"2011-2013 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 24 наурыздағы N 32/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда № 5-1-164 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 04 қаңтардағы № 03-09/2 хаты)
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2012.01.04 № 03-09/2 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2543 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «2011-2013 жылдарға Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-155 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы «Дидар» газетінде, 2011 жылғы 17 қаңтардағы «Рудный Алтай» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2011 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 907 626 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 9 004 716 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 002 188 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 844 470 мың теңге;
2) шығындар – 20 899 092 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 55 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 55 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 046 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 046 466 мың теңге.»;
2) 3 тармақта:

О внесении изменений в решение от 29 декабря 2010 года № 29/5 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 марта 2011 года N 32/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2011 года за N 5-1-164. Утратило силу в связи с истечением срока действия ( письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 04 января 2012 года № 03-09/2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия ( письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 04.01.2012 № 03-09/2).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/366-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2543) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 29/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-155, опубликовано 15 января 2011 года в газете «Дидар», 17 января 2011 года в газете «Рудный Алтай») следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 907 626 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 004 716 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56 252 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 002 188 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 844 470 тысяч тенге;
2) затраты – 20 899 092 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 55 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 55 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 046 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 046 466 тысяч тенге.»;
2) в пункте 3:

бірінші абзацтағы «44 600» деген сандар «14 600» деген сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «37 600» деген сандар «7 600» деген сандарымен ауыстырылсын;
3) 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         М. Ұрынтаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы             В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 24 наурыздағы
№ 32/2 шешіміне қосымша
2011 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР

в абзаце первом цифры «44 600» заменить цифрами «14 600»;
в абзаце четвертом цифры «37 600» заменить цифрами «7 600»;
3) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                         М. Урунтаев
Секретарь городского маслихата              В. Головатюк
Приложение
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 24 марта 2011 года № 32/2
Бюджет
города Усть-Каменогорска на 2011 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

254 190
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
61 140
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 453
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 453
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
58 278
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 368
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 287
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
23 500
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
213
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
910
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31 855,5
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және аудандық (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 195,5
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 660
02
Қорғаныс
25 520
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25 520
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
25 520
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
55 467
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55 467
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
55 467
04
Бiлiм беру
6 375 570
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 854 181
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 121
003
Жалпы білім беру
4 258 303
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45 000
006
Балаларға қосымша білім беру
383 498
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
812 646
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
165 890
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
79 380
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық жасақтамамен қамтамасыз ету

254 190
003
Капитальные расходы государственных органов
61 140
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 453
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 453
452
Отдел финансов района (города областного значения)
58 278
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 368
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 287
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
23 500
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
213
018
Капитальные расходы государственных органов
910
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
31 855,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
30 195,5
004
Капитальные расходы государственных органов
1 660
02
Оборона
25 520
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25 520
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
25 520
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
55 467
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55 467
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
55 467
04
Образование
6 375 570
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 854 181
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 121
003
Общеобразовательное обучение
4 258 303
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
45 000
006
Дополнительное образование для детей
383 498
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
812 646
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
165 890
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
79 380
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому