2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 33/225-IV "Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 44/294-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 09 желтоқсанда N 5-2-150 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 01-26/22 хатымен

О внесении изменения в решение от 29 декабря 2010 года N 33/225-IV "О бюджете города Семей на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 09 декабря 2011 года N 44/294-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 09 декабря 2011 года за N 5-2-150. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 января 2012 года N 01-26/22

Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012.01.25 N 01-26/22 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің  106-бабының 3 тармағына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 24 қарашадағы № 597 бұйрығына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:

Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.01.2012 N 01-26/22.
В соответствии с пунктом 3 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», приказом Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 597 «О внесении дополнений и изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан», маслихат города Семей РЕШИЛ:

1. 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/225-IV «Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-2-139 болып тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне мына өзгеріс енгізілсін:
қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                           Қ. Мирашев
2011 жылғы 9 желтоқсандағы

1. Внести в решение от 29 декабря 2010 года № 33/225-IV «О бюджете города Семей на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года № 5-2-139, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 5 января 2011 года № 1), следующее изменение:
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата                      К. Мирашев
Приложение