2011 жылы Қазақстан Республикасы және облыс алдындағы ерекше еңбегi үшiн зейнетақы тағайындалған тұлғаларға коммуналдық қызметтер бойынша шығындар өтемақысына материалдық көмек көрсету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 04 ақпандағы N 10323 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 18 ақпанда № 5-1-160 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 04 қаңтардағы N Ин-5/2 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2012.01.04 N Ин-5/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 «2011-2013 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджетi туралы» (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 5-1-155 нөмiрiмен тiркелген) шешiмiн ескере отырып, Өскемен қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы және облыс алдындағы ерекше еңбегi үшiн зейнетақы тағайындалған Ұлы Отан Соғысының мүгедектерi мен қатысушыларына және оларға теңестiрiлгендерге жатпайтын тұлғаларға 2011 жылы коммуналдық қызметтер бойынша шығындар өтемақысына 2000 (екi мың) теңге мөлшерiнде өтiнiш иесi «Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi – Бөлiм) келесi құжаттарды ұсынғанда ай сайынғы материалдық көмек көрсетiлсiн:
1) көмек көрсету туралы өтiнiш;
2) жеке басын растайтын құжат;
3) салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрi;
4) Өскемен қаласында тiркелiмiн растайтын құжат;
5) Қазақстан Республикасы және облыс алдында ерекше еңбегi бар зейнеткердiң мәртебесiн растайтын құжат.
Құжаттар салыстыру үшiн түпнұсқа және көшiрме түрiнде ұсынылады, одан кейiн түпнұсқалар өтiнiш иесiне қайтарылады.
2. Бөлiм әр айдың 15-не дейiн мемлекеттiк зейнетақы төлеу бойынша орталығының Өскемен қалалық бөлiмшесiнен Қазақстан Республикасы және облыс алдында ерекше еңбегi бар зейнеткерлердiң тiзiмiн (қағаз және электронды тасымалдаушы түрiнде) салыстыру үшiн сұрайды.
3. Материалдық көмек қажеттi құжаттарды және өтiнiш берген сәттен бастап тағайындалады, төлем ай сайын ағымдағы айдың 30-на дейiн Бөлiммен жүргiзiледi.

Об оказании материальной помощи лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан и областью, на компенсацию расходов по коммунальным услугам в 2011 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 04 февраля 2011 года N 10323. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 февраля 2011 года за N 5-1-160. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 04 января 2012 года № Ин-5/2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 04.01.2012 № Ин-5/2).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», учитывая решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 29 декабря 2010 года № 29/5 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-155), акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан и областью, не являющимся участниками и инвалидами Великой Отечественной войны и лицами, приравненными к ним, ежемесячную материальную помощь на компенсацию расходов по коммунальным услугам в 2011 году в размере 2000 (две тысячи) тенге при представлении заявителем в государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска» (далее – Отдел) следующих документов:
1) заявления об оказании помощи;
2) документа, удостоверяющего личность;
3) регистрационного номера налогоплательщика;
4) документа, подтверждающего прописку в городе Усть-Каменогорске;
5) документа, подтверждающего статус пенсионера, имеющего особые заслуги перед Республикой Казахстан и областью.
Документы предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники возвращаются заявителю.
2. Отдел до 15 числа каждого месяца запрашивает в Усть-Каменогорском городском отделении государственного центра по выплате пенсий списки пенсионеров, имеющих особые заслуги перед Республикой Казахстан и областью (на бумажных и электронных носителях) для проведения сверки.
3. Материальная помощь назначается с момента подачи заявления и необходимых документов, выплата производится Отделом ежемесячно до 30 числа текущего месяца.

4. Алушы қайтыс болған жағдайда материалдық көмек қайтыс болған айға қоса төленедi.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары А.Қ. Нұрғазиевқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн қолданысқа енгiзiледi және 2011 жылдың 1 қаңтарынан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Өскемен қаласы әкiмiнiң
мiндетiн атқарушы                          О. Желякова

4. В случае смерти получателя материальная помощь выплачивается по месяц смерти включительно.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Нургазиева А.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Исполняющий обязанности
акима города Усть-Каменогорска                О. Желякова