2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 33/225-IV "Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 36/245-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 5-2-142 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 01-26/22 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012.01.25 N 01-26/22 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы 27/336-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 17 наурыздағы № 2543 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/225-IV «Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-2-139 болып тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 365 345 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 670 865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 129 297 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 132 634 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 432 549 мың теңге;
2) шығындар – 19 261 370,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 029 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 682 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 653 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 105 400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 105 400 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-)11 454,8 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года № 33/225-IV "О бюджете города Семей на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2011 года N 36/245-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2011 года за N 5-2-142. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 января 2012 года N 01-26/22
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.01.2012 N 01-26/22.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95- IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 марта 2011 года № 2543) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2010 года № 33/225-IV «О бюджете города Семей на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года № 5-2-139, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 5 января 2011 года № 1), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«Утвердить городской бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 19 365 345 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 670 865 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 129 297 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 132 634 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 432 549 тысяч тенге;
2) затраты – 19 261 370,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 029 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 10 682 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 653 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 105 400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 105 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0  тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 11 454,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 454,8 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 494 502 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 550 653 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 67 605,8 мың теңге».
2) 2-тармақтағы «167 937» саны «175 573,3» санымен ауыстырылсын;
3) 10-тармақта:
бесінші абзацтағы «36043» саны «36520» санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «18700» саны «24230» санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «6910» саны «7230» санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацпен толықтырылсын:
«Семей» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының спорттық іс-шараларға қатысуына – 25 000 мың теңге;
тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
жалпы білім беру мектептерін толық телефондандыруды ұйымдастыруға – 1 633 мың теңге;
оныншы абзацпен толықтырылсын:
үздіксіз жылумен қамтамасыз етуге арналған бірінші кезекті жұмыстарды жүргізуге – 80 891 мың теңге;
он бірінші абзацпен толықтырылсын:
«Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі» марафон-эстафетасын өткізуге – 3 141 мың теңге.
4) 10-1-тармақта:
төртінші абзацтағы «26700» саны «29667» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацпен толықтырылсын:
«Семей қаласындағы орталықтандырылған жылумен қамту сұлбасында сақталған қазіргі қазандықтар мен ЖЭО қуаттарын жаңарту, жылу желілерін қайта жаңарту. ЖЭО-1 кеңейту және қайта жаңарту (1 кезек)» жобасын жүзеге асыру үшін Семей қаласында ЖЭО-1 аумағында орналасқан суды химиялық тазарту ғимараты мен түтін мұржасын сатып алуға – 30 000 мың теңге;
алтыншы абзацпен толықтырылсын:
жеке салынған үйлерді қуатпен қамту – 26 809 мың теңге.
5) 10-2-тармақта:
бірінші абзацтағы «41257» саны «43759» санымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «1856» саны «1934» санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «119406» саны «101663» санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «76757» саны «59014» санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «39010» саны «47024» санымен ауыстырылсын;
он екінші абзацпен толықтырылсын:
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 61 119 мың теңге;
он үшінші абзацпен толықтырылсын:
жалақыны ішінара субсидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 73 871 мың теңге;
он төртінші абзацпен толықтырылсын:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 38 610 мың теңге;
он бесінші абзацпен толықтырылсын:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 35 261 мың теңге.
6) 10-3-тармақта:
үшінші абзацтағы «3000000» саны «7164000» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацпен толықтырылсын:
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 444 000 мың теңге;
алтыншы абзацпен толықтырылсын:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  11 454,8 тысяч тенге:
поступление займов – 494 502 тысяч тенге;
погашение займов – 550 653 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 67 605,8 тысяч тенге»;
2) в пункте 2 цифру «167 937» заменить цифрой «175 573,3»;
3) в пункте 10:
в абзаце пятом цифру «36043» заменить цифрой «36520»;
в абзаце шестом цифру «18700» заменить цифрой «24230»;
в абзаце седьмом цифру «6910» заменить цифрой «7230»;
дополнить абзацем восьмым:
на участие в спортивных мероприятиях коммунального государственного казенного предприятия «Семей» - 25 000 тысяч тенге;
дополнить абзацем девятым:
на организацию полной телефонизации общеобразовательных школ – 1 633 тысяч тенге;
дополнить абзацем десятым:
на проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения – 80 891 тысяч тенге;
дополнить абзацем одиннадцатым:
на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана» - 3 141 тысяч тенге.
4) в пункте 10-1:
в абзаце четвертом цифру «26700» заменить цифрой «29667»;
дополнить абзацем пятым:
на выкуп здания химводоочистки и дымовой трубы, расположенных на территории ТЭЦ-1 города Семей, для осуществления проекта «Модернизация существующих мощностей котельных и ТЭЦ, сохранившихся в схеме центрального теплоснабжения, реконструкция тепловых сетей в городе Семей». Расширение и реконструкция ТЭЦ-1 (1 очередь) – 30 000 тысяч тенге;
дополнить абзацем шестым:
на энергоснабжение домов индивидуальной застройки – 26 809 тысяч тенге.
5) в пункте 10-2:
в абзаце первом цифру «41257» заменить цифрой «43759»;
в абзаце втором цифру «1856» заменить цифрой «1934»;
в абзаце четвертом цифру «119406» заменить цифрой «101663»;
в абзаце седьмом цифру «76757» заменить цифрой «59014»;
в абзаце десятом цифру «39010» заменить цифрой «47024»;
дополнить абзацем двенадцатым:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 61 119 тысяч тенге:
дополнить абзацем тринадцатым:
на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости – 73 871 тысяч тенге;
дополнить абзацем четырнадцатым:
на частичное субсидирование заработной платы – 38 610 тысяч тенге;
дополнить абзацем пятнадцатым:
на создание центров занятости– 35 261 тысяч тенге.
6) в пункте 10-3:
в абзаце третьем цифру «3000000» заменить цифрой «7164000»;
дополнить абзацем пятым:
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 444 000 тысяч тенге;
дополнить абзацем шестым:

ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде – 144 000 мың теңге;
жетінші абзацпен толықтырылсын:
еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде – 300 000 мың теңге;
7) 10-4-тармақта «260682» саны «494502» санымен ауыстырылсын:
үшінші абзацпен толықтырылсын:
Жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға – 233 820 мың теңге.
8) 1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
9) 2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.

в рамках содействия развитию предпринимательства на селе – 144 000 тысяч тенге;
дополнить абзацем седьмым:
в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов – 300 000 тысяч тенге.
7) в пункте 10-4 цифру «260682» заменить цифрой «494502»:
дополнить абзацем третьим:
на строительство по программе «Занятость» - 233 820 тысяч тенге.
8) приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1.
9) приложение 6 изложить в новой редакции, согласно приложению 2.

246 805,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
51 950,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
56 235,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
176 707,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
34 416,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
30 830,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 261,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
90 679,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90 679,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 327,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 281,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
71,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 699 504,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 469 297,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 039,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2 039,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 467 258,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
312 600,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
118 138,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
444 000,0
019
Тұрғын үй салу
592 520,0
2
Коммуналдық шаруашылық
791 431,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 023,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
549,0
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
3 474,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
377 680,0
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
40 350,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
80 891,0
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту

246 805,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
51 950,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
56 235,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
176 707,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
34 416,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 830,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
35 261,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
90 679,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90 679,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87 327,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 281,0
012
Создание информационных систем
71,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 699 504,0
1
Жилищное хозяйство
1 469 297,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 039,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 039,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 467 258,0
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
312 600,0
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118 138,0
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
444 000,0
019
Строительство жилья
592 520,0
2
Коммунальное хозяйство
791 431,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 023,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
549,0
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3 474,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
377 680,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
40 350,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
80 891,0
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
105 400,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
105 400,0
Мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсім
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-11 454,8
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
11 454,8
Қалалық мәслихаттың хатшысы                          Қ. Мирашев
2011 жылғы 25 наурыздағы
№ 36/245-IV шешiмге
2-қосымша
2011 жылға арналған бюджеттегі ауылдық округтер
мен кенттердің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл(село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
015 "Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту"
020 "Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстау"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары"
1
Абыралы

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
105 400,0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
105 400,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-11 454,8
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
11 454,8
Секретарь
городского маслихата                             К. Мирашев
Приложение 2
к решению № 36/245-IV
от 25 марта 2011 года
Бюджетные программы сельских округов,
поселков в бюджете на 2011 год
тысяч тенге
Наименование сельского округа, поселка
Всего
В том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
015 "Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров"
020 "Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
1
Абралинский