
1
Кең бейінді ауруханалар
27217,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27217,0
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
27217,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1271059,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1271059,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
732242,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
362518,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
169398,0
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
5799,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1102,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
12152196,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

43008,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34860,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
99862,4
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
84217,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
93742,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2243,0
029
Методическая работа
8926,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
415307,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
193532,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1496659,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1143276,6
271
Управление строительства области
7516418,9
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
160000,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7356418,9
05
Здравоохранение
42977496,5
1
Больницы широкого профиля
27217,0
253
Управление здравоохранения области
27217,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
27217,0
2
Охрана здоровья населения
1271059,0
253
Управление здравоохранения области
1271059,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
732242,0
006
Услуги по охране материнства и детства
362518,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
169398,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц, находящихся и освободившихся из мест лишения свободы, в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
5799,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1102,0
3
Специализированная медицинская помощь
12152196,6
253
Управление здравоохранения области

12152196,6
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5613811,0
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
362279,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
772820,0
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
114838,7
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
391005,9
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
553839,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1174973,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
81735,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3086895,0
4
Емханалар
15466509,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15466509,4
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
13264042,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1566529,4
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
635938,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2496891,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2496891,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2450759,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
46132,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
11563623,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2462717,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114185,6
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
256923,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
135710,0
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
29275,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
71051,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2306,4
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары

12152196,6
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5613811,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
362279,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
772820,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
114838,7
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
391005,9
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
553839,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1174973,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
81735,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3086895,0
4
Поликлиники
15466509,4
253
Управление здравоохранения области
15466509,4
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
13264042,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1566529,4
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
635938,0
5
Другие виды медицинской помощи
2496891,0
253
Управление здравоохранения области
2496891,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
2450759,0
029
Областные базы спецмедснабжения
46132,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
11563623,5
253
Управление здравоохранения области
2462717,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
114185,6
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
256923,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
135710,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
29275,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
71051,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2306,4
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

1853266,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9100906,5
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9100906,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
7876175,9
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
4960047,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2461646,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1027861,5
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
207849,3
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
913594,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
127003,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
185338,0
261
Облыстың білім басқармасы
1101614,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1047122,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
54492,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1396787,6
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1396787,6
2
Әлеуметтік көмек
179044,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
179044,1
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
179044,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2737083,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2682309,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78762,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3645,8
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186116,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
58923,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелер желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35601,0
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері

1853266,0
271
Управление строительства области
9100906,5
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9100906,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7876175,9
1
Социальное обеспечение
4960047,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2461646,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
1027861,5
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
207849,3
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
913594,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
127003,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
185338,0
261
Управление образования области
1101614,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1047122,0
037
Социальная реабилитация
54492,0
271
Управление строительства области
1396787,6
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1396787,6
2
Социальная помощь
179044,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
179044,1
003
Социальная поддержка инвалидов
179044,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2737083,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2682309,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78762,6
007
Капитальные расходы государственного органа
3645,8
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
186116,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
58923,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
35601,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020

879528,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
188135,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1251598,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
54774,0
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
54774,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15823301,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9886321,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
860,0
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
860,0
261
Облыстың білім басқармасы
76 053,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 053,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
100895,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100895,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
311261,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311261,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8916685,9
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3603544,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
445179,4
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2825000,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1891712,5
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

879528,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
188135,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1251598,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
54774,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
54774,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15823301,1
1
Жилищное хозяйство
9886321,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
860,0
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
860,0
261
Управление образования области
76053,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
76053,0
262
Управление культуры области
100895,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
100895,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
311261,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
311261,0
271
Управление строительства области
8916685,9
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3603544,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
445179,4
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2825000,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1891712,5
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020

5 477 091
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 881 993
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 708 314
002
Жалпы үлгідегі медициналық- әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
982 024
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 755
013
Психоневрологиялық медициналық- әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 142 692
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
182 803
015
Балалардың психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
201 040
261
Облыстың білім басқармасы
1 173 679
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 099 755
037
Әлеуметтік оңалту
73 924
2
Әлеуметтік көмек
193 241
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
193 241
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
193 241
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 401 857
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 401 857
001
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 304
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 324 553
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 703 795
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 370 113
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 370 113
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға,  салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
963 458
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 250 000
057
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

5 477 091
1
Социальное обеспечение
3 881 993
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 708 314
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
982 024
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
199 755
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 142 692
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
182 803
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
201 040
261
Управление образования области
1 173 679
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 099 755
037
Социальная реабилитация
73 924
2
Социальная помощь
193 241
256
Управление координации занятости и социальных программ области
193 241
003
Социальная поддержка инвалидов
193 241
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 401 857
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 401 857
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77 304
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 324 553
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 703 795
1
Жилищное хозяйство
3 370 113
271
Управление строительства области
3 370 113
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
963 458
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 250 000
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
221120
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
221120
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
221120
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1599522
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1599522
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
83856
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1515666
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8003764
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4205084
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1950272
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1140000
057
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
528812
2
Коммуналдық шаруашылық
3798680
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3798680
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55013
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1633
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
2395059
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
281180
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
915795
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
150000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
4919761
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2303655
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1638261
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45853

256
Управление координации занятости и социальных программ области
221120
003
Социальная поддержка инвалидов
221120
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1599522
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1599522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
83856
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1515666
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8003764
1
Жилищное хозяйство
4205084
271
Управление строительства области
4205084
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1950272
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1140000
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
528812
2
Коммунальное хозяйство
3798680
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3798680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
55013
005
Капитальные расходы государственного органа
1633
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2395059
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
281180
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
915795
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
150000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4919761
1
Деятельность в области культуры
2303655
262
Управление культуры области
1638261
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
45853

257
Облыстың қаржы басқармасы
1789173
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1789173
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 34/397-ІV шешіміне
4 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында
секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар
тізбесі
Атауы
Білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Денсаулық сақтау саласында орталық уәкілетті органмен сатып алынатын медициналық қызметтерді қоспағанда, денсаулық сақтау ұйымдары мен бастапқы медициналық-санитариялық көмекке мамандар бағыттау бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөлiктерi мен препараттарын өндiру
Салауатты өмiр салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезбен, жұқпалы, психикалық аурулардан және психикасының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖИТС індетінің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммундық, орфан ауруларымен ауыратын науқастарды, иммунды тапшылық жағдайын, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және арнайы балалар тағамдары мен емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және арнайы балалар тағамдары мен емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 34/397-ІV шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылу барысында
секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар
тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

257
Управление финансов области
1789173
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1789173
Приложение 4 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV
Перечень областных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
областного бюджета на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Приложение 5 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV
Перечень местных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
местных бюджетов на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь