Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, облыстың кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 302 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 35/412-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қаңтарда N 2566 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі N 88 қаулысымен, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 сәуірдегі N 27/336-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 15.04.2015 N 88 қаулысымен, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 17.04.2015 N 27/336-V шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, "Жер учаскелерiне төлемақының базалық ставкаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 890 қаулысының 3-1-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О базовых ставках платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2011 года № 302, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 35/412-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2012 года за N 2566. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 апреля 2015 года № 88, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2015 года № 27/336-V
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 15.04.2015 № 88, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17.04.2015 № 27/336-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3-1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, облыстың кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары осы шешімге және қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім және қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы В. Ахаев
Облыс әкімі Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 27 желтоқсан
№ 35/412-IV шешіміне
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2011 жылғы 26 желтоқсан
№ 302 қаулысына
қосымша
Облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларда, облыстың кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары
Р/с №
Облыстың
елді мекендері
Облыс орталығының ставкасынан алынған пайыз
1 шаршы метр үшін төлем-ақының ставкасы (теңге)
1
2
3
4
1
Облыс орталығы

1. Установить базовые ставки платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области, согласно приложению к настоящему решению и постановлению.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата  В. Ахаев
Аким области Б. Сапарбаев
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 27 декабря 2011 года № 35/412-IV
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 26 декабря 2011 года № 302
Базовые ставки платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области
№ п/п
Населенные пункты области
Проценты от ставки областного центра
Базовая ставка платы за 1 кв. м (тенге)
1
2
3
4
1
Областной центр