2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 14035 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда № 5-1-176 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 04 қаңтардағы N Шн-2/4 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2013.01.04 N Шн-2/4 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5) тармақшасының20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің 67818-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін тұрғындардың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.

Об организации общественных работ в 2012 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2011 года N 14035. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2011 года за N 5-1-176. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 04 января 2013 года № Шн-2/4)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 04.01.2013 № Шн-2/4).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктов 67818 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.

2. Еңбекақының мөлшері 2012 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі                    И. Әбішев
Өскемен қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 14035 қаулысымен
бекітілген
2012 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері
және нақты шарттары
№ р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
«Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, факстерді жіберу, құжаттарды көшіріп алу; хат-хабарларды жеткізу

2. Размер оплаты труда утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2012 год.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Нургазиева А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска                          И. Абишев
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 29 ноября 2011 года № 14035
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2012 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области»
помощь в работе с текущими документами, отправление факсов, копирование документов; доставка корреспонденции

күніне 15-20 құжат; күніне 13-14 құжат
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
2
«Өскемен қалалық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; сессия және тұрақты комиссия хаттамаларын рәсімдеуге көмек; хат-хабарларды жеткізу
күніне 5-10 құжат; жылына 10 сессия хаттамалары, ай сайын 35 тұрақты комиссия хаттамалары; күніне 3-5 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
3
«Өскемен қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеу жұмыстарына көмек; мемлекеттік тілде құжаттарды түзету; өндірістік және өндірістік емес тауарларға бағалар мониторингін енгізуге көмек; хат-хабарларды жеткізу
күніне 12-13 хат; күніне 1 адамға 3-5 дүкен; күніне 2-3 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
4
«Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотекамен, азаматтардың сұраныстары бойынша жұмыс істеуде көмек; экология бойынша құжаттарды ресімдеу, коммуналдық қызмет көрсетулер бойынша материалдық көмек төлемдерін рәсімдеу жұмыстарында, мүгедек адамдармен жұмыстарында көмек; мемлекеттік төлемдерді тағайындауда, әлеуметтік карталармен жұмыста; қызмет көрсететін қала өнеркәсіптерімен, тауармен және қызметтерді берушілермен жұмыста көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру
күніне 10-15 құжат; күніне 10-20 құжат; күніне 20 алушы; айына 110 алушы; жылына 500 кәсіпорын; күніне 13-14 құжат; 500 шаршы метр
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
5
«Өскемен қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде, факстерді жіберу, құжаттарды көшіріп алу; хат-хабарларды жеткізу
күніне 10-13 құжат; күніне 10-12 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
6
«Өскемен қаласының Ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттарды дайындау, картотека жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру
күніне 20 құжат; күніне 10 құжат; 1000 шаршы метр
40
40
Өскемен қаласының бюджеті
7
Өскемен қаласы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік мекемелері: № 1 қазақ орта мектебі, № 2 мектеп-гимназия-балабақша кешені, көп бейінді № 3 мектеп-гимназиясы, № 4, 5 орта мектептері, № 6 мектеп-балабақша кешені, № 7, 8, 9 орта мектептері, № 10, 11 мектеп-гимназиялары, шетел тілдерін тереңдетіп оқытатын А. Гумбольдт атындағы № 12 гимназиясы, № 13, 14, 15, 16 орта мектептері, М. Әуезов атындағы № 17 орта мектебі, № 18 орта мектебі, № 19 жалпы білім беретін мектеп-кешені, гуманитарлы-эстетикалық даму бағытындағы Ахмет Байтұрсынов атындағы № 20 жалпы білім беретін мектебі, № 22, 23, 24, 26, 27, 29 орта мектептері, № 31 мектеп-лицейі, Қазақстан-Ресей гимназиясы,№ 32, 35, 36 орта мектептері, № 37 әр түрлі деңгейдегі көпкәсіптік жалпы білім беру орта мектебі, Өскемен қаласының № 38 мектеп-гимназиясы, № 39, 40, 42 орта мектептері, Қ. Нұрғалиев атындағы № 43 мектеп-гимназиясы, Оралхан Бөкей атындағы № 44 мектеп-лицейі, № 45 бейімделген орта мектебі, Ахмер орта мектебі, Меновное орта мектебі, Ново-Явленка орта мектебі, Ново-Троицкое орта мектебі, нашар көретін балаларға арналған № 14 мектеп-балабақша кешені, психикалық дамуы тежелген балаларға арналған № 61 балабақша-мектебі, тілінің мүкістігі бар балаларға арналған № 62 мамандандырылған мектеп-балабақшасы, № 96 модельді мектеп-сәби балабақшасы, Крупская атындағы толық емес орта білім беретін мектеп-интернаты, қашықтықтан және бейінді оқыту мектебі- ресурстық орталығы. Өскемен қаласы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны: оқу-зерттеу экобиоорталығы, жас техниктер станциясы, балалардың «Октябренок» оқу-сауықтыру орталығы, № 6 «Күншуақ» бөбекжайы, № 7 «Радуга» балабақшасы, № 17 «Ручеек» сәби балабақшасы, № 34 «Бақыт үйі» сәби балабақшасы, «Вишенка» сәби балабақшасы, № 42 сәби балабақшасы, № 45 «Болашақ» сәби балабақшасы, № 46 «Огонек» балабақшасы, № 70 бөбекжайы, № 80 «Чудотворец» сәби балабақшасы, № 100, 102, 103 сәби бала-бақшасы, «Ақбота» бөбекжайы, № 9 «Арман» бөбекжайы; № 8 «Мирас» бөбекжайы
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру

15-20 документов ежедневно; 13-14 документов ежедневно
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
2
Государственное учреждение «Аппарат маслихата города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; помощь в оформлении протоколов сессий и постоянных комиссий; доставка корреспонденции
5-10 документов ежедневно; 10 протоколов сессий в год, 35 протоколов постоянных комиссий ежемесячно; 3-5 документов ежедневно
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
3
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Усть-Каменогорска»
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции, помощь в ведении мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары; доставка корреспонденции
12-13 писем ежедневно; 3-5 магазинов на 1 человека ежедневно; 2-3 документов ежедневно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
4
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, обращениями граждан; помощь в работе по оформлению документов по экологии, выплате материальной помощи по коммунальным услугам, по работе с инвалидами; помощь в работе с социальными картами, в назначении государственных пособий; помощь в работе с предприятиями города, с поставщиками товаров и услуг; доставка корреспонденции; благоустройство территории
10-15 документов ежедневно; 10-20 документов ежедневно; 20 получателей ежедневно; 110 получателей ежемесячно; 500 предприятий в год; 13-14 документов ежедневно; 500 квадратных метров
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
5
Государственное учреждение «Отдел финансов города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с архивными, текущими документами, отправление факсов, копирование документов; доставка корреспонденции
10-13 документов ежедневно; 10-12 документов ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
6
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами, картотекой; доставка корреспонденции; благоустройство территории
20 документов ежедневно; 10 документов ежедневно; 1000 квадратных метров
40
40
бюджет города Усть-Каменогорска
7
Коммунальные государственные учреждения акимата города Усть-Каменогорска: казахская средняя школа № 1; комплекс школа-гимназия-детский сад № 2; многопрофильная школа-гимназия № 3; средние школы № 4, 5; комплекс школа-детский сад № 6; средние школы № 7, 8, 9; школы-гимназии № 10, 11; гимназия № 12 имени А. Гумбольдта с углубленным изучением иностранных языков; средние школы № 13, 14, 15, 16; средняя школа № 17 имени М. Ауэзова; средняя школа № 18; общеобразовательная школа-комплекс № 19, общеобразовательная школа № 20 имени Ахмета Байтурсынова гуманитарно-эстетического развития; средние школы № 22, 23, 24, 26, 27, 29; Казахстанско-Российская гимназия; школа-лицей № 31; средние школы № 32, 35, 36; средняя общеобразовательная разноуровневая многопрофильная школа № 37; школа-гимназия № 38; средние школы № 39, 40, 42; школа-гимназия № 43 имени К. Нургалиева; школа-лицей № 44 имени Оралхана Бокея; средняя профильная школа № 45; Ахмеровская средняя школа; Меновновская средняя школа; Ново-Явленская средняя школа; Ново-Троицкая средняя школа; комплекс школа-детский сад № 14 для слабовидящих детей; детский сад-школа № 61 для детей с задержкой психического развития; специализированная школа-детский сад № 62 для детей с нарушениями речи; модельная школа-детский сад-ясли № 96; неполная средняя общеобразовательная школа-интернат им. Крупской; ресурсный центр-школа дистанционного и профильного обучения. Коммунальные государственные казенные предприятия акимата города Усть-Каменогорска: учебно-исследовательский экобиоцентр; станция юных техников; детский учебно-оздоровительный центр «Октябренок»; детский сад-ясли № 6 «Күншуақ»; детский сад № 7 «Радуга»; детский сад-ясли № 17 «Ручеек»; детский сад-ясли № 34 «Дом радости»; детский сад-ясли «Вишенка»; детский сад-ясли № 42»; детский сад-ясли № 45 «Болашақ»; детский сад № 46 «Огонек»; детский сад-ясли № 70; детский сад-ясли № 80 «Чудотворец»; детский сад-ясли № 100; детский сад-ясли № 102; детский сад-ясли № 103; детский сад-ясли «Акбота»; детский сад-ясли № 9 «Арман»; детский сад-ясли № 8 «Мирас»
помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции; благоустройство территории

айына 300 құжат; айына 8850 құжат; 279438,7 шаршы метр
253
253
Өскемен қаласының бюджеті
8
«Өскемен қаласының экономика және бюджеті жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, факстерді жіберу, құжаттарды көшіріп алу; хат-хабарларды жеткізу
күніне 15-20 құжат; күніне 10-12 құжат
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
9
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Өскемен қаласы бойынша Салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
салық хабарламаларын тіркеуде көмек; заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің салық істерін мерзімі бойынша жоюға, мұрағатқа қайта түскен салық істерін қалыптастыруға көмек; хат-хабарларды жеткізу
жылына 5000 хабарлама; жылына 5000 салық істері; жылына 10000 хат, хабарлама
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
10
«Өскемен қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
азаматтардың өтініштерін тіркеу жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру
айына 60 өтініш; күніне 10-12 хат және жоба; 100 шаршы метр
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
11
«Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру
күніне 10-12 құжат; күніне 2-4 хат; 100 шаршы метр;
7
7
Өскемен қаласының бюджеті
12
«Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
қалалық спорттық-бұқаралық іс-шараларды өткізуге және дайындауға көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру
жылына 90 іс-шаралар; айына 110 құжат; 214 шаршы метр
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
13
«Өскемен қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
айына 450 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
14
«Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек; факстерді жіберу, құжаттарды көшіріп алу; хат-хабарларды жеткізу
күніне 17 папка; күніне 60 құжат; аптасына 80-100 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
15
«Өскемен қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
қалалық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу

300 документов ежемесячно; 8850 документов ежемесячно; 279438,7 квадратных метра
253
253
бюджет города Усть-Каменогорска
8
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с архивными и текущими документами, отправление факсов, копирование документов; доставка корреспонденции
15-20 документов ежедневно; 10-12 документов ежедневно
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
9
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Усть-Каменогорску налогового департамента по Восточно- Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в регистрации налоговых уведомлений; помощь в работе архива по подготовке налоговых дел юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на уничтожение по сроку хранения; помощь при формировании вновь поступивших в архив налоговых дел; доставка корреспонденции
5 000 уведомлений в год; 5000 налоговых дел в год; 3000 налоговых дел в год; 10000 писем, извещений в год;
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
10
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Усть-Каменогорска»
помощь в работе по регистрации обращений граждан; доставка корреспонденции; благоустройство территории
60 обращений в месяц; 10-12 писем и проектов; 100 квадратных метров
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
11
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции; благоустройство территории
10-12 документов ежедневно; 2-4 письма ежедневно; 100 квадратных метров
7
7
бюджет города Усть-Каменогорска
12
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска»
помощь в подготовке и проведении городских спортивно- массовых мероприятий; доставка корреспонденции; благоустройство территории
90 мероприятий в год; 110 документов ежемесячно; 214 квадратных метров
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
13
Государственное учреждение «Управление юстиции города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
450 документов в месяц
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
14
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с архивными документами; отправление факсов, копирование документов; доставка корреспонденции
17 папок ежедневно; 60 документов ежедневно; 80-100 документов еженедельно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
15
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Усть-Каменогорска»
помощь в проведении культурно-массовых городских мероприятий; помощь в работе с текущими документами; доставка корреспонденции

жылына 300 мәдени іс-шара; айына 1230 құжат; айына 264 құжат
7
7
Өскемен қаласының бюджеті
16
«Өскемен қаласының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
қадағалаудағы істермен жұмыста көмек; қадағалаудағы істерді, материалдарды тігуде көмек; кіріс хат-хабарламаларды тіркеу журналын жүргізуге көмек; рұқсаттама беру; ғимараттарға қызмет көрсету жұмыстарына көмек
айына 1500 дана; күніне 50-70 құжат; күніне 100-150 құжат; күніне 20 дана; 1500 шаршы метр
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
17
«Өскемен қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; оқырмандарға қызмет көрсету бойынша жұмысқа көмек; қалалық мәдени бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек; кітап қорымен жұмыста көмек
жылына 1000 құжат; жылына 4000 адам; жылына 60 іс-шара; жылына 12000 дана
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
18
Өскемен қаласы әкімдігінің «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 филиалдары
аумақты абаттандыруда, өңірлік экологиялық сауықтыруда көмек, мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды, хабарламаларды жеткізу
280 000 шаршы метр; қалада өтетін барлық іс-шаралар; күніне 168 құжат; жылына 7500 құжат
280
280
Өскемен қаласының бюджеті
19
«Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы Меновной ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек; аумақты абаттандыру; хат-хабарларды жеткізу
тұрғындардың 11 000 жалпы адам санымен 7 ауыл; 3,143 гектар; күніне 10-15 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
20
«Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеу жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу; қалалық іс шараларды ұйымдастыруға көмек
күніне 20-30 құжат; күніне 10-15 құжат; айына 20 іс-шара
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
21
«Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеу жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу аумақты абаттандыру
жылына 3800 құжат; жылына 1250 құжат; 670 шаршы метр
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
22
«Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; жайларды жөндеу жұмыстарына көмек; аумақты абаттандыру

300 мероприятий в год; 1230 документов в год; 264 документов ежемесячно
7
7
бюджет города Усть-Каменогорска
16
Государственное учреждение «Прокуратура города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь в работе с надзорными производствами; подшивка надзорных производств, материалов; помощь в ведении журнала входящей корреспонденции; выдача пропусков; помощь в работе по обслуживанию здания
1500 материалов ежемесячно; 50-70 материалов ежедневно; 100-150 документов ежедневно; 20 штук ежедневно; 1500 квадратных метров
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
17
Государственное учреждение «Централизованная библиотечная система города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с текущими документами; помощь в работе по обслуживанию читателей; помощь в проведении городских культурно-массовых мероприятий; помощь в работе с книжным фондом
1000 документов в год; 4000 человек в год; 60 мероприятий в год; 12000 экземпляров в год
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
18
Филиалы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 коммунального государственного казенного предприятия «Управление делами» акимата города Усть-Каменогорска
помощь в благоустройстве территории, экологическом оздоровлении регионов; помощь в проведении культурно-массовых мероприятий; помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции, извещений
280 000 квадратных метров; все мероприятия, проводимые в городе; 168 документов ежедневно; 7500 документов в год
280
280
бюджет города Усть-Каменогорска
19
Государственное учреждение «Аппарат акима Меновновского сельского округа города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области»
помощь в проведении опросов по закладке похозяйственных книг; благоустройство территории; доставка корреспонденции
7 сел общей численностью населения более 11 000 человек; 3,143 гектара; 10-15 документов ежедневно
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
20
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска»
помощь в работе по регистрации входящей и исходящей корреспонденции; доставка корреспонденции; помощь в организации городских мероприятий
10-15 документов ежедневно; 10-15 документов ежедневно; 220 мероприятий в год
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
21
Государственное учреждение «Управление координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции; доставка корреспонденции; благоустройство территории
3800 документов в год; 1250 документов в год; 670 квадратных метров
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
22
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; помощь в работе по ремонту помещений; благоустройство территории

күніне 50 құжат; 180 шаршы метр; 0,2 гектар
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
23
«Шығыс Қазақстан облысының білім беру басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
сұраныс бойынша ақпарат жинап, жинақтау жұмыстарында, басқармалар мен департаменттермен хат алмасуда көмек; жұмыстарында көмек; факспен хаттарды жіберу; хат-хабарларды жеткізу
қала және аудандардың 19 білім беру бөлімдері; күніне 6 құжат; күніне 20 хат; күніне 3 хатқа дейін
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
24
«Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекет мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек, қала бойынша баға мониторингін жүргізу; лицензиялау бойынша құжаттарды рәсімдеуге көмек; хат-хабарларды жеткізу
күніне 20-30 құжат; күніне 10-12 құжат; күніне 10-15 құжат
8
8
Өскемен қаласының бюджеті
25
«Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
хабарламаларды, кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеу жұмыстарында көмек; хат-хабарларды жеткізу; төлемдер мен жәрдемақыларды рәсімдеу жұмыстарына, инфляция көлемін есепке ала отырып, зейнетақы істерін қайта есептеу үшін құжаттарды дайындауға көмек
күніне 5000 хабарлама; күніне 10-20 құжат; күніне 13-14 құжат; жылына 521 500 алушы
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
26
«Шығыс Қазақстан облысының әділет департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек; тіркеме істерді тігу; сұраныстарға анықтама беруге көмек; хат-хабарларды жеткізу
айына 160 құжат; айына 180 іс; күніне 80 анықтама; күніне 12 құжат
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
27
«Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
статистикалық есепті қабылдауға, дайындауға, түзетуге, хат-хабарларды жеткізуге көмектесу; «Көрсететін қызмет көлемі бойынша жеке кәсіпкерлерді зерттеу анкетасы»; «Заңды және жеке тұлғаларды зерттеу анкетасы»; «Шаруашылықтардағы мал өнімдерінің өндірісін таңдамалы зерттеу»
жылына 850 кәсіпорын; жылына 900 респондент; жылына 1120 респондент; 30 аумақтық шаруашылық
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
28
«Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; бұқаралық мәдени шараларды өткізуде көмек; мемлекеттік тілде телерадио-хабарларды таратуда мониторинг жүргізуде көмек

50 документов ежедневно; 180 квадратных метров;0,2 гектара
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
23
Государственное учреждение «Управление образования Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе по сбору и своду информации по запросам, ведению переписки с управлениями и департаментами; отправка писем по факсу; доставка корреспонденции
19 отделов образования городов и районов; 6 документов ежедневно; 10 писем ежедневно; до 3-х писем ежедневно
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
24
Государственное учреждение «Управление предпринимательства и промышленности Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами, проведении мониторинга цен по городу; помощь в оформлении документов по лицензированию; доставка корреспонденции
20-30 документов ежедневно; 10-12 документов ежедневно; 10-15 документов ежедневно
8
8
бюджет города Усть-Каменогорска
25
Государственное учреждение «Департамент по контролю и социальной защите комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в регистрации извещений, входящей и исходящей корреспонденции; доставка корреспонденции; помощь в оформлении дел по назначению выплат, компенсации, перерасчет пенсий и пособий, обязательных пенсионных взносов, с учетом уровня инфляции
5000 извещений в год; 10-20 документов ежедневно; 13-14 документов ежедневно; 521 500 получателей
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
26
Государственное учреждение «Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами; подшивка регистрационных дел; помощь в выдаче справок на запросы; доставка корреспонденции
160 документов ежемесячно; 180 дел ежемесячно; 80 справок ежедневно; 12 документов ежедневно
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
27
Государственное учреждение «Департамент статистики Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе по регистрации, сбору, распространению статистической отчетности «Отчет об основных средствах»; «Анкета обследования индивидуальных предпринимателей об объеме оказанных услуг»; «Анкета обследований юридических и физических лиц»; «Выборочное обследование производства продукций животноводства в хозяйствах»
850 предприятий в год; 900 респондентов в год; 1120 респондентов в год; 30 хозяйств
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
28
Государственное учреждение «Управление по развитию языков Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами; помощь в проведении культурно-массовых мероприятий; помощь в проведении мониторинга объема передач на государственном языке по телерадиовещательным каналам

күніне 30 құжат; жылына 30 астам іс-шара; хабарларды тарату уақытының 50 % кем емес
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
29
«Қазақстан Республикасының қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ертіс экология департаментінің Шығыс Қазақстан филиалы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақты абаттандыру
күніне 20-25 құжат; күніне 10 құжат; 1,3 гектар
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
30
«Зағиптар мен көздері нашар көретіндер үшін мамандандырылған Шығыс Қазақстан облыстық кітапханасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
аумақты абаттандыру
1392,8 шаршы метр
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
31
«Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
заңды және жеке тұлғалардың әлеуметтік-құқықтық сипаттағы сұрауларын жүзеге асыру мақсатында жұмыстарында көмек
жылына 200-300 іс
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
32
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
жылына 500 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
33
«Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталық» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Шығыс Қазақстан облыстық филиалы (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; зейнетақы істерімен жұмыста, зейнетақыны қайта есептеуде көмек; экология бойынша макет істерін өңдеуге көмектесу; жүктілік және баланың тууына макеттерді қарастыру жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу
күніне 20 құжат; 49 000 зейнетақылық құжат; айына 800 макет; айына 3000 макет; күніне 10-15 құжат
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
34
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық атқару жүйесі комитетінің басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; сотталғандарға әкімшілік жауапкершілікке тартылуларына байланысты сұрауларды толтыруға көмек; шақырулар толтыру, даярланған анықтамаларды, түсіндірме хаттарды жіберуге көмек
жылына 320 құжат; жылына 458 сұраным; айына 169 сұраным
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
35
Қазақстан Республикасының Жоғарғы соты жанындағы Соттық әкімшіліктендіру бойынша комитетінің Шығыс Қазақстан облысының соттар әкімшілігі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс; номенклатуралық нарядтардың тізімдерін жасау

30 документов ежедневно; более 30 мероприятий в год; не менее 50% времени трансляции передач
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска
29
Государственное учреждение «Восточно-Казахстанский филиал Иртышского департамента экологии комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции; благоустройство территории
20-25 документов ежедневно; 10 документов ежедневно; 1,3 гектара
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
30
Государственное учреждение «Восточно-Казахстанская областная специальная библиотека для незрячих и слабовидящих граждан» (по согласованию)
благоустройство территории
1392,8 квадратных метра
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска
31
Государственное учреждение «Государственный архив Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе при исполнении запросов социально-правового характера для юридических и физических лиц
200-300 дел в год
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска
32
Государственное учреждение «Управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
500 документов в год
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
33
Восточно-Казахстанский областной филиал республиканского государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; помощь в работе с пенсионными делами в перерасчете пенсий; помощь в работе по обработке макетов дел по экологии; помощь в работе по обработке макетов дел на рождение ребенка, по беременности и родам; доставка корреспонденции
20 документов ежедневно; 49 000 пенсионных дел в год; 800 макетов в год; 3000 макетов в год; 10-15 документов ежедневно
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
34
Государственное учреждение «Управление комитета уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами, в составлении описи номенклатурных нарядов; помощь в заполнении запросов осужденных на предмет привлечения к административной ответственности; помощь в выписке повесток, подготовке справок и пояснительных записок
320 документов год; 458 запросов в год; 169 запросов ежемесячно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
35
Канцелярия судов Восточно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами, в составлении описи номенклатурных нарядов

күніне 15 іс; күніне 500 парақ
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
36
«Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөніндегі Шығыс Қазақстан аймақтық шағын несие беру қоры» Қоғамдық қоры (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарлар жеткізу; аумақты абаттандыру
жылына 2650 құжат; айына 60-70 құжат; 70 шаршы метр
4
4
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс берушілер
37
«Шығыс Қазақстан халықтар ассамблеясының облыстық Достық үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; мәдени іс-шараларды ұйымдастыру және өткізуге көмек; аумақты абаттандыру
күніне 10-12 құжат; жылына 60 іс-шара; 751 шаршы метр
9
9
Өскемен қаласының бюджеті
38
Өскемен қаласы әкімдігінің «Жігер» балалар-жасөспірімдер клубтарының Өскемен қалалық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
аумақты абаттандыру
25 646,9 шаршы метр
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
39
«Металлург» мәдениет және демалыс саябағы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
гүлзарларды өңдеу (кесу, суару, шөптеу); аумақтағы бұталарды кесу, аумақтағы шөпті шабу; су көздерін қоқыстан тазарту
1500 шаршы метрге; 1136 шаршы метр; 3 гектар
10
10
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
40
Меншік пәтер иелерінің кооперативтері (келісім бойынша): «Крылова, 106», «Защита-2», «Қабанбай батыр, 91», «Қазақстан, 70», «Рауан», «Карабах», «Жәрдем», «Синтез», «Кедр»
аумақты абаттандыру; жалпы аудандағы кіре берістерді жинастыру, қоқысты тиеу; жайларды жинастыру
24199,8 шаршы метр; 6000 шаршы метр; 15400 шаршы метр
38
38
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
41
«Шығыс Қазақстан облыстық Ауғаныстандағы соғыс ардагерлері мен мүгедектері одағы» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыстарда көмек; аумақты мәдени тұрғыдағы іс-шараларды ұйымдастыруға, жауынгер- интернационалистер туралы кітап шығаруға фотосуреттер және ақпараттарды жинауға көмек; көгалдандыру және аумақты абаттандыру
күніне 7-10 құжат; 4 қала және 15 аймақ; 300 шаршы метр
6
6
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
42
«Ауғаныстандағы соғыс ардагерлерінің Өскемендегі қалалық ұйымы» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
Жеңіс саябағында және қала мектептеріндегі жауынгер-интернационалистерге арналған мұражай бұрыштарына қондырғылар және әсемдеу жұмыстарына көмек; оқушылар арасында ерлікке дайындау және сабақтар өткізу; аумақты мәдени тұрғыдағы іс-шараларды ұйымдастыруда көмек; Ауған соғысында қайтыс болған және мүгедектердің отбасындағы қарт адамдарға әлеуметтік көмек; жауынгер-интернационалистерді еске алу ескерткіші аумағын абаттандыру; қала бойынша тұрмыс жағдайы төмен отбасыларға әлеуметтік көмірді бөліп беру жұмыстарына көмек

15 дел ежедневно; 500 листов
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
36
Общественный фонд «Микрокредитная организация Восточно-Казахстанского регионального фонда по поддержке малообеспеченных граждан» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции; благоустройство территории
2650 документов в год; 60-70 документов ежемесячно; 70 квадратных метров
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
37
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной дом дружбы ассамблеи народов Восточного Казахстана» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; помощь в организации и проведении культурно-массовых мероприятий; благоустройство территории
10-12 документов ежедневно; 60 мероприятий в год; 751 квадратный метр
9
9
бюджет города Усть-Каменогорска
38
Государственное коммунальное казенное предприятие «Усть-Каменогорское объединение детско-подростковых клубов «Жігер» акимата города Усть-Каменогорска
благоустройство территории
25 646,9 квадратных метра
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
39
Товарищество с ограниченной ответственностью «Парк культуры и отдыха «Металлург» (по согласованию)
обработка цветников (посадка, полив, прополка, обрезка); обрезка кустарников, вырезка поросли, обрезка стволов деревьев, скос травы; очистка водоемов от поросли и мусора
1500 квадратных метров; 1136 квадратных метров; 3 гектара
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
40
Кооперативы собственников квартир (по согласованию): «Крылова, 106», «Защита-2», «Пролетарская, 91», «Ушанова, 70», «Рауан», «Карабах», «Жардем», «Синтез», «Кедр»
уборка территорий; уборка подвальных и приподвальных помещений, технических этажей, чердаков; ремонт и уборка лестничных клеток, пролетов в жилых домах
24199,8 квадратных метра; 6000 квадратных метров; 15400 квадратных метров
38
38
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
41
Общественное объединение «Восточно-Казахстанский областной союз ветеранов и инвалидов войны в Афганистане» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами; помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, помощь в работе по сбору материалов о войнах-интернационалистах для издания книги и фото наборов; озеленение, благоустройство территории
7-10 документов ежедневно; 4 города и 15 районов; 300 квадратных метров
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
42
Общественное объединение «Усть-Каменогорская организация ветеранов войны в Афганистане» (по согласованию)
помощь в оборудовании и оформлении музея войнам интернационалистам в парке Победы, уголков-музеев в школах города; помощь в организации уроков мужества в школах города, спортивных соревнований и игр; помощь в оказании социальной помощи престарелым членам семей погибших и инвалидам войны в Афганистане; благоустройство территории Мемориала памяти воинам– интернационалистам; помощь в организации распределения за отгрузкой социального угля малоимущим жителям

жылына 7 мектеп; жылына 45 мектеп; жылына 28 отбасы; 1000 шаршы метр; жылына 45000 тонна
8
8
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
43
«Өскемен қаласының және облыс бағбандарының одағы» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
саяжай телімдерін күзету
505 гектар
30
30
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
44
«Өскемен қаласының кадастрлық бюросы» мемлекеттік кәсіпорны
ағымдағы құжаттармен жұмыстарда көмек; аумақты абаттандыру
күніне 20 құжат; 542 шаршы метр
6
6
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
45
Қоғамдық бірлестіктер: «Алтын-Ай» мүгедек әйелдердің қоғамдық бірлестігі, «Мүгедек әйелдердің Республикалық «Бибі-Ана» қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, Шығыс Қазақстан филиалы «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, «Благодеяние» көру бойынша мүгедектердің жеке қоры (келісім бойынша)
арнайы киімдерді жөндеуге және тігуге, төсек орындарын, жұмыс халаттарын тігуге көмек; ағымдағы құжаттармен жұмыстарда көмек, хат-хабарларды жеткізу; аумақты абаттандыру
жылына 51 000 қолғап, 35050 дана төсек орын жинағы; жылына 1620 арнайы киім; айына 100 құжат; 426 шаршы метр
42
42
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
46
«Шығыс Қазақстан облыстық Ішкі Істер департаменті Жол полициясы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; аумақты абаттандыру
айына 312 іс және 249 журнал; 2690 шаршы метр
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
47
«Өскемен қаласы әкімдігінің дене шынықтыру-сауықтыру кешені» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; аумақты абаттандыру
күніне 5-7 құжат 3500 шаршы метр
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
48
№ 1 «Қазақ соқырлар қоғамының Өскемен қалалық оқу-өндірістік кәсіпорыны» жауапкершілігі шектеулі серіктестік (келісім бойынша)
аумақты абаттандыру; сауда орталықтарына парақтарды жеткізу
0,52 гектар; айына 240 дана
7
7
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
49
№ 2 «Қазақ соқырлар қоғамының Өскемен қалалық оқу-өндірістік кәсіпорыны» жауапкершілігі шектеулі серіктестік (келісім бойынша)
аумақты абаттандыру; сауда орталықтарына парақтарды жеткізу
0,5218 гектар; айына 240 дана
7
7
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
50
Өскемен қаласы әкімдігінің «Істер басқармасы» коммуналды мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; аумақты абаттандыру; Өскемен қаласы әкімдігінің қызметтік көліктеріне қызмет көрсету бойынша гаражда жұмыс істеу үшін диспетчерге көмек

7 школ в год; 45 школ в год; 28 семей в год; 1000 квадратных метров; 45000 тонн в год
8
8
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
43
Общественное объединение «Союз садоводов» города Усть-Каменогорска и области (по согласованию)
охрана дачных участков
505 гектаров
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
44
Государственное предприятие «Кадастровое бюро города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с текущими документами, ксерокопированию и склеиванию топографического материала; благоустройство территории
20 документов ежемесячно; 542 квадратных метра
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
45
Общественные объединения: объединение женщин-инвалидов «Алтын-Ай», Восточно-Казахстанский областной филиал общественного объединения «Республиканское общество женщин-инвалидов, имеющих на иждивении несовершеннолетних детей «Биби-Ана», Восточно-Казахстанское областное правление филиала общественного объединения «Казахское общество слепых», частный фонд инвалидов по зрению «Благодеяние» (по согласованию)
помощь в пошиве и ремонте спецодежды, постельного белья, рабочих халатов; помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции; благоустройство территории
51 000 пар рукавиц, 35050 комплектов постельного белья в год; 1620 комплектов спецодежды в год; 100 документов ежемесячно; 426 квадратных метров
42
42
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
46
Государственное учреждение «Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; благоустройство территории
312 дел и 249 журналов ежемесячно; 2690 квадратных метров
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
47
Коммунальное государственное казенное предприятие «Физкультурно-оздоровительный комплекс акимата города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с текущими документами; благоустройство территории
5-7 документов в день; 3500 квадратных метров
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
48
Товарищество с ограниченной ответственностью «Усть-Каменогорское учебно-производственное предприятие казахского общества слепых № 1» (по согласованию)
благоустройство территории; доставка прайс листов в торговые объекты
0,52 гектара; 240 штук ежемесячно
7
7
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
49
Товарищество с ограниченной ответственностью «Усть-Каменогорское учебно-производственное предприятие казахского общества слепых № 2» (по согласованию)
благоустройство территории; доставка прайс листов в торговые объекты
0,5 гектара; 240 штук
7
7
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
50
Коммунальное государственное казенное предприятие «Управление делами» акимата города Усть-Каменогорска
помощь в работе с архивными и текущими документами; благоустройство территории; помощь диспетчеру в работе по обслуживанию служебного транспорта акимата города Усть-Каменогорска

күніне 10-15 папка; 1100 шаршы метр; 23 автокөлік
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
51
«Өскемен қаласының қорғаныс істер жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
әскерге шақырылғандардың жеке істерін рәсімдеу жұмыстарына көмек; тіркемелерін, шақыру құжаттарын, анықтамаларын, автобиографияларын рәсімдеу жұмыстарына көмек
айына 100 іс
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
52
«Шығыс Қазақстан облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу
жылына 2520 құжат; айына 160 құжат
7
7
Өскемен қаласының бюджеті
53
Өскемен қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Шаһар» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
ағымдағы құжаттармен жұмыстарда көмек; аумақты көріктендіру
күніне 10-15 құжат; 3500 шаршы метр
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
54
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасы прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу; азаматтардың өтініштерін тіркеу жұмыстарына көмек; сұрауларға анықтама беруге көмек
күніне 160 құжат; күніне 180 іс; күніне 80 анықтама; күніне 12 құжат
7
7
Өскемен қаласының бюджеті
55
Өскемен қаласы әкімдігінің «Балалық шақты және отбасын қолдау орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
хат-хабарларды тіркеу; азаматтардың жеке істерімен, ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек
жылына 1500 құжат; күніне 10 құжат
1
1
Өскемен қаласының бюджеті
56
Өскемен қаласы әкімдігінің «№ 1 жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
хат-хабарларды тіркеу; хат-хабарларды жеткізу; халықпен жұмыс
жылына 1500 құжат; жылына 1500 адам
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
57
Өскемен қаласы әкімдігінің «№ 2 жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
хат-хабарларды тіркеу; хат-хабарларды жеткізу; халықпен жұмыс
жылына 1200 құжат; жылына 1500 адам
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
58
«Шығыс Қазақстан облысының табиғатты пайдалануды реттеу және табиғат ресурстары басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
хат-хабарларды тіркеу; хат-хабарларды жеткізу; ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; картотекамен, азаматтардың өтініштерін тіркеу жұмыстарына көмек
жылына 2500 құжат; күніне 20-30 іс
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
59
«Өскемен қаласының білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мектепке дейінгі мекемелерге балалардың мемлекеттік қызметін тіркеуге көмек; ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек

10-15 папок ежедневно; 1100 квадратных метров; 23 автомашины
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
51
Государственное учреждение «Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь в работе по оформлению личных дел призывников, учетно-послужных карт, документов на призыв, анкет, автобиографий, справок
100 дел ежемесячно
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
52
Государственное учреждение «Управление туризма, физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами; доставка корреспонденции
2520 документов в год; 160 документов ежемесячно
7
7
бюджет города Усть-Каменогорска
53
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Шаһар» акимата города Усть-Каменогорска
помощь в работе с текущими документами; благоустройство территорий
10-15 документов ежедневно; 3500 квадратных метров
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
54
Государственное учреждение «Управление комитета по правовой статистике и специальным учетам генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами; подшивка регистрационных дел; помощь в выдаче справок на запросы; доставка корреспонденции
160 документов ежемесячно; 180 дел ежемесячно; 80 справок ежемесячно; 12 документов ежедневно
7
7
бюджет города Усть-Каменогорска
55
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центр поддержки семьи и детства» акимата города Усть-Каменогорска
регистрация корреспонденции; помощь в работе с текущими документами, личными делами граждан
1500 документов в год; 10 документов ежедневно
1
1
бюджет города Усть-Каменогорска
56
Коммунальное государственное учреждение «Центр занятости № 2» акимата города Усть-Каменогорска
регистрация корреспонденции; помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, обращениями граждан
1500 документов в год; 1500 человек в год
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
57
Коммунальное государственное учреждение «Центр занятости № 1» акимата города Усть-Каменогорска
регистрация корреспонденции; помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, обращениями граждан
1200 документов в год; 1500 человек в год
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
58
Государственное учреждение «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
регистрация корреспонденции; доставка корреспонденции; помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, обращениями граждан
2500 документов в год; 20-30 дел ежедневно
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
59
Государственное учреждение «Отдел образования города Усть-Каменогорска»
помощь в регистрации государственной услуги по оформлению детей в дошкольные учреждения; помощь в работе с документами

жылына 2600 құжат; күніне 12-13 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
60
«Өскемен қаласының Ішкі істер басқармасының көші-қон бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
іс жүргізуде, картотекамен жұмыста, мұрағаттық істерді рәсімдеуге көмек
күніне 30 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
61
«Шығыс Қазақстан облысының қорғаныс істері бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру; іс жүргізуде көмек
1500 шаршы метр; жылына 3000 құжат
10
10
62
«Шығыс Қазақстан облыстық сәулет-этнографиялық және табиғи-ландшафтық мұражай-қорығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көгалдандыру және жинастыру, ағаштарды бұтақтардан тазалау
43,51 гектар
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
63
«Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, факстерді жіберу; хат-хабарларды жеткізу
айына 5000 құжат күніне 10-13 құжат
17
17
Өскемен қаласының бюджеті
Барлығы:
1250
1250
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары:

2600 документов в год; 12-13 документов в день
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
60
Государственное учреждение «Отдел миграции Управления внутренних дел города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь по делопроизводству, в работе с картотекой, в оформлении архивных дел
30 документов в день
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
61
Государственное учреждение «Департамент по делам обороны Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
благоустройство территории; помощь по делопроизводству
1500 квадратных метров; 3000 документов в год
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
62
Коммунальное государственное казенное предприятие «Восточно-Казахстанский областной архитектурно-этнографический и природно-ландшафтный музей-заповедник» (по согласованию)
помощь в работе по озеленению и благоустройству территорий, очистке штамбов деревьев, уборке поросли
43,51 гектар
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
63
Государственное учреждение «Аппарат акима Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами, отправление факсов, доставка корреспонденции
5000 документов в год; 10-13 документов ежедневно
17
17
бюджет города Усть-Каменогорска
Итого:
1250
1250
Конкретные условия общественных работ:

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету; зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалидылица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.