"Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 қаулыға өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 285 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 2563 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 20.04.2016 № 118 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 421 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2477, 2008 жылғы 6 наурыздағы № 30 (15939) "Дидар", 2008 жылғы 6 наурыздағы № 3536 (18469) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға 4 қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі келісуге Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатына ұсынылсын.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
Облыс әкімі Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2011 жылғы 06 желтоқсандағы
№ 285 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2008 жылғы 18 қаңтардағы
№ 421 қаулысына
4 қосымша
"Шығыс Қазақстан облысының мәдениет басқармасы", "Шығыс
Қазақстан облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы"
мемлекеттік мекемелерінің бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің
ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын
көтеру белгіленген мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі

О внесении изменения в постановление от 18 января 2008 года № 421 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 06 декабря 2011 года N 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2011 года за N 2563. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 апреля 2016 года № 118
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 20.04.2016 № 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности" от 18 января 2008 года № 421 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2477, опубликовано в газетах "Дидар" от 6 марта 2008 года № 30 (15939), "Рудный Алтай" от 6 марта 2008 года № 3536 (18469) следующее изменение:
приложение 4 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Представить перечень должностей специалистов культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности, администратора бюджетных программ государственного учреждения "Управление архивов и документации Восточно-Казахстанской области" на согласование в Восточно-Казахстанский областной маслихат.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким области Б. Сапарбаев
Приложение
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 06 декабря 2011 года
Приложение 4
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 18 января 2008 года № 421
Перечень
должностей специалистов культуры, которым установлено повышение
к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности,
администраторов бюджетных программ государственных учреждений
"Управление культуры Восточно-Казахстанской области",
"Управление архивов и документации Восточно-Казахстанской
области"

1. Мемлекеттік мекеменің және мәдениет және мұрағат ісі қазыналық кәсіпорнының басшысы мен басшының орынбасары.
2. Мұрағат, мұрағат қоймасының меңгерушісі, сектор, бөлімшенің (бөлімнің) бөлімше басшысы.
3. Мамандар (бас, аға), соның ішінде: мұрағатшы, археограф, инспектор, мәдени ұйымдастырушы, мұрағат қорының сақтаушысы, сақтаушы, экскурсия жетекшісі.
4. Техникалық орындаушылар: мұрағатшы, мұражай бақылаушы.

1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия культуры и архивного дела.
2. Заведующий архивом, архивохранилищем, руководитель сектора, отделения (отдела) подразделения.
3. Специалисты (главные, старшие), в том числе: архивист, археограф, инспектор, культорганизатор, хранитель музейных фондов, хранитель, экскурсовод.
4. Технические исполнители: архивариус, музейный смотритель.